Рекрутинг

Рекрутинг
Як правильно інтерв'ювати кандидатів на роботу?
Співбесіда – один з основних етапів прийому претендента на роботу. Саме від інтерв'ю залежить остаточне рішення про найм будь-якого співробітника, наприклад, frontend-роз..
Які навички потрібні, щоб бути успішним рекрутером?
Професія рекрутера досить цікава та престижна. Однак щоб не просто працювати в цій сфері, а й бути успішною, людині необхідно мати певні навички...
Як підготувати резюме, яке приверне увагу роботодавця?
HR-менеджери та рекрутери щодня переглядають сотні резюме. У такому робочому потоці легко проґавити кандидата з потрібними скілами...
Як найняти розробника для стартапу і не пошкодувати
Розробники відіграють ключову роль у розвитку та реалізації стартапів, тому знайти талановитого та досвідченого фахівця — важливий крок для будь-якого підприємця-початків..
Як знайти справжнього бізнес-аналітика
Бізнес-аналітик – це фахівець, який відіграє важливу роль у сучасному бізнесі. Його завдання включають аналіз даних, виявлення потреб клієнтів та визначення оптимальних р..
Як перемогти конкурентів у IT-підборі
В IT-галузі конкуренція за найм кваліфікованих кадрів може бути жорсткою. Компанії стикаються з викликом залучення та утримання найкращих талантів, при цьому необхідно ба..
Як зрозуміти, що кандидат ідеально підходить для вакансії?
Вибрати відповідного кандидата під час пошуку персоналу – завдання не з легких. Іноді рекрутери сумніваються: чи впорається потенційний співробітник із роботою, чи вистач..
Executive Search в IT: відмінності від традиційного пошуку
У галузі інформаційних технологій (IT) ринок праці постійно змінюється, і знайти кваліфікованих кандидатів на керівні позиції стає дедалі складніше...
7 ключових етапів підбору персоналу
Рекрутинг у сфері IT може бути викликом для компаній, які шукають найкращих фахівців на ринку праці. Через те, що цей сектор продовжує зростати й розвиватися, конкуренція..