Великі перспективи крихітки Senstone: український стартап зібрав більше 100.000 $ на Кікстартері

Той самий випадок, коли розмір має значення. Один з найлаконічніших та, можливо, найкорисніших девайсів, на ім’я Senstone побачив світ навесні минулого року. Автори українського технологічного стартапу —  львівяни Назар Федорчук та Маркіян Мацех.

Indigo в цілковитому кайфі від ідеї і вже встигли підтримати хлопців на Кickstarter. Дуже хочемо, щоб ви зробили те ж саме.

На момент виходу статті, замість очікуваних $50.000 стартап встиг зібрати $116,761 (а до фінішу, між тим, ще 29 днів).

Senstone — симбіоз штучного інтелeкту та моди. Досі ринок не знав такого легкого, корисного та красивого рішення для запису та обробки нотаток

У Senstone всього одна функція — занотовувати все що можна занотувати — ідеї, плани, задачі. І що головне — ця прекрасна штукенця перетворює голосові нотатки на текст. Окрім того, Senstone вміє сортувати та здійснювати швидкий пошук за ключовими словами, датою, місцем, або темою.

Senstone створений за образом та подобою звукової хвилі (так стверджують творці девайсу). В мінітюрному корпусі знаходиться мікрофон та інші електронні компоненти. Вага девайсу — 26 г, діаметр — 2,9 см. Для зарядки використовується безпровідний зарядний пристрій. Заряду вистачає щонайменше на 4 дні.

Щоб розпочати запис достатньо просто торкнутися девайсу. До речі, Senstone працює як автономно, так і в парі зі смартфоном, спорядженим Blutooth. А ще можна синхронізуватись з хмарним сховищем.

Головна особливість — не просто запис у пам’ять, але й можливість зробити це, не дістаючи телефон з кишені. Можна записати будь-який текст і він збережеться у вигляді нотатки в телефоні.

Малюк Senstone розуміє 11 мов, включаючи мандаринську. Має кілька конфігурацій кріплення — його можна носити на комірці, манжетах, або в якості стильового кулона.

Розглянути, замовити та познайомитись ближче можна ось тут.

Перші поставки Senstone заплановано на липень цього року, на сьогодні завершена робота над прототипом. Бажаючим заволодіти девайсом базової комплектації доведеться викласти від $100. Ті, хто підтримають проект на Kickstarter сумою вищою за $120  та більше можуть розраховувати на гарантовані знижки.

Ми в Indigo закохались у ідею та форму Senstone з першого знайомства. І вважаємо, що кожен, хто має слабкість до красивих технологій не має іншого виходу, крім як зізнатись у симпатії Senstone на Kickstarter

До речі, СEO Indigo, Катя Осадчук вже чекає на свій кулон. Познайомимось, випробуємо і обов’язково поділимось враженнями в ефірі.

Вдалих та живих ідей, друзі.

 

665 просмотров

Получить бесплатную консультацию

Оставьте сообщение и мы свяжемся с Вами

Обратная связь

Оставьте сообщение и мы свяжемся с Вами

Обратная связь

Оставьте сообщение и мы свяжемся с Вами