Запрошення до участі у стратегічній сесії щодо розвитку Дніпропетровської області

27 вересня Громадянська Платформа Нова Країна проведе стратегічну сесію, яка буде присвячена розробці стратегії розвитку Дніпропетровської області.

Основні завдання сесії — виявлення «больових точок», окреслення перспективних кластерів розвитку регіону, консолідація громадянського суспільства та розробка проектів конкретних змін, які можливо реалізувати у найближчому майбутньому спільними зусиллями громадянського суспільства, бізнесу та обласної влади.

Вестимуть сесію модератори від Громадянської Платформи Нова Країна — Валерій Пекар та Анна Валенса.

Наша громадська організація має досвід проведення таких заходів у різних містах України. Наймасштабніша стратегічна сесія, в якій взяли участь більше 600 людей, відбулася в червні цього року в Одесі. За результатами стратегічної сесії Одеського регіону близько 100 громадських активістів долучилися до подальшої розробки проектів «швидких перемог». Велику кількість різноманітних проектів було представлено Обласній державній адміністрації, більша частина з них отримала підтримку і вже реалізується.

Запрошуємо Вас долучитися до аналогічної роботи у Дніпропетровській області, взявши участь у стратегічній сесії, а в подальшому – сформувавши проектні команди, які реалізовуватимуть напрацьовані ідеї.

Для участі у стратегічній сесії обов’язкова реєстрація 

Стратегічна сесія Дніпропетровської області відбудеться 27 вересня (неділя)
Початок о 10:30, реєстрація з 9:30 до 10:30.
Місце проведення:
Культурно-діловий центр Менора
м. Дніпропетровськ, вул. Шолом-Алейхема, 4/26

827 просмотров

Получить бесплатную консультацию

Оставьте сообщение и мы свяжемся с Вами

Обратная связь

Оставьте сообщение и мы свяжемся с Вами

Обратная связь

Оставьте сообщение и мы свяжемся с Вами