УМОВИ Й ПОЛОЖЕННЯ

 

Умови й положення, викладені в тексті цього документа на цій вебсторінці, регулюють користування вебсайтами, розташованими за адресами https://indigo.co.ua/ і https://indigohire.com/ (далі — «вебсайти»). Ці Умови застосовуються в повному обсязі при користуванні цим вебсайтом, тож, користуючись вебсайтом, ви напряму погоджуєтеся дотримуватися викладених у тексті цього документа умов і положень у повному обсязі. Ви повинні припинити користування вебсайтом, якщо не згодні з будь-яким пунктом цих Умов і положень. Уважно прочитайте Умови й положення, перш ніж почати користуватися цим вебсайтом.

ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Компанія Indigo Services Worldwide LLC і/або її дочірні компанії чи треті сторони є власниками всіх прав інтелектуальної власності й матеріалів, викладених на цьому вебсайті; відповідні права застережено. Вам надається виключно обмежена ліцензія для перегляду викладених на вебсайті матеріалів, щодо якої діють обмеження, встановлені згідно з цими Умовами й положеннями. Ви не маєте права на повторну публікацію матеріалів з цього вебсайту (включно з повторною публікацією на іншому вебсайті), відтворення чи збереження матеріалів у будь-якій загальнодоступній чи приватній системі пошуку інформації; ви не маєте права здійснювати відтворення, розмноження, копіювання, продаж, перепродаж, відвідування чи використання нашого вебсайту чи опублікованих на ньому матеріалів іншим чином у комерційних цілях без прямої письмової згоди компанії. Складові цього вебсайту захищені законом про фірмовий стиль, комерційну таємницю та іншими законами й не підлягають повному чи частковому копіюванню чи імітації. Усі унікальні графічні елементи, іконки та інші складові цього вебсайту являють собою торгові марки, марки обслуговування чи елементи фірмового стилю компанії Indigo Services Worldwide LLC, її дочірніх компаній чи інших юридичних осіб, які надали компанії Indigo Services Worldwide LLC право й ліцензію на використання таких торгових марок, і не можуть бути використані чи змінені в будь-який спосіб без прямої письмової згоди компанії Indigo Services Worldwide LLC. Тоді як компанія захищає авторське право на всі публікації, розміщені нею в Інтернеті, Indigo Services Worldwide LLC надає згоду на звичайне завантаження, копіювання й розповсюдження інформації для некомерційних цілей виключно всередині організації користувача. Беручи це до уваги, користувачі погоджуються, що на копії викладеної інформації розповсюджуються норми авторського права та інші сповіщення про право власності.

ОБМЕЖЕННЯ

Вам прямо забороняється користуватися цим вебсайтом у такий спосіб, що шкодить чи може зашкодити вебсайту, користуватися цим вебсайтом з порушенням застосовних законів і норм права чи в будь-який спосіб, що може зашкодити вебсайту, будь-якій юридичній чи фізичній особі.

КЛІЄНТСЬКІ СТОРІНКИ

Доступ до певної конфіденційної інформації мають лише зареєстровані клієнти компанії Indigo Services Worldwide LLC, що пройшли процес реєстрації з метою отримання інформації, доступної за паролями, встановленими компанією Indigo Services Worldwide LLC. Ця інформація вважається конфіденційною і такою, що належить компанії Indigo Services Worldwide LLC. Компанія Indigo Services Worldwide LLC надає зареєстрованим клієнтам право завантажувати, копіювати й використовувати конфіденційну інформацію виключно в рамках організації клієнта й виключно для користування за призначенням, визначеним компанією Indigo Services Worldwide LLC. Пароль для реєстрації надається на умовах використання клієнтом наданої інформації згідно з умовами ліцензійної угоди з Компанією, що стосується програмного забезпечення. Клієнти не мають права передавати свої паролі сторонам, які не мають права доступу до інформації.

КОМЕРЦІЙНІ ВІДНОСИНИ

На цьому вебсайті містяться покликання на інші вебсайти. Компанія Indigo Services Worldwide LLC не несе відповідальність за вміст таких вебсайтів.

ПРАВОВІ ПОЛОЖЕННЯ

Цей вебсайт може містити інші сповіщення про право власності й інформацію про авторське право, умов якої треба дотримуватися. Опублікована на цьому вебсайті інформація може містити друкарські помилки чи технічні неточності. Інформація може бути змінена чи оновлена без попереднього сповіщення. Компанія Indigo Services Worldwide LLC також може вдосконалювати й/або змінювати продукти та/або програми, окреслені в рамках такої інформації, без попереднього сповіщення. Компанія Indigo Services Worldwide LLC не прагне отримувати від вас конфіденційну чи приватну інформацію через Вебсайт компанії.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Зобов’язання компанії Indigo Services Worldwide LLC щодо наданих нею товарів і послуг регулюються виключно угодами, згідно з якими вони надаються. Якщо компанія Indigo Services Worldwide LLC використовує цей вебсайт для надання вам товару чи послуги, щодо якої не діє жодна угода, цей товар чи послуга надається «як є», без будь-яких прямих чи непрямих гарантій, і ви користуєтеся цим товаром чи послугою на ваш власний ризик. Окрім цього, факт надання покликання на сайт, що не належить компанії Indigo Services Worldwide LLC, не означає, що Indigo Services Worldwide LLC погоджується чи приймає відповідальність за вміст чи користування таки вебсайтом. Ви на власний розсуд вживаєте запобіжні заходи, що забезпечують відсутність на вибраних вами для використання сайтах таких складових, як віруси, хробаки, «троянські коні» та інші руйнівні елементи.

ВІДШКОДУВАННЯ

Цим ви зобов’язуєтесь у повному обсязі звільнити компанію Indigo Services Worldwide LLC від відповідальності, відшкодувати витрати, задовольнити вимоги, підстави для задовольняння позовів, компенсувати шкоду й витрати, що виникають у результаті чи пов’язані з порушенням вами будь-якого пункту цих Умов і положень.

ВНЕСЕННЯ ЗМІН

Компанія Indigo Services Worldwide LLC може редагувати й оновлювати ці Умови й положення в будь-який час. Продовжуючи користуватися вебсайтом після внесення будь-яких змін до цих Умов користування, ви погоджуєтеся з цими змінами. Будь-який елемент вебсайту може бути змінений, доповнений, вилучений чи оновлений без попереднього сповіщення й виключно на розсуд компанії Indigo Services Worldwide LLC.

НАШІ КОНТАКТНІ ДАНІ

Якщо виникають запитання чи зауваги щодо Умов і положень, зверніться на електронну адресу info@indigo.co.ua.