Навички та вміння

Навички та вміння
Організація робочого місця: як створити комфортні умови для роботи?
Більшість людей звертає увагу на престижність роботи та рівень зарплати, але втрачає те, в яких умовах доводиться працювати. Робочий простір має бути оазою, в якій приємн..
Як уникнути шахрайства при віддаленій роботі?
Якщо ще кілька років тому віддалена робота була не така затребувана і популярна, то сьогодні ситуація змінилася. Фахівці працюють не в офісі, а в комфортних умовах вдома,..
Як самостійно вивчити веб-програмування?
Web-технології набагато ближче, ніж нам здається. У середньому сучасна людина проводить онлайн понад чотири години на день. Постійно з'являються нові сайти та сервіси, за..
Що таке особистий бренд і навіщо він потрібен?
Якщо ви пропонуєте клієнтам товари чи послуги, маєте свій бізнес, варто подумати про особистий бренд. Потрібно відзначити, що особистий бренд (ОБ) є у багатьох, але далек..
Як розрахувати час, необхідний роботи над проєктом?
Для кожного фрілансера дуже важливо вміти чітко розрахувати час, який він витратить на виконання проєкту. Річ у тому, що від цього залежить вартість ваших послуг і термін..
Чи можна заробити копірайтингом: 10 міфів про роботу копірайтером
В наше время существует большое разнообразие профессий, позволяющих работать удаленно, и при этом иметь достойный доход. Копирайтинг — одна из них...
IOS-розробка: переваги та недоліки професії
IOS-розробка входить у топ найпопулярніших і високооплачуваних вакансій на трудовому ринку. Компанія Apple – відомий і прогресивний бренд на ринку IT...
Як стартапам хайрити в складні часи?
Масштабувати стартап зараз складно – ринок переживає сейсмічні зміни, і все змінюється дуже швидко. Складно, проте все ж можливо!..
Дисципліна та лояльність: як працювати з віддаленими співробітниками
Віддалена робота набирає все більшої популярності. Багато працівників переходять на фриланс, інші прагнуть частково або повноцінно працювати вдома...