BDMSummit 2016

Шукаєте шляхи розвитку вашого аутсорс-бізнесу? Хочете збільшити продажі чи вийти на нові ринки? Побудувати ефективну стратегію і уникнути помилок? Дізнатися про тренди, на які необхідно орієнтуватися? Тоді вам — на конферецію BDMSummit 2016 Kyiv “To the infinity and beyond”!

В події візьме участь близько 250 учасників — sales-менеджерів, business development менеджерів та власників IT-аутсорсингових компаній. Доповідачі конференції — практики, котрі досягли значних результатів в продажах та розвитку своїх IT компаній.

BDMSummit – це унікальна нагода оцінити різні варіанти розвитку бізнесу і сформувати власну модель, провалідувати її із колегами по цеху та експертами. На вас чекають ексклюзивна практична інформація від гравців ринку, про яку не говорять публічно, цікаві спікери з актуальною інформацією та потенційні партнери.

На сайті конференції від тепер ви маєте можливість переглянути попередню програму конференції: http://bdmsummit.com/ Конференція буде проходити протягом одного дня. Ви зможете вільно відвідувати 2 потоки “Outsourcing Hero”, “Sale like a PRO” та workshop room.

* На першому потоці “Outsoucing Hero” буде змога послухати про outsourcing company strategy, управління компанією, ризики або чорні лебеді малої аутсорсингової компанії.

* Потік “Sale like a PRO” розкаже про Upwork like a PRO, direct sales, survival marketing, account management.

* Наситившись інформацією на цих потоках ви зможете відвідати workshop room, де візьмете участь у тематичних майстер-класах та гарячих дискусіях.

Конференція збере власників, CEO та СTO аутсорсингових компаній розміром до 80 працівників, BD, Marketing та Sales — менеджерів IT сервісних компаній, ТОП-менеджмент аутсорсингових компаній.

Більше деталей тут — http://bdmsummit.com/

412 просмотров

Получить бесплатную консультацию

Оставьте сообщение и мы свяжемся с Вами

Обратная связь

Оставьте сообщение и мы свяжемся с Вами

Обратная связь

Оставьте сообщение и мы свяжемся с Вами