SIMPLY HIRING THE RIGHT PEOPLE SINCE 2007. INDIGO DELIVERS.

Замовити консультацію
Замовити консультацію

Хто ми

Ми – IT-рекрутингове агентство INDIGO Tech Recruiters. 95 % клієнтів звертаються до нас повторно. Кажуть — ми показуємо результат і економимо час, пропонуючи лише кандидатів, які максимально відповідають вимогам — кожен п'ятий зазвичай отримує job offer. Ми результативні, оскільки використовуємо передові інструменти автоматизації та технології пошуку.
Дізнатися більше
1300+
успішних наймів
162
клієнта з 26 країн світу
13
років досвіду в рекрутингу
6
днів триває пошук і підбір перших ідеальних кандидатів
100 000
IT-талантів у нашій базі
Ми у ЗМІ
24tv
ain
delo.ua
dsnews.ua
enovosty.com
executives
finance.ua
glavcom.ua
happymonday.ua
kontrakty.ua
l-a-b-a
nv.ua
tech.liga.net
mc.today
mind.ua
mmr.ua
pro.hr
SBR
segodnya
sostav.ua
ubr.ua
unian.ua
vesti.ua
womo.ua

Наші послуги

Рекрутинг
Рекрутинг
Формуємо команди, знаходимо Middle- і Senior-таланти для Tech-бізнесів
Замовити послугу
Executive Search
Executive Search
Наймаємо C-Level-кандидатів, що успішно досягають бізнес-цілей
Замовити послугу
HR-консалтинг
HR-консалтинг
Упорядковуємо оргструктуру, процеси рекрутингу та внутрішні комунікації, пропонуємо стратегії щодо мотивації і компенсації
Замовити послугу
Сорсинг
Сорсинг
Готуємо релевантний список талантів для вашої вакансії
Замовити послугу
Зарплатні опитування
Зарплатні опитування
Ділимося інсайтами про український Tech-ринок, допомагаючи оцінити вашу конкурентність як роботодавця
Замовити послугу
Школа IT-рекрутингу
Школа IT-рекрутингу
Навчаємо IT-рекрутерів – як початківців, так і досвідчених
Замовити послугу
HR-тренінги
HR-тренінги
Ділимося багаторічною експертизою в HR з вашими працівниками
Замовити послугу
Наші клієнти
archer Livestream Ambisafe Invisible Newgistics DataArt FAT GINGER CAT ThredUP Slice CaddieSoft Stfalcon.com TransferWise Work.ua MIF Wix OWOX SiteCore ALLO Київстар
Відгук компанії archer
Ми знайомі і співпрацюємо з Indigo більше 8 років. Ця спільна робота, вже практично дружба, багато разiв підтверджувалася швидким, ефективним і, в усіх сенсах, людяним підходом їх команди. Фактично, наш first-stop-shop для найскладніших executive позицій - при пошуку з ними ми завжди можемо розраховувати на прозорість, дуже точну комунікацію, увагу до деталей, глибоке розуміння позиції і найголовніше - щире бажання закрити її так, щоб ми отримали реальну довгострокову користь. Така комбінація досить рідкісна, але на щастя, у випадку з Indigo, всі ці критерії стабільно хороші :)
Olga Ivanova
HR-director, Professional Coach
Відгук компанії Livestream
Indigo закрили для Livestream керівну позицію в Україні. Ми задіяли Індиго на ранній стадії процесу і співпрацювали до моменту оффера. Команда Iндіго не тільки допомогла нам знайти кандидатів і організувати співбесіди, але також визначити опис позиції і ефективну стратегію найму (яка в кінцевому підсумку була спеціально розроблена під запити бізнесу). Indigo допомагали в переговорах, надали корисні поради в ході процесу. В результаті ми отримали список кваліфікованих кандидатів, серед яких легко вибрали свою людину в команду. В цілому, ми залишилися дуже задоволені співпрацею з Indigo протягом усього процесу — від початку до фінальних результатів.
Сергій Малюк
CEO Livestream
Відгук компанії Ambisafe
Я вражений тим, наскільки добре Indigo проаналізували який тип кандидатів ми шукаємо в команду. У команди Indigo ідеальне розуміння і висока планка в executive пошуку. У процесі найму мені подобається все — комунікація, постійні звіти, якісні кандидати. Люблю працювати з цим агентством!
Джонні Картаков
СЕO Ambisafe
Відгук компанії Invisible
Співпраця з Індiго була дуже продуктивною. Ми отримали всебічний аналіз ринку і впевненість в тому, що зможемо знайти керівника відділу маркетингу для Invisible в Україні.
Влад Воскресенський
СЕО Invisible
Відгук компанії Newgistics
Індіго допомогли нам знайти Country Manager. Незважаючи на складний характер позиції, процес був швидким. Ми встановили непогану комунікацію під час роботи над проектом. Це дозволило швидко пояснити і скорегувати наші очікування та отримати кандидатів з вражаючим рівнем досвіду.
Станіслав Скоробогач
Technical Product Manager
Відгук компанії DataArt
Індиго - швидкі, уважні і професійні. Я щиро вірю, що це особливо цінно для пошуку унікальних фахівців, оскільки в цій області вам потрібні унікальні якості: гарна репутація і широкі зв'язки. Індиго виступили в якості відмінного посередника, який розумів наші потреби, вдумливо підійшов до питання знайомств, і в результаті, привів у нашу команду колегу, якого ми навіть не сподівались знайти.
Julia Zavilejskaya
Global HRM, DataArt
Відгук компанії FAT GINGER CAT
Ми дуже задоволені досвідом співпраці. Розробник, який прийшов в команду, перевершив всі наші високі очікування. Команда Indigo відмінно попрацювала і вивчила наші потреби - кожен кандидат від Indigo був професійним, а увесь процес найму був дуже швидким. Ми обов'язково рекомендуємо (і вже рекомендували) Indigo іншим.
Nadav Hertzshtark
Co-Founder & CEO
Відгук компанії ThredUP
Професійні якості кандидатів дуже високі. Перш ніж представити кандидатів, Indigo приділяє багато уваги визначенню вимог позиції. Що ми найбільше цінуємо в роботі Індиго, так це їх швидкість та чуйність.
Kevin Martin
Lead Technical Recruiter
Відгук компанії Slice
Від свого імені та від імені інших менеджерів компанії я хочу подякувати команді Indigo за роботу. Наш новий Java Tech Leader - просто знахідка для нашої команди. Важливим фактом є не тільки його високий рівень знань і вражаючий досвід, а й, як кажуть у нас, "culture fit" - окремо вдячний вам за те, що ви перейнялися культурою стартапу, сімейних цінностей нашої компанії і знайшли людину, яка без зусиль адаптувалась в команді професіоналів за досить короткий термін. Окремо хочу відзначити, що всіх без винятку членів команди Indigo вигідно відрізняє високий рівень професійних знань, ділового етикету і емоційного інтелекту. Працювати з Вами не тільки результативно, а ще і легко і комфортно - саме тому ми прийняли рішення що Indigo буде нашим генеральним партнером з рекрутингу в 2017 році. Теплих і радісних вихідних всій чудовій команді Indigo.
Mike Pozdnyakov
HR Manager
Відгук компанії CaddieSoft
Не найдешевший рекрутинг, але за нашим досвідом, ви отримуєте те, за що платите. Кандидати Індиго проходять відмінний попередній процес відбору.
Vladislav Kuznetsov
CEO at CaddieSoft
Відгук компанії Stfalcon.com
Команда Indigo знає свою справу - їм варто довіряти.
Stepan Tanasiychuk
Stfalcon.com, CEO
Відгук компанії TransferWise
Вдумливі та професійні рекрутери Indigo не бояться братись за челенджеві задачі, заряджаючи своїм позитивним настроєм усіх оточуючих
Vdovychenko Nana
Recruiter
Відгук компанії Work.ua
Чудова робота!
Andrei Borovik
Відгук компанії MIF
Прозорість та оптимізованість робочих процесів в Indigo на чудовому рівні!
Dmitry Utrobin
Commercial Director
Відгук компанії Wix
Indigo є однією з найвідоміших IT-рекрутингових агенцій в Україні
Natalia Zaslavskaya
HRM & COO
Відгук компанії OWOX
Iндіго варто довіряти!
Vladislav Flax
CEO
Відгук компанії SiteCore
Indigo прекрасно знають свою справу та IT галузь.
Vasilenko Dmitry
Director
Відгук компанії ALLO
Якісний результат за розумну ціну!
Alexey Turyshev
Human Resources Director
Відгук компанії Київстар
Ми задоволені якістю та термінами закриття вакансій. Коли довіряєш пошук талантов комусь ззовні, нелегко забезпечити ідеальний метч по софт-скіллам. А для продуктової компанії це особливо важливо. INDIGO вміють зрозуміти, хто потрібен, і не показувати кандидатів, які не підходять. Якщо порівнювати з іншими рекрутинговими агенціями, то можу сказати, що з INDIGO в нас найкращий досвід та найбільш довготривала співпраця. Готові рекомендувати агентство як надійного партнера.
Аліна Москаленко
IT Recruitment Specialist
Замовити консультацію >

Команда INDIGO Tech Recruiters

Ми зібрали найпрофесійніших хедхантерів і менеджерів:
Ганна Стеценко
Засновник
Катерина Осадчук
Генеральний директор
Євгенія Волкова
Операційний директор
Марта Ушакова
Керівник команди рекрутерів
Олеся Кулакова
Менеджер з продажу
Ольга Морозова
Менеджер з маркетингу та зв'язків з громадськістю
Алла Цугульська
Рекрутер
Яна Кирилова
Рекрутер
Дарія Ставська
Рекрутер
Анастасія Грищенко
Сорсер
Аліна Шевченко
Рекрутер
Наталія Шенгуль
Сорсер
Катерина Заіка
Сорсер
Віта Попович
Рекрутер
Замовити консультацію >
Бажаєте безкоштовно отримати оцінку щодо вакансії?
Ми зв'яжемося з вами, щоб дізнатися про вакансію більше і зорієнтувати вас за термінами закриття, кількістю наявних талантів на ринку і оптимальним рівнем зарплати.
Запросити оцінку >
Бажаєте безкоштовно отримати оцінку щодо вакансії?
Актуальні статті
Почути головне: 8 порад щодо оцінки цінностей топ-кандидата
Ціна помилки при наймі топ-менеджера вкрай висока і може коштувати бізнесові самого бізнесу. Окрім досвіду, знань та навичок, при executive search особливу увагу слід при...
СОО: роль и зарплата в реалиях украинского IT?
об авторе: Екатерина Осадчук — СEO Indigo Tech Recruiters , экономист, профессиональный психолог, HRD и директор по оргразвитию с более чем 10-летним опытом. Функции СО...
Як налаштувати воронку в IT-рекрутингу
Воронка рекрутингу описує послідовні етапи взаємодії роботодавця з кандидатами від запиту на пошук до найму...
Перейти до блога

РЕКРУТИНГОВЕ АГЕНТСТВО INDIGO

Необхідність підбору IT персоналу стає все гостріше в компаніях різних секторів: не тільки технологічні, але і бізнес-гравці поза IT хочуть залучити фахівців, які будуть розробляти для них програмні продукти, підтримувати інформаційні системи, забезпечувати кібербезпеку тощо. Компанії конкурують між собою, але без знання специфіки цього вузького ринку пошук може затягуватися на місяці.

Ми вважаємо, що компаніям оптимально займатися профільним бізнесом, а пошук IT-талантів довірити IT рекрутинговому агентству. Команда INDIGO працює на цьому ринку з 2007 року, що дозволило нам наростити солідну експертизу і створити найбільшу базу кандидатів. При цьому ми залишаємося гнучкими і відкритими до використання передових технологій пошуку, що допомагає нам розвиватися і утримувати оптимальні терміни при високій якості.

Наше рекрутингове агентство працює за принципом потрійного скринінгу - клієнт може розраховувати на оперативне складання пулу кандидатів і вибір самих релевантних фахівців. Крім того, над кожним проектом працює окрема команда досвідчених рекрутерів, які фокусуються на потребах певного бізнесу.

Підбір IT фахівців - це окрема професія, яка включає ряд різнопланових навичок: як вузькоспрямованих, так і загальних. Ми не тільки володіємо ними, а й вчимо інших в рамках Школи рекрутерів. Нам є чим поділитися - від стратегії пошуку до оффера кандидату, ми використовуємо перевірені інструменти роботи і будуємо відносини на довірі, тому 95% клієнтів повертаються до нас із новими вакансіями.