24-26 вересня в Одесі пройде VII Всеукраїнська конференція HR-IT

“Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів – це стан постійний. – коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська. — Всі вони постійно навчаються на тренінгах, відвідують профільні конференції, різноманітні форуми та зустрічі клубів. Самоосвіта також актуальнее для вищеозначеної публіки явище. Проте, в якийсь момент людина перенасичується інформацією, а нею, як відомо, можна запросто отруїтись. Відтак, ми вирішили, що наша цьогорічна осіння конференція бодай на три дні дозволить всім нам зупинитись, усамітнитись там, де нас не будуть постійно «смикати» і розкласти усю цю інформацію по поличках. Іноді генеральне прибирання в голові не менш важливе, ніж у домівці чи офісі».

Конференція HR-IT Retreat складатиметься із двох частин: теоретичної класичної та практичної.

24 сентября в «Одесса Хаб» пройде теоретична частина конференції, де у класичному форматі учасники зможуть послухати доповіді зіркових ІТ-доповідачів.

25-26 вересня в готелі «Едем» у Затоці пройде друга частина HR-IT – практична. Друга частина матиме формат лабораторних робіт – лише воркшопи, майстер-класи, вирішення кейсів. Тут вже не буде доповідачів — лише ведучі, а самі учасники із пасивних слухачів перетворяться на активних співведучих.

Насьогодні виступити на конференції погодились представники таких компаній як SoftServe, Luxoft, GlobalLogic, EPAM Systems, Innovecs та інші.

З детальнішою інформацією можна ознайомитись тут.

810 просмотров

Получить бесплатную консультацию

Оставьте сообщение и мы свяжемся с Вами

Обратная связь

Оставьте сообщение и мы свяжемся с Вами

Обратная связь

Оставьте сообщение и мы свяжемся с Вами