BDMSummit 2016

Шукаєте шляхи розвитку вашого аутсорс-бізнесу? Хочете збільшити продажі чи вийти на нові ринки? Побудувати ефективну стратегію і уникнути помилок? Дізнатися про тренди, на які необхідно орієнтуватися? Тоді вам – на конферецію BDMSummit 2016 Kyiv “To the infinity and beyond”!

В події візьме участь близько 250 учасників – sales-менеджерів, business development менеджерів та власників IT-аутсорсингових компаній. Доповідачі конференції – практики, котрі досягли значних результатів в продажах та розвитку своїх IT компаній.

BDMSummit – це унікальна нагода оцінити різні варіанти розвитку бізнесу і сформувати власну модель, провалідувати її із колегами по цеху та експертами. На вас чекають ексклюзивна практична інформація від гравців ринку, про яку не говорять публічно, цікаві спікери з актуальною інформацією та потенційні партнери.

На сайті конференції від тепер ви маєте можливість переглянути попередню програму конференції: http://bdmsummit.com/ Конференція буде проходити протягом одного дня. Ви зможете вільно відвідувати 2 потоки “Outsourcing Hero”, “Sale like a PRO” та workshop room.

  • На першому потоці “Outsoucing Hero” буде змога послухати про outsourcing company strategy, управління компанією, ризики або чорні лебеді малої аутсорсингової компанії.
  • Потік “Sale like a PRO” розкаже про Upwork like a PRO, direct sales, survival marketing, account management.
  • Наситившись інформацією на цих потоках ви зможете відвідати workshop room, де візьмете участь у тематичних майстер-класах та гарячих дискусіях.

Конференція збере власників, CEO та СTO аутсорсингових компаній розміром до 80 працівників, BD, Marketing та Sales – менеджерів IT сервісних компаній, ТОП-менеджмент аутсорсингових компаній.

Більше деталей тут – http://bdmsummit.com/

Отримати безоплатну консультацію

Залиште повідомлення і ми зв'яжемося з Вами