Шукаєте JAVA Developers для вашої команди?

Отримати консультацію

Indigo знайде найталановитіших фахівців

 • 100 000

  половина технічних спеціалістів України в нашій базі

 • 150

  успішно працевлаштованих спеціалістів за останній рік

 • 6

  днів — максимальний термін представлення перших кандидатів після HR-cпівбесіди

Наші рішення

 • З кожним проектом працює окрема команда рекрутерів
 • Потрійний скринінг забезпечить підбір тільки найбільш підходящих кандидатів
 • 55 днів — максимальний термін, за який ми знаходимо ідеального співробітника
 • На 100 закритих вакансій у нас трапляється тільки 1 гарантійна заміна
 • Швидкість відповіді — до 24 годин
 • У разі відсутності власного офісу, наші партнери готові розмістити вашу команду на комфортних умовах

Хочете отримати

безкоштовну консультацію?

30-хвилинний дзвінок з Катериною

Катерина Осадчук

CEO at Indigo

Яка середня зарплата JAVA Developer?

Гнучкість Java — не єдина причина, через яку розробникам подобається ця технологія. Ця професія також високо оплачується.

Середня зарплата Java Developer в найбільших технічних містах США

МістоЗарплата
San Francisco$130к+
New York$120к+
Los Angeles$113к+
Seattle$110к+
Austin$105к+
Chicago$105к+
Atlanta$97к+
Dallas$95к+
Houston$85к+

Статистика заснована на PayScale.

Середня зарплата Java Developer в деяких країнах Європи

КраїнаЗарплата
Switzerland$83к+
Denmark$70к+
United Kingdom$58к+
Israel$56к+
Australia$55к+
Sweden$55к+
Germany$48+
Canada$46+
France$44к+

 

Хочете, щоб ми безкоштовно провели

аналіз цільового ринку?

Найкращий спосіб скласти уявлення про ринок праці в Україні – де шукати спеціалістів, кого наймати і скільки це коштує

Як ми працюємо

Java developer навчання

Як знайти java developer – питання, актуальне для багатьох IT-компаній.

За даними опитувань, java залишається у топ-5 популярних мов програмування.

Яка освіта потрібна програмісту java? У вакансіях компаній часто вказують на необхідність технічної ВО, але це стосується насамперед junior-позицій. Досвідчені фахівці роблять акцент на самоосвіті – наприклад, як відзначають java-розробники Києва та інших міст, можна починати шлях з вивчення техдокументації, корисних онлайн-ресурсів, спілкування з колегами на майданчиках інтернет- і офлайн-спільнот, навчальних платформ, де можна пробувати застосовувати знання, виконуючи практичні завдання. Курси java developer – теж чудова можливість освоїти теоретичні основи, попрацювати над навчальними проектами з іншими студентами. Аудиторні заняття проводяться у великих містах, але програм достатньо і онлайн. З книг можна почитати, наприклад, «Вивчаємо Java» (Берт Бейтс і Каті Сьєрра) або «Java. Бібліотека професіонала» (Кей С. Хорстманн, Гарі Корнелл).

Але, мабуть, найефективніше для java developer навчання – це практика, безпосередня участь в проектах з підтримкою досвідчених наставників. Можливостей для старту достатньо, безліч компаній готові запросити на початкові позиції студентів і випускників. Перевагою при відсутності досвіду буде знання англійської (у вакансіях зазвичай зазначений рівень Intermediate і вище) і основ програмування. Нерідко компанії пропонують почати знайомство з проходження навчання під керівництвом своїх співробітників, щоб по завершенні запропонувати успішним інтернам роботу java developer.

Робота java developer

Запропонувати роботу java developer готова велика кількість IT-роботодавців – ці фахівці вважаються одними з найбільш затребуваних на ринку. Така популярність пояснюється тим, що мова програмування застосовується для розробки широкого спектру продуктів (бізнес, розважальні, ігрові, мобільні додатки тощо).

До того ж аналіз даних щодо зарплат різних ресурсів показує, що ці фахівці – найбільш високооплачувані на ринку (або як мінімум на початку рейтингу).

Нові вакансії для java developer Київ та інші міста пропонують регулярно, не кажучи вже про компанії в Польщі, Чехії, Німеччині, Канаді, США та інших країнах. Є як пропозиції з релокейтом, так і віддалені варіанти.

Які саме роботодавці хочуть знайти java developer? Серед потенційних компаній – продуктові та аутсорсингові бізнеси, як міжнародні гравці, так і українські проекти. До того ж не варто вважати, що найкраще місто для пошуку роботи java-розробника – Київ, оскільки у Львові, Дніпрі, Харкові, Одесі, Вінниці та інших містах достатньо цікавих пропозицій.

Компаніям потрібні програмісти java різних рівнів: junior, middle, senior. Набір вимог індивідуальний у кожній компанії – досвідченим фахівцям необхідний великий набір навичок, початківцям же достатньо мати базові теоретичні знання (для цього новачки можуть пройти курси java developer, аудиторно чи онлайн, або використовувати ресурси для самостійного навчання). Звичайно, потрібне володіння англійською мовою (на рівні, який дозволяє читати технічну документацію і комунікувати з колегами і клієнтами).

За прогнозами компаній, стабільний попит на фахівців java не тільки збережеться, але й може зрости в майбутньому, оскільки напрямок активно розвивається.

ВІДГУКИ

Ми знайомі і співпрацюємо з Indigo більше 8 років. Ця спільна робота, вже практично дружба, багато разiв підтверджувалася швидким, ефективним і, в усіх сенсах, людяним підходом їх команди. Фактично, наш first-stop-shop для найскладніших executive позицій - при пошуку з ними ми завжди можемо розраховувати на прозорість, дуже точну комунікацію, увагу до деталей, глибоке розуміння позиції і найголовніше - щире бажання закрити її так, щоб ми отримали реальну довгострокову користь. Така комбінація досить рідкісна, але на щастя, у випадку з Indigo, всі ці критерії стабільно хороші:)


Olga Ivanova
HR-director, Professional Coach


Livestream used Indigo to hire for an executive position in Ukraine. We involved Indigo early on in the process and they worked with us on the position until job offer was accepted. They not only helped us to find the candidates and organize interviews but also worked with us to define the job description and effective recruitment strategy (which ended up being specifically tailored for our needs), helped with negotiations, provided useful pieces of advice through the process. That lead to a list of qualified candidates, among whom we easily choice our perfect fit. Overall, we were very satisfied with Indigo’s team throughout the process and end results.Indigo закрили для Livestream керівну позицію в Україні. Ми задіяли Індиго на ранній стадії процесу і співпрацювали до моменту оффера. Команда Iндіго не тільки допомогла нам знайти кандидатів і організувати співбесіди, але також визначити опис позиції і ефективну стратегію найму (яка в кінцевому підсумку була спеціально розроблена під запити бізнесу). Indigo допомагали в переговорах, надали корисні поради в ході процесу. В результаті ми отримали список кваліфікованих кандидатів, серед яких легко вибрали свою людину в команду. В цілому, ми залишилися дуже задоволені співпрацею з Indigo протягом усього процесу — від початку до фінальних результатів.


Сергій Малюк
CEO Livestream


Я вражений тим, наскільки добре Indigo проаналізували який тип кандидатів ми шукаємо в команду. У команди Indigo ідеальне розуміння і висока планка в executive пошуку.

У процесі найму мені подобається все — комунікація, постійні звіти, якісні кандидати. Люблю працювати з цим агентством!


Джонні Картаков
СЕO Ambisafe


Співпраця з Індiго була дуже продуктивною. Ми отримали всебічний аналіз ринку і впевненість в тому, що зможемо знайти керівника відділу маркетингу для Invisible в Україні.

Крім того, Індіго правильно врахували наші вподобання щодо софт навиків для ідеального кандидата. В цілому, ми раді, що вдалося знайти абсолютно відмінного фахівця в найкоротші терміни.


Влад Воскресенський
СЕО Invisible


Індіго допомогли нам знайти Country Manager. Незважаючи на складний характер позиції, процес був швидким. Ми встановили непогану комунікацію під час роботи над проектом. Це дозволило швидко пояснити і скорегувати наші очікування та отримати кандидатів з вражаючим рівнем досвіду.


Станіслав Скоробогач
Technical Product Manager


Індиго - швидкі, уважні і професійні. Я щиро вірю, що це особливо цінно для пошуку унікальних фахівців, оскільки в цій області вам потрібні унікальні якості: гарна репутація і широкі зв'язки. Індиго виступили в якості відмінного посередника, який розумів наші потреби, вдумливо підійшов до питання знайомств, і в результаті, привів у нашу команду колегу, якого ми навіть не сподівались знайти.


Julia Zavilejskaya
Global HRM, DataArt


Ми дуже задоволені досвідом співпраці. Спеціаліст, який прийшов в команду, перевершив всі наші високі очікування.
Команда Indigo відмінно попрацювала і вивчила наші потреби - кожен кандидат від Indigo був професійним, а увесь процес найму був дуже швидким.
Ми обов'язково рекомендуємо (і вже рекомендували) Indigo іншим.

Nadav Hertzshtark
Co-Founder & CEO


Професійні якості кандидатів дуже високі. Перш ніж представити кандидатів, Indigo приділяє багато уваги визначенню вимог позиції.

Що ми найбільше цінуємо в роботі Індиго, так це їх швидкість та чуйність.

Kevin Martin
Lead Technical Recruiter


Від свого імені та від імені інших менеджерів компанії я хочу подякувати команді Indigo за роботу.

Наш новий Java Tech Leader - просто знахідка для нашої команди.

Важливим фактом є не тільки його високий рівень знань і вражаючий досвід, а й, як кажуть у нас, "culture fit" - окремо вдячний вам за те, що ви перейнялися культурою стартапу, сімейних цінностей нашої компанії і знайшли людину, яка без зусиль адаптувалась в команді професіоналів за досить короткий термін.

Окремо хочу відзначити, що всіх без винятку членів команди Indigo вигідно відрізняє високий рівень професійних знань, ділового етикету і емоційного інтелекту. Працювати з Вами не тільки результативно, а ще і легко і комфортно - саме тому ми прийняли рішення що Indigo буде нашим генеральним партнером з рекрутингу в 2017 році. Теплих і радісних вихідних всій чудовій команді Indigo.

Mike Pozdnyakov
HR Manager


Не найдешевший рекрутинг, але за нашим досвідом, ви отримуєте те, за що платите. Кандидати Індиго проходять відмінний попередній процес відбору.

Vladislav Kuznetsov
Caddiesoft, CEO


Команда Indigo знає свою справу - їм варто довіряти.


Stepan Tanasiychuk
.Stfalcon.com, CEO


Вдумливі та професійні рекрутери Indigo не бояться братись за челенджеві задачі, заряджаючи своїм позитивним настроєм усіх оточуючих


Vdovychenko Nana
TransferWise, recruiter


Чудова робота!


Andrei Borovik
Work.ua


Співпраця з Indigo означає, що рекрутинг будується на принципах нестандартних рішень, а кожен рекрутер команди Indigo зосереджений на пошуку кращих людей для своїх клієнтів.


Olga Ivanova
HR-director, Professional Coach


Прозорість та оптимізованість робочих процесів в Indigo на чудовому рівні!


Utrobin Dmitry
Commercial Director


Indigo є однією з найвідоміших IT-рекрутингових агенцій в Україні


Natalia Zaslavskaya
HRM & COO


Iндіго варто довіряти!


Vladislav Flax
OWOX, CEO


Indigo прекрасно знають свою справу та IT галузь.


Vasilenko Dmitry
Sitecore Ukraine, director


Якісний результат за розумну ціну!


Alexey Turyshev
Human Resources Director

Наші клієнти

Отримати безоплатну консультацію

Залиште повідомлення і ми зв'яжемося з Вами