Black Sea Summit 2016

Одна з найяскравіших міжнародних IT-конференцій по технологій та інновацій в Україні, Black Sea Summit 2016 відбудеться в Одесі 9-10 вересня. Основна мета конференції – зібрати в одному місці інноваторів та IT-підприємців для нетворкінгу і ефективної співпраці, залучити міжнародний досвід розвитку та формування інноваційної екосистеми, показати можливості технологічної індустрії Одеси і України, а також підтримати плідну співпрацю з міжнародними фондами, акселераторами та бізнес-інкубаторами.

3 тематичних сцени

  • Inspire Stage. Поговоримо про глобальне – розвиток інноваційного середовища та тенденції в сучасному технологічному світі, а також 4 трендах – агротех, IoT, енергоефективність та біотехнології.
  • Innovate Stage. Присвячена змін в світі нових технологій і розробок, заснованих на передових комп’ютерних, робототехнічних та біологічних дослідженнях.
  • Grow Stage. Пройде під знаком нових ідей, інноваційного підприємництва і нових можливостей.

Спікери:

2 експо-зони | 1000 учасників | більше 30 доповідачів міжнародного рівня.

В рамках конференції пройдуть Networking Pre-Party та Startup Competition, а також фінал міжнародного конкурсу стартапів з енергетики та зеленої економіки ‪#‎ClimateLaunchPad‬

Реєстрація та подробиці: http://blacksea-it.com/

Хочете презентувати свій проект перед кращими фондами і програмами Європи? Реєструйте свій проект на StartUp Competition: http://bit.ly/28SpHwK

Організатори конференції:

SPREAD, WEF / Global Shapers Odessa, MarkEd, Hillel IT School, Netocrat Communications

Спонсори конференції:

Odessa City Council, Looksery, Microsoft Ukraine, HYS Enterpise, Lohika, Unit-Is

Отримати безоплатну консультацію

Залиште повідомлення і ми зв'яжемося з Вами