Навички та вміння

Навички та вміння
Досвідчені співробітники не хочуть навчати джунів: як змінити ситуацію
З проблемою відмови досвідчених співробітників від навчання джунів стикаються багато HR. Багато хто губиться, не знаючи, що робити. Як же вчинити в такій ситуації та змін..
Індивідуальний план розвитку співробітника: що це та як скласти
Правильний розвиток бізнесу неможливий без професійної команди. Тому в сучасному світі важливо приділяти велику увагу розвитку хард та софт скіллс працівників...
Upskilling как эффективный инструмент развития разработчика
Працювати над собою необхідно протягом усієї кар'єри. Технології не стоять на місці, а вимоги до співробітників постійно зростають...
Корпоративна культура організації: як сформувати та впровадити
Сучасна компанія не може обходитися без корпоративної культури. Це зведення норм і правил, прийнятих у конкретній організації, яким повинні невід'ємно слідувати всі співр..
IT-релокація: які скіли качати, щоб влаштуватися на закордонний ринок
Робота за кордоном – мрія багатьох IT-фахівців. Однак зважитися на зміну роботи та переїзд не так просто. Як підготуватись до роботи за кордоном? Які скіли необхідно прок..
Навчання та розвиток персоналу: види, форми та методи навчання персоналу
Кожен керівник компанії піклується про те, щоб його бізнес розвивався та процвітав. Домогтися цього неможливо без грамотних та кваліфікованих співробітників...
10 способів підвищити залученість працівників
Залучення співробітників – це важливий показник успіху компанії. Багато керівників не приділяють особливої уваги цьому аспекту, і даремно. Дуже важливо розбиратися в темі..
Моделювання компетенцій персоналу: як створити модель, що працює?
Модель компетенцій — це розроблено керівництво. У ньому викладаються конкретні навички, знання та, які дозволяють співробітнику успішно виконувати завдання. Моделі визнач..
Вплив емоційного інтелекту на ефективність роботи працівників
Эмоциональный интеллект — хороший помощник в карьере и личной жизни. Представьте себе мир, в котором вы не могли бы понять, когда друг грустит, или когда коллега злится. ..