Голка в сіні: 8 інструментів, які полегшують сорсинг

Доводиться просіяти тонни контактів, щоб знайти своє золотко кандидата, який відповідає вимогам вакансії і погодиться на офер. Проте існує безліч інструментів, які роблять цей процес ефективнішим деяким із них і присвячено нову добірку рекрутингового агентства Indigo.

1. Prophet «дасть телефончик»

Сервіс допомагає шукати контакти кандидатів — електронні адреси, телефони, профілі в соціальних мережах та іншу відкриту інформацію. Передбачає і таку функцію, як генерація найбільш ймовірної електронної адреси, якщо відомі ім’я і прізвище або компанія.

2. Toasted проапгрейдить текст вакансії

Зміст завжди важливіше форми, але спочатку було слово, тому «обгортка» теж має значення — інакше аудиторія може просто не зацікавитися «цукеркою». Наприклад, сервіс Toasted допомагає аналізувати, чи привертає ваш текст (англійською мовою) цільову аудиторію, використовуючи принципи НЛП. Сервіс передбачає, зокрема, такі категорії, як software engineers і data scientists. Тестувати можна вакансії та листи рекрутерів. Сервіс аналізує текст, визначає ступінь його ефективності і пропонує варіанти оптимізації наприклад, які слова слід замінити.

3. Social List згенерує переліки профайлів

Інструмент для сорсингу, який дозволяє створювати списки профілів кандидатів із соціальних мереж (наприклад, LinkedIn, GitHub, Meetup), з урахуванням необхідних параметрів локація, роботодавці, посади.

4. Crystal проаналізує кандидатів

Індивідуальний підхід наше все. Додаток допомагає проаналізувати онлайн-профіль цікавого кандидата в соціальних мережах пропонує лаконічну характеристику, а також підказки про те, як з ним спілкуватися, як залучити. Це може бути корисним при написанні повідомлення, електронного листа або плануванні телефонної розмови.

5. RoboRecruiter підвищить потенціал бази даних

Ми багато втрачаємо, якщо недооцінюємо внутрішні ресурси. Це стосується і пошуку кандидатів. Так, за інформацією RoboRecruiter, рекрутери використовують власні бази даних тільки на 1-3% і роблять ставку на зовнішні ресурси, шукаючи кандидатів. У основі сервісу технологія RPA (Robotic Process Automation), яка дозволяє зберігати залученість кандидатів і оновлювати бази даних. Цей ресурс допомагає актуалізувати бази резюме наприклад, чат-бот повідомляє кандидатам про нові вакансії. Підходить як рекрутинговим агентствам, так і компаніям-роботодавцям.

6. Drafted збере рекомендації

Мережа знайомств співробітників, які вже працюють у вашій команді, цінне джерело пошуку кандидатів. Причому цей процес можна автоматизувати наприклад, за допомогою рішення, яке використовує принцип smart matching, розробки NLP, машинного навчання та штучного інтелекту: співробітники діляться своїми зв’язками і система підказує кандидатів з їхнього оточення, які можуть підійти на відкриті позиції (з урахуванням досвіду в певній галузі, стека та інших параметрів).

7. Heroes Jobs приверне увагу «зетів»

Рішення для тих, хто втомився від вакансій-лонгрідів і краще сприймає інформацію у форматі коротких відео. Ресурс пропонує постити пропозиції щодо роботи у вигляді однохвилинних роликів. Спрямований на роботу з «цифровим поколінням», яким до вподоби саме такий стиль взаємодії. Так само презентують себе на ресурсі і самі Z-кандидати.

8. MeetFrank додасть об’єктивності

Інструмент для тих, хто вірить у рівні можливості для кандидатів і згодний з тим, що стать, вік, національність та інші критерії можуть стати приводом для дискримінації, у той час як важливі саме знання та навички. Працює за принципом «побачення наосліп»: додаток «зводить» роботодавців та кандидатів, і спочатку вони спілкуються в чаті, а деталі про кандидата стають відомі вже після того, як прийнято рішення. Такі інструменти корисні і для кандидатів, які шукають роботу анонімно.

А які сорсингові інструменти сорсингу покращують вашу роботу?

 

автор: Катя Маевская

1 431 просмотров

Получить бесплатную консультацию

Оставьте сообщение и мы свяжемся с Вами

Обратная связь

Оставьте сообщение и мы свяжемся с Вами

Обратная связь

Оставьте сообщение и мы свяжемся с Вами