Нова айдентика INDIGO: динамічно і про результат

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

У вересні ми змінили сайт, логотип та й взагалі всю айдентику. Навіщо і що все це означає ‒ зараз розповімо.

Соціальна відповідальність Культура Команда Розвиток Тренди

У вересні ми змінили сайт, логотип та й взагалі всю айдентику. Навіщо і що все це означає ‒ зараз розповімо.

Потребу в оновленні ми відчули досить давно, коли зрозуміли, що сайт перестає виконувати наші завдання і відповідати позиціонуванню компанії. До вирішення ми підійшли комплексно: подумали і про соцмережі, і про стікери, і про фірмовий мерч.

Нова айдентіка INDIGO - сумки  
Нова айдентіка INDIGO - футболки  
Нова айдентіка INDIGO - наклейки

Цінності

Ми віримо, що цінності визначають дуже багато: ефективну та комфортну співпрацю і з клієнтами, і з партнерами, і з командою ‒ тому тепер ми говоримо і пишемо про них на сайті, в комерційній пропозиції і у соцмережах.

Нова айдентіка INDIGO - цінності

Графіка та колір

Після багатьох дзвінків, обговорень і опитувань, змінивши три концепції, ми обрали фінальний варіант айдентики. Символом ‒ основою всього став трикутник, в якому все втрачає сенс, якщо прибрати хоч б одну з точок. Адже кожен у цьому трикутнику ‒ важливий і несе особливу цінність. І щоразу цей трикутник унікальний завдяки новим завданням, людям і навіть різній відстані між учасниками.

Нова айдентіка INDIGO - філософія

Нам так сподобався цей трикутник, що ми анімували його та додали на сайт ‒ до розділу «Про нас».

Фірмова графіка стала відображенням нашого прагнення результату, цілеспрямованості й динамічності.

Нова айдентіка INDIGO - концепція

Різнобарвність кольорів свідчить про різноманітність людей у команді: кожен робить свій внесок, який дуже цінний, адже кожен збагачує інших своїм досвідом і баченням. А разом уся команда стає ще сильнішою.

Колірна гама складається з ряду взаємопов'язаних відтінків кольору. Так і INDIGO створює максимально гармонійні команди і знаходить потрібних людей.

Нова айдентіка INDIGO - колористика

Логотип і типографіка

Наш новий логотип балансує драйвовість графіки ‒ він геометричний, мінімалістичний і простий. Ми свідомо відмовилися від додаткових графічних символів і образів у логотипі.

Нова айдентіка INDIGO - логотип

Букви логотипу, виконані лінією однієї товщини, підкреслюють наше бажання дотримуватися мети і вміння фокусуватися на ній, символізують впевненість, чіткість і надійність. Та сама мета і у шрифтів текстів та заголовків.

Що ще нового?

Окрім сайту, ми трансформували й блог, перетворивши його на невеликий ЗМІ про пошук і менеджмент талантів. З'явився пошук за опублікованими матеріалами і підбирання за тегами. А ще тепер нам можна надіслати статтю для публікації!

У нас з'явився фірмовий стікерпак у Telegram з дуже привабливими персонажами: https://t.me/addstickers/IndigoTechRecruiters

Нова айдентіка INDIGO - стікери

Віримо, що наш внутрішній зміст ‒ про результат, надійність і водночас про динамічність плюс драйвовість ‒ тепер відповідає тому, який вигляд ми маємо зовні.

Робота над сайтом триває. Слідкуйте за оновленнями ‒ готуємо для вас ще багато цікавого!

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
880 Переглядів
15.09.2020

Схожі статті

«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
IOWNIT: ми докладаємо всіх зусиль, щоб зберегти технічну культуру на високому рівні. Це імпонує фахівцям з такими ж цінностями
Якщо ви ще не чули про iownit (що було б дивно), дозвольте нам це виправити. iownit Capital and Markets, Inc
"Любов з першого погляду", або як Indigo з випускниками школи "Hillel" спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Почути головне: 8 порад щодо оцінки цінностей топ-кандидата
Ціна помилки при наймі топ-менеджера вкрай висока і може коштувати бізнесові самого бізнесу. Окрім досвіду, знань та навичок, при executive search особливу увагу слід при..
Як найняти кращих? Працюємо над брендом IT-компанії
Днями ми підіймали одну болючу тему (особливо, для власників і СЕО компаній), чому до вас не йдуть працювати кращі кандидати ринку IT. Серед причин — проблеми з брендом ..
Скільки заробляють СЕО на ринку українського IT?
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-Level в IT. Нагадаємо, що раніше ми випустили огляд заробітних п..
Штучний інтелект замість боса, фахівці з різноманіття та бебі-бумери на заміну «зетам»: рекрутингові тренди нової декади 
Про тенденції в своїй галузі наприкінці року не пише хіба що лінивий, а оскільки ми з it recruitment agency Indigo — невтомні бджілки, вирішили і собі проаналізувати, чо..
Бермудські трикутники: 9 небезпечних зон, де ми втрачаємо кандидатів 
Чому замість черги кандидатів під офісом гуляє тільки вітер? В процесі рекрутингу є безліч етапів, коли пул пошукачів поступово зменшується, і в результаті на співбесіді,..
Як стати family-friendly роботодавцем: 15 цікавих практик 
Окрім турботи про самих співробітників — що ще може зробити компанія, щоб показати своє ставлення до людей? Налагодити стосунки з їхніми родинами. Family-friendly — важли..
Погані ідеї: 5 способів завалити бренд роботодавця
Ви можете формувати персональний бренд або ні — але ваша репутація бігтиме поперед вас, немов конферансьє..
Екранні уроки: 6 епічних кіноспівбесід в IT
Вчитися проводити співбесіди можна не тільки на власному досвіду, а і у своїх колег з великих та малих екранів..
День прийдешній: 10 рис команди майбутнього
Ми вже розповідали про персональні навички майбутнього. А наразі вирішили подумати про те, як трансформуються команди, і які саме навички та риси варто розвивати їм..
24-26 вересня в Одесі пройде VII Всеукраїнська конференція HR-IT
“Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів — це стан постійний. — коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська..