Шукаєте в команду JavaScript Developer?

Отримати консультацію

Indigo знайде найталановитіших фахівців

 • 100 000

  Половина технічних спеціалістів УкраЇни в нашій базі

 • 11

  років на IT ринку

 • 6

  днів — термін, за який ми готові познайомити Вас з першими кандидатами після HR співбесіди

Чому варто шукати розробників JavaScript з Indigo?

 • з кожним проектом працює окрема команда рекрутерів.
 • потрійний скринінг забезпечить підбір тільки найбільш підходящих кандидатів
 • 55 днів — максимальний термін, за який ми знаходимо ідеального співробітника
 • на 100 закритих вакансій у нас трапляється тільки 1 гарантійна заміна
 • Швидкість відповіді — до 24 годин
 • У разі відсутності власного офісу, наші партнери готові розмістити вашу команду на комфортних умовах

Хочете отримати

безкоштовну консультацію?

30-хвилинний дзвінок з Катериною

Катерина Осадчук

CEO at Indigo

Про нюанси найму JavaScript

 • JavaScript став синонімом client-side веб-розробки, і з такими технологіями, як Node.js, JavaScript стабільно набирає обертів в якості серверного рішення.
 • В результаті майже кожен розробник вказує хоча б частину досвіду JavaScript у своєму резюме. І, на перший погляд, може здатися, що JavaScript-розробників дуже багато. Насправді, потрібно провести велику роботу зі скринінгу кандидатів, щоб знайти саме тих, хто підсилить вашу команду.
 • Перед інтерв’ю ретельний погляд на резюме кандидатів — це перший крок до того, щоб розробники JavaScript, яких ви запрошували на співбесіду, вартували вашого часу.
 • Почніть з аналізу списку технологій, зазначених кандидатом в своєму резюме. Занадто багато нерелевантних навичок може бути поганим знаком з двох причин.
 • По-перше, існує ймовірність, що знання кандидата у JavaScript і пов’язаних з ним технологій недостатньо якісні, і таким чином, кандидат намагається компенсувати брак знань усіма іншими навичками.
 • По-друге, якщо кандидат не звернув уваги на вимоги позиції та не підкоригував своє резюме, вказавши тільки релевантний досвід, то, швидше за все, він не надто мотивований працювати у вашій компанії.
 • Наше завдання провести ретельний скринінг кандидата — спершу за доступними профілями та резюме, потім на інтерв’ю, яке дозволить зрозуміти відповідність вимогам, а також мотивацію і цінності кандидата.
 • Перш ніж ви зробите кандидату пропозицію про роботу, ми проведемо велику роботу — зв’яжемося з 100 — 600 кандидатами, проведему співбесіду з 15 — 35 людьми і представимо тільки тих, хто дійсно відповідає вимогам.

Яка середня зарплата JavaScript Developer?

Ми підготували дані по Україні — за локацією, рівнем професіоналізму і, звичайно, за рівнем заробітної плати.

Position

Position Level

City

Середня річна
заробітна плата

$6960-9576

Хочете, щоб ми безкоштовно провели

аналіз цільового ринку?

Найкращий спосіб скласти уявлення про ринок праці в Україні – де шукати спеціалістів, кого наймати і скільки це коштує

Як ми працюємо

Як стати javascript developer

Javascript залишається найпопулярнішою мовою програмування (наприклад, за результатами опитувань Stack Overflow і JetBrains). IT-компанії активно шукають кандидатів на вакансії javascript developer, зокрема – junior, і організовують стажування.

Отже, як стати javascript developer? Насамперед – освоїти теоретичні ази. За даними Stack Overflow 2018, майже 90 % з понад 100 тис. опитаних розробників освоїли нову мову/фреймворк самостійно (хоча й офлайн-курсів достатньо). Щоб зануритися в контекст, корисне читання технічної документації, онлайн-курси, серчінг на ресурсах для розробників, навчальні платформи, наприклад, freeCodeCamp. З літератури новачкам рекомендують серію «You do not know JS» Кайла Сімпсона і «JavaScript. Сильні сторони» Дугласа Крокфорда.

Стартовий скілл-сет індивідуальний у кожної компанії, якій потрібен програміст java script. Крім знання JS, вітається розуміння системи, для якої буде проводитися розробка (Linux, Windows, Android тощо), і навички роботи з базами даних (наприклад, MySQL, MongoDB). Що стосується фреймворків, компаніями затребувані node js розробники, ще у вакансіях часто вказують Angular, React і ін. Багато пропозицій передбачають знання HTML і CSS, а також досвід роботи з Git.

Тим, хто хоче працювати на позиції javascript developer, важливо вивчати англійську: зазвичай навіть на junior-позіціях потрібен мінімум рівень Intermediate, щоб читати документацію і грамотно комунікувати (усно і письмово). Перевагою буде досвід участі в проектах. Серед інших побажань до кандидатів – аналітичні здібності та логічне мислення.

Отже, щоб стати javascript developer, потрібно вивчати теорію (документацію, IT-ресурси), пробувати застосовувати знання на практиці і розглянути варіанти стартових позицій у компаніях, щоб повчитися в реальному проекті з підтримкою досвідченого фахівця.

ВІДГУКИ

Ми знайомі і співпрацюємо з Indigo більше 8 років. Ця спільна робота, вже практично дружба, багато разiв підтверджувалася швидким, ефективним і, в усіх сенсах, людяним підходом їх команди. Фактично, наш first-stop-shop для найскладніших executive позицій - при пошуку з ними ми завжди можемо розраховувати на прозорість, дуже точну комунікацію, увагу до деталей, глибоке розуміння позиції і найголовніше - щире бажання закрити її так, щоб ми отримали реальну довгострокову користь. Така комбінація досить рідкісна, але на щастя, у випадку з Indigo, всі ці критерії стабільно хороші:)


Olga Ivanova
HR-director, Professional Coach


Livestream used Indigo to hire for an executive position in Ukraine. We involved Indigo early on in the process and they worked with us on the position until job offer was accepted. They not only helped us to find the candidates and organize interviews but also worked with us to define the job description and effective recruitment strategy (which ended up being specifically tailored for our needs), helped with negotiations, provided useful pieces of advice through the process. That lead to a list of qualified candidates, among whom we easily choice our perfect fit. Overall, we were very satisfied with Indigo’s team throughout the process and end results.Indigo закрили для Livestream керівну позицію в Україні. Ми задіяли Індиго на ранній стадії процесу і співпрацювали до моменту оффера. Команда Iндіго не тільки допомогла нам знайти кандидатів і організувати співбесіди, але також визначити опис позиції і ефективну стратегію найму (яка в кінцевому підсумку була спеціально розроблена під запити бізнесу). Indigo допомагали в переговорах, надали корисні поради в ході процесу. В результаті ми отримали список кваліфікованих кандидатів, серед яких легко вибрали свою людину в команду. В цілому, ми залишилися дуже задоволені співпрацею з Indigo протягом усього процесу — від початку до фінальних результатів.


Сергій Малюк
CEO Livestream


Я вражений тим, наскільки добре Indigo проаналізували який тип кандидатів ми шукаємо в команду. У команди Indigo ідеальне розуміння і висока планка в executive пошуку.

У процесі найму мені подобається все — комунікація, постійні звіти, якісні кандидати. Люблю працювати з цим агентством!


Джонні Картаков
СЕO Ambisafe


Співпраця з Індiго була дуже продуктивною. Ми отримали всебічний аналіз ринку і впевненість в тому, що зможемо знайти керівника відділу маркетингу для Invisible в Україні.

Крім того, Індіго правильно врахували наші вподобання щодо софт навиків для ідеального кандидата. В цілому, ми раді, що вдалося знайти абсолютно відмінного фахівця в найкоротші терміни.


Влад Воскресенський
СЕО Invisible


Індіго допомогли нам знайти Country Manager. Незважаючи на складний характер позиції, процес був швидким. Ми встановили непогану комунікацію під час роботи над проектом. Це дозволило швидко пояснити і скорегувати наші очікування та отримати кандидатів з вражаючим рівнем досвіду.


Станіслав Скоробогач
Technical Product Manager


Індиго - швидкі, уважні і професійні. Я щиро вірю, що це особливо цінно для пошуку унікальних фахівців, оскільки в цій області вам потрібні унікальні якості: гарна репутація і широкі зв'язки. Індиго виступили в якості відмінного посередника, який розумів наші потреби, вдумливо підійшов до питання знайомств, і в результаті, привів у нашу команду колегу, якого ми навіть не сподівались знайти.


Julia Zavilejskaya
Global HRM, DataArt


Ми дуже задоволені досвідом співпраці. Спеціаліст, який прийшов в команду, перевершив всі наші високі очікування.
Команда Indigo відмінно попрацювала і вивчила наші потреби - кожен кандидат від Indigo був професійним, а увесь процес найму був дуже швидким.
Ми обов'язково рекомендуємо (і вже рекомендували) Indigo іншим.

Nadav Hertzshtark
Co-Founder & CEO


Професійні якості кандидатів дуже високі. Перш ніж представити кандидатів, Indigo приділяє багато уваги визначенню вимог позиції.

Що ми найбільше цінуємо в роботі Індиго, так це їх швидкість та чуйність.

Kevin Martin
Lead Technical Recruiter


Від свого імені та від імені інших менеджерів компанії я хочу подякувати команді Indigo за роботу.

Наш новий Java Tech Leader - просто знахідка для нашої команди.

Важливим фактом є не тільки його високий рівень знань і вражаючий досвід, а й, як кажуть у нас, "culture fit" - окремо вдячний вам за те, що ви перейнялися культурою стартапу, сімейних цінностей нашої компанії і знайшли людину, яка без зусиль адаптувалась в команді професіоналів за досить короткий термін.

Окремо хочу відзначити, що всіх без винятку членів команди Indigo вигідно відрізняє високий рівень професійних знань, ділового етикету і емоційного інтелекту. Працювати з Вами не тільки результативно, а ще і легко і комфортно - саме тому ми прийняли рішення що Indigo буде нашим генеральним партнером з рекрутингу в 2017 році. Теплих і радісних вихідних всій чудовій команді Indigo.

Mike Pozdnyakov
HR Manager


Не найдешевший рекрутинг, але за нашим досвідом, ви отримуєте те, за що платите. Кандидати Індиго проходять відмінний попередній процес відбору.

Vladislav Kuznetsov
Caddiesoft, CEO


Команда Indigo знає свою справу - їм варто довіряти.


Stepan Tanasiychuk
.Stfalcon.com, CEO


Вдумливі та професійні рекрутери Indigo не бояться братись за челенджеві задачі, заряджаючи своїм позитивним настроєм усіх оточуючих


Vdovychenko Nana
TransferWise, recruiter


Чудова робота!


Andrei Borovik
Work.ua


Співпраця з Indigo означає, що рекрутинг будується на принципах нестандартних рішень, а кожен рекрутер команди Indigo зосереджений на пошуку кращих людей для своїх клієнтів.


Olga Ivanova
HR-director, Professional Coach


Прозорість та оптимізованість робочих процесів в Indigo на чудовому рівні!


Utrobin Dmitry
Commercial Director


Indigo є однією з найвідоміших IT-рекрутингових агенцій в Україні


Natalia Zaslavskaya
HRM & COO


Iндіго варто довіряти!


Vladislav Flax
OWOX, CEO


Indigo прекрасно знають свою справу та IT галузь.


Vasilenko Dmitry
Sitecore Ukraine, director


Якісний результат за розумну ціну!


Alexey Turyshev
Human Resources Director

Наші клієнти

Отримати безоплатну консультацію

Залиште повідомлення і ми зв'яжемося з Вами