Рекрутинг

Рекрутинг
SocialTalent надають українцям безкоштовний доступ до своєї навчальної e-платформи
Це офігезна можливість отримати цінний досвід з найму від іноземних профі!
Чим рекрутерам замінити російський софт: альтернативи
Тисячі компаній в усьому світі свідомо припинили свою роботу та будь-яку співпрацю, й також масово відмовляються користуватись їх онлайн-сервісами. Український бізнес, зв..
Як знайти хорошого копірайтера для свого проекту
Тексти – основа якісного маркетингу. Саме правильні слова у рекламі, профілі соцмережі або на сторінці компанії в інтернеті привертають увагу клієнтів та підштовхують їх ..
Професія програміст: затребуваність, плюси та мінуси
Ринок комп'ютерних технологій і гаджетів стрімко розвивається, і все більше людей хочуть спробувати себе у сфері IT. Програміст – одна з найбільш затребуваних професій – ..
Як знайти фахівця та працювати з фрілансером-рекрутером
Будь-яка компанія, що розвивається, стикається з проблемою нестачі кадрів. Тому роботодавці вдаються до послуг фахівців-рекрутерів, які допомагають підібрати кваліфікован..
Віддалений менеджер з продажу: особливості та переваги для роботодавця
Віддалена робота та фриланс стають все більш популярними способами зайнятості. Це зручно як керівника, так співробітників у різних сферах діяльності компанії...
Простий спосіб знайти цікаву та високооплачувану роботу в Україні
Пошук роботи є актуальним у всі часи. Щодня тисячі людей хочуть змінити професію або отримати більш високооплачувану посаду, знайти віддалену роботу, часткову зайнятість ..
Український ринок праці під час війни: зріз ситуації, що відбувається в IT-сегменті і як українцям шукати роботу за кордоном
За даними українського сайту з пошуку роботи Work.ua, у перший тиждень війни ринок праці у країні фактично застиг: якщо в довоєнний час на майданчику щодня з’являлося бли..
Як проводити співбесіди з людьми, що зіткнулися з війною
Якщо ви спілкуєтеся з кандидатом, життя/близькі/дім якого були/залишаються в небезпеці через війну, врахуйте: співбесіда може спричинити сильну емоційну реакцію. Що робит..