СОРСИНГ ТАЛАНТІВ

Готуємо релевантний список IT-талантів для вашої вакансії, який заощадить час і гроші на пошук тих самих кандидатів

СОРСИНГ ТАЛАНТІВ
1700+

успішних наймів

360+

клієнтів з 26 країн

95%

наших клієнтів повертаються

9.7 NPS

від наших клієнтів та кандидатів

6 днів

на те, щоб отримати перших кандидатів

300 000+

у базі даних

У Indigo ми розуміємо, що визначення та відбір достатньої кількості профілів є критичними для пошуку талантів, які будуть відповідати професійним вимогам та культурі компанії. Наша послуга з пошуку призначена для створення списку кандидатів, що відповідають вашій вакансії, з повною контактною інформацією. Це дозволяє вашим рекрутерам негайно зв'язатися з потенційними кандидатами та обговорити можливості працевлаштування.

Ми розробили високоефективну крос-функціональну модель пошуку кандидатів, яка заощаджує ваш час та гроші, дозволяючи заповнити ваші позиції без затримок у процесах ідентифікації та відбору.
Заказать консультацию
Заказать консультацию

Наші послуги Sourcing

Наш процес забезпечує, що ви отримуєте індивідуально підібраний список кандидатів, які відповідають вашим специфічним вимогам. Ми проводимо детальну початкову консультацію для розуміння ваших потреб і безкоштовно замінюємо будь-яких нерелевантних кандидатів за запитом.
Executive Search
Початкова Консультація
Ми починаємо з дзвінка для збору точних вимог.
HR-консалтинг
Створення Списку Кандидатів
Ми створюємо детальний список, який включає імена, посади, місцезнаходження та контактну інформацію.
HR-консалтинг
Термін Виконання
Середній час на складання цього списку залежить від кількості кандидатів і складності вакансії, зазвичай це займає від 1 до 5 днів.
HR-консалтинг
Корегування списку
Заміна кандидатів, якщо якись з них не повністю відпоідають вимогам.

Часті запитання (FAQ) по послузі сорсинг талантів

Що таке сорсинг талантів?

Сорсинг талантів – це процес створення довгого списку кандидатів, які відповідають вашій вакансії, з контактними даними. Це дозволяє вашим рекрутерам негайно зв'язатися з ними та обговорити можливість працевлаштування.
Ми розробили високо ефективну крос-функціональну модель сорсингу кандидатів, що дозволяє економити час і гроші, заповнюючи ваші позиції без необхідності витрачати час на безкінечні процеси ідентифікації та відбору.
Середній час для створення списку залежить від кількості кандидатів та складності вакансії. Зазвичай це займає від 1 до 5 днів.
Вартість одного контакту становить $15. Ми не шукаємо менше ніж 100 кандидатів на одну позицію, щоб забезпечити достатній потік кандидатів для досягнення результатів. Наприклад, для створення списку з 200 кандидатів вам потрібно буде заплатити $3000 (200 кандидатів x $15).
Немає додаткових зборів, якщо ви замовляєте базовий пакет. Однак, у варіанті з додатковими послугами може бути додатковий збір $1000, якщо ви наймаєте більше двох кандидатів зі списку протягом 12 місяців.
Список містить ім'я та прізвище кандидата, посаду, місцезнаходження та контактну інформацію. Ми також включаємо посилання на профілі кандидатів, щоб ваші рекрутери могли швидко зв'язатися з ними.
Так, ми проводимо дзвінок для точного збору вимог і замінюємо нерелевантних кандидатів на запит безкоштовно.
  • Ми здійснили понад 1500 наймів.
  • Маємо понад 360 клієнтів з 26 країн.
  • 95% наших клієнтів повертаються до нас.
  • Наш NPS становить 9.7 балів.
  • Перші кандидати зазвичай надаються протягом 6 днів.
  • 99% спеціалістів, яких ми наймаємо, успішно проходять випробувальний термін.
  • 1 з 5 кандидатів зазвичай отримує пропозицію про роботу.
  • У нашій базі даних понад 300 000 талантів.
Последние статьи
Как сформулировать вакансию для хороших откликов: пошаговая инструкция
Пишете объявление о любой вакансии (например, ищете digital-маркетолога)? В первую очередь оно должно понравиться потенциальным кандидатам. Поэтому подумайте о том, что с..
KPI для оценки эффективности рекрутера: как оценить работу рекрутера
Любой специалист нуждается в оценке его работы. Это помогает выявить слабые стороны и понять, над чем нужно работать. Как оценить деятельность рекрутера? Проще всего это ..
Опытные сотрудники не хотят обучать джунов: как изменить ситуацию
С проблемой отказа опытных сотрудников от обучения джунов сталкиваются многие HR. Многие теряются, не зная, что делать. Как же поступить в такой ситуации и изменить ее? Д..
Перейти в блог