GLOBAL TECH
RECRUITMENT AGENCY

300 000+ найкращих IT-талантів у нашій базі. Отримайте перших кандидатів протягом тижня.

Замовити консультацію
Замовити консультацію

IT рекрутинг INDIGO

Хто ми

Ми – міжнародний hub tech-талантів з 15-річним досвідом у сфері рекрутингу, Executive Search та RPO. 95% клієнтів звертаються до нас повторно.

Допомагаємо компаніям з 26 країн збирати «дрімтім», підбираючи кандидатів, які максимально відповідають вимогам. Приблизно кожен п'ятий отримує job offer.

Ми результативні, оскільки використовуємо передові інструменти автоматизації та технології пошуку.
Дізнатися більше
1500+
успішних наймів
170+
клієнта з 26 країн світу
15
років досвіду в рекрутингу
6
днів триває пошук і підбір перших ідеальних кандидатів
300 000+
IT-талантів у нашій базі

Ми у ЗМІ

Наші послуги

Executive Search

Executive Search

Наймаємо C-Level-кандидатів, що успішно досягають бізнес-цілей
Замовити послугу
HR-консалтинг

HR-консалтинг

Упорядковуємо оргструктуру, процеси рекрутингу та внутрішні комунікації, пропонуємо стратегії щодо мотивації і компенсації
Замовити послугу
Сорсинг

Сорсинг

Готуємо релевантний список талантів для вашої вакансії
Замовити послугу
Зарплатні опитування

Зарплатні опитування

Ділимося інсайтами про український Tech-ринок, допомагаючи оцінити вашу конкурентність як роботодавця
Замовити послугу
Recruitment Process Outsourcing (RPO)

Recruitment Process Outsourcing (RPO)

Аналізуємо потреби бізнесу та наймаємо людей, які роблять компанію успішнішою
Детальніше

Наші клієнти

archer Livestream Ambisafe Invisible Newgistics DataArt FAT GINGER CAT ThredUP Slice CaddieSoft Stfalcon.com TransferWise Work.ua Wix OWOX SiteCore ALLO Київстар GuestReady
Відгук компанії archer
Ми знайомі і співпрацюємо з Indigo більше 8 років. Ця спільна робота, вже практично дружба, багато разiв підтверджувалася швидким, ефективним і, в усіх сенсах, людяним підходом їх команди. Фактично, наш first-stop-shop для найскладніших executive позицій - при пошуку з ними ми завжди можемо розраховувати на прозорість, дуже точну комунікацію, увагу до деталей, глибоке розуміння позиції і найголовніше - щире бажання закрити її так, щоб ми отримали реальну довгострокову користь. Така комбінація досить рідкісна, але на щастя, у випадку з Indigo, всі ці критерії стабільно хороші :)
Olga Ivanova
HR-director, Professional Coach
Відгук компанії Livestream
Indigo закрили для Livestream керівну позицію в Україні. Ми задіяли Індиго на ранній стадії процесу і співпрацювали до моменту оффера. Команда Iндіго не тільки допомогла нам знайти кандидатів і організувати співбесіди, але також визначити опис позиції і ефективну стратегію найму (яка в кінцевому підсумку була спеціально розроблена під запити бізнесу). Indigo допомагали в переговорах, надали корисні поради в ході процесу. В результаті ми отримали список кваліфікованих кандидатів, серед яких легко вибрали свою людину в команду. В цілому, ми залишилися дуже задоволені співпрацею з Indigo протягом усього процесу — від початку до фінальних результатів.
Сергій Малюк
CEO Livestream
Відгук компанії Ambisafe
Я вражений тим, наскільки добре Indigo проаналізували який тип кандидатів ми шукаємо в команду. У команди Indigo ідеальне розуміння і висока планка в executive пошуку.
У процесі найму мені подобається все — комунікація, постійні звіти, якісні кандидати. Люблю працювати з цим агентством!
Джонні Картаков
СЕO Ambisafe
Відгук компанії Invisible
Співпраця з Індiго була дуже продуктивною. Ми отримали всебічний аналіз ринку і впевненість в тому, що зможемо знайти керівника відділу маркетингу для Invisible в Україні.
Влад Воскресенський
СЕО Invisible
Відгук компанії Newgistics
Індіго допомогли нам знайти Country Manager. Незважаючи на складний характер позиції, процес був швидким. Ми встановили непогану комунікацію під час роботи над проектом. Це дозволило швидко пояснити і скорегувати наші очікування та отримати кандидатів з вражаючим рівнем досвіду.
Станіслав Скоробогач
Technical Product Manager
Відгук компанії DataArt
Індиго - швидкі, уважні і професійні. Я щиро вірю, що це особливо цінно для пошуку унікальних фахівців, оскільки в цій області вам потрібні унікальні якості: гарна репутація і широкі зв'язки. Індиго виступили в якості відмінного посередника, який розумів наші потреби, вдумливо підійшов до питання знайомств, і в результаті, привів у нашу команду колегу, якого ми навіть не сподівались знайти.
Julia Zavilejskaya
Global HRM, DataArt
Відгук компанії FAT GINGER CAT
Ми дуже задоволені досвідом співпраці. Розробник, який прийшов в команду, перевершив всі наші високі очікування.
Команда Indigo відмінно попрацювала і вивчила наші потреби - кожен кандидат від Indigo був професійним, а увесь процес найму був дуже швидким.
Ми обов'язково рекомендуємо (і вже рекомендували) Indigo іншим.
Nadav Hertzshtark
Co-Founder & CEO
Відгук компанії ThredUP
Професійні якості кандидатів дуже високі. Перш ніж представити кандидатів, Indigo приділяє багато уваги визначенню вимог позиції.
Що ми найбільше цінуємо в роботі Індиго, так це їх швидкість та чуйність.
Kevin Martin
Lead Technical Recruiter
Відгук компанії Slice
Від свого імені та від імені інших менеджерів компанії я хочу подякувати команді Indigo за роботу.
Наш новий Java Tech Leader - просто знахідка для нашої команди.
Важливим фактом є не тільки його високий рівень знань і вражаючий досвід, а й, як кажуть у нас, "culture fit" - окремо вдячний вам за те, що ви перейнялися культурою стартапу, сімейних цінностей нашої компанії і знайшли людину, яка без зусиль адаптувалась в команді професіоналів за досить короткий термін.
Окремо хочу відзначити, що всіх без винятку членів команди Indigo вигідно відрізняє високий рівень професійних знань, ділового етикету і емоційного інтелекту. Працювати з Вами не тільки результативно, а ще і легко і комфортно - саме тому ми прийняли рішення що Indigo буде нашим генеральним партнером з рекрутингу в 2017 році. Теплих і радісних вихідних всій чудовій команді Indigo.
Mike Pozdnyakov
HR Manager
Відгук компанії CaddieSoft
Не найдешевший рекрутинг, але за нашим досвідом, ви отримуєте те, за що платите. Кандидати Індиго проходять відмінний попередній процес відбору.
Vladislav Kuznetsov
CEO at CaddieSoft
Відгук компанії Stfalcon.com
Команда Indigo знає свою справу - їм варто довіряти.
Stepan Tanasiychuk
Stfalcon.com, CEO
Відгук компанії TransferWise
Вдумливі та професійні рекрутери Indigo не бояться братись за челенджеві задачі, заряджаючи своїм позитивним настроєм усіх оточуючих
Vdovychenko Nana
Recruiter
Відгук компанії Work.ua
Чудова робота!
Andrei Borovik
Відгук компанії Wix
Indigo є однією з найвідоміших IT-рекрутингових агенцій в Україні
Natalia Zaslavskaya
HRM & COO
Відгук компанії OWOX
Iндіго варто довіряти!
Vladislav Flax
CEO
Відгук компанії SiteCore
Indigo прекрасно знають свою справу та IT галузь.
Vasilenko Dmitry
Director
Відгук компанії ALLO
Якісний результат за розумну ціну!
Alexey Turyshev
Human Resources Director
Відгук компанії Київстар
Ми задоволені якістю та термінами закриття вакансій. Коли довіряєш пошук талантов комусь ззовні, нелегко забезпечити ідеальний метч по софт-скіллам. А для продуктової компанії це особливо важливо. INDIGO вміють зрозуміти, хто потрібен, і не показувати кандидатів, які не підходять. Якщо порівнювати з іншими рекрутинговими агенціями, то можу сказати, що з INDIGO в нас найкращий досвід та найбільш довготривала співпраця. Готові рекомендувати агентство як надійного партнера.
Аліна Москаленко
IT Recruitment Specialist
Відгук компанії GuestReady
-
-
Замовити консультацію >

Команда INDIGO Tech Recruiters

Ми зібрали найпрофесійніших хедхантерів і менеджерів:
Ганна Стеценко
Засновниця
Катерина Осадчук
Співвласниця та CEO
Марта Стопець
Рекрутер
Юлія Кріль
Рекрутер
Марія Шмуракова
Сорсер
Замовити консультацію >

Бажаєте безкоштовно отримати оцінку щодо вакансії?

Ми зв'яжемося з вами, щоб дізнатися про вакансію більше і зорієнтувати вас за термінами закриття, кількістю наявних талантів на ринку і оптимальним рівнем зарплати.
Запросити оцінку >
Бажаєте безкоштовно отримати оцінку щодо вакансії?
Останні статті
Огляд рівня заробітних плат COO на ринку українського IT
Розуміння рівня заробітних плат COO є важливим для оцінки стану галузі та визначення тенденцій...
Огляд рівня заробітних плат CТО на ринку українського IT
Проаналізували заробітні плати CTO, враховуючи різні фактори, такі як розмір та дохід компанії чи вік та досвід СТО...
Огляд рівня заробітних плат CEO на ринку українського IT в 2023 році
Аналізуємо динаміку заробітних плат топ-менеджерів, виявляємо тенденції та фактори, що впливають на них..
Перейти до блогу

IT РЕКРУТИНГОВЕ АГЕНТСТВО INDIGO

Необхідність підбору IT персоналу стає все гостріше в компаніях різних секторів: не тільки технологічні, але і бізнес-гравці поза IT хочуть залучити фахівців, які будуть розробляти для них програмні продукти, підтримувати інформаційні системи, забезпечувати кібербезпеку тощо. Компанії конкурують між собою, але без знання специфіки цього вузького ринку пошук може затягуватися на місяці.

Ми вважаємо, що компаніям оптимально займатися профільним бізнесом, а пошук IT-талантів довірити IT рекрутинговому агентству. Команда INDIGO працює на цьому ринку з 2007 року, що дозволило нам наростити солідну експертизу і створити найбільшу базу кандидатів. При цьому ми залишаємося гнучкими і відкритими до використання передових технологій пошуку, що допомагає нам розвиватися і утримувати оптимальні терміни при високій якості.

Наше рекрутингове агентство працює за принципом потрійного скринінгу - клієнт може розраховувати на оперативне складання пулу кандидатів і вибір самих релевантних фахівців. Крім того, над кожним проектом працює окрема команда досвідчених рекрутерів, які фокусуються на потребах певного бізнесу.

Підбір IT фахівців - це окрема професія, яка включає ряд різнопланових навичок: як вузькоспрямованих, так і загальних. Ми не тільки володіємо ними, а й вчимо інших в рамках Школи рекрутерів. Нам є чим поділитися - від стратегії пошуку до оффера кандидату, ми використовуємо перевірені інструменти роботи і будуємо відносини на довірі, тому 95% клієнтів повертаються до нас із новими вакансіями.