112

лідерів знайшли для наших клієнтів

2007

з цього року ми стали мостом між гідними лідерами та компаніями, сприяючи стабільному розвитку бізнесу через найм ключових людей для бізнесу.

99%

найнятих нами спеціалістів проходять випробувальний термін

70

днів нам потрібно в середньому, щоб знайти гідного кандидата

15

років - середній досвід роботи наших хедхантерів в сфері Executive Search

100%

клієнтів кажуть, що ми перевершили їх очікування від співпраці

Indigo Tech Recruiters підходить до кожного завдання індивідуально, розуміючи унікальність кожної компанії. Ми знаходимо лідерів, які стають каталізаторами змін та новим імпульсом для бізнесу.
Ми відокремили напрямок Executive Search в агенцію .GIDNI, що дозволило нам зосередити досвід у пошуку топ-менеджерів, накопичений з 2007 року, для пропозиції спеціалізованих послуг.
INDIGO–Tech Recruiters продовжує розвивати експертизу в пошуку технічних талантів у Східній Європі. Це створює унікальну екосистему послуг, що дозволяє відповідати на широкий спектр потреб клієнтів, надаючи кожному напрямку необхідну увагу та ресурси для досягнення найвищих результатів.
ПОЗНАЙОМИТИСЬ ІЗ .GIDNI
Замовити консультацію
Замовити консультацію

Ми знаємо як допомогти в пошуку топ менеджерів.

Стратегічний підбір персоналу. Пошук і відбір кандидатів на ключові позиції, які здатні вплинути на успіх компанії, з урахуванням їх лідерського потенціалу та відповідності корпоративній культурі.
Глибоке розуміння ринку. Використання знань специфіки ринку праці для точного визначення необхідних компетенцій і прихованих талантів.
Інтегрований підхід. Розробка організаційної структури, вникнення у ключові ролі та обов'язки лідерів для забезпечення синергії з бізнес-цілями компанії.
Розвиток лідерів. Впровадження тренінгів, індивідуального менторства та стратегічного планування кар'єри для підвищення лідерських здібностей менеджерів.
Принципи D&I. Включення принципів різноманітності та інклюзивності (D&I) в процес найму та допомога у їх впровадженні в компанії.
Філософія перевищення стандартів. Зосередженість на детальному вивченні та розвитку організаційної структури для забезпечення довгострокового успіху компанії.
Ми пишаємось тим, що допомогли створити ключову команду, що побудувала корисний продукт і фаундер бізнесу отримав вигідну пропозицію продажу компанії
Live-Streaming. Ми найняли 13 людей для Livestream, яку придбала Vimeo. Потім ми найняли вісім людей для Vimeo, включаючи HRD, яка стали Country Manager за кілька місяців, а також Lead Product Manager в Нью-Йорку.

Ми допомогли Fireportal (США) відкрити офіс в Україні та найняти перших десять співробітників: Country Director, .NET розробників, iOS та Android розробників, і QA.
У компанію АЛЛО, що працює в сфері рітейл та електронної комерції, ми найняли 10 менеджерів, серед яких Head of the Digital Marketing Department, Head of the Product Marketing Department, Director of business services, IT Director, та інші.

Наші Executive Search клієнти

Ми пишаємося численними успішними проектами з пошуку керівників, кожен з яких підкреслює нашу ефективність та здатність вирішувати складні завдання. Від стартапів до великих компаній – ми допомагали знайти ідеальних кандидатів для реалізації найсміливіших ідей.

Чому обирають нас

Наш підхід базується на індивідуальній увазі до кожного клієнта та кандидата, глибокій експертизі у Executive Search, а також на використанні інноваційних методів відбору та оцінки. І це підтверджено відгуками задоволених клієнтів.
Vimeo
Vimeo використовувала Indigo для найму керівника в Україні. Ми залучили їх на ранніх етапах процесу, і вони працювали з нами до результату. Вони допомогли знайти кандидатів, організувати співбесіди, співпрацювали з нами для визначення опису роботи та розробки ефективної стратегії найму. Вони допомагали з переговорами та надавали корисні поради протягом усього процесу, що призвело до списку кваліфікованих кандидатів, які ідеально підходять нам. Загалом, ми були задоволені командою Indigo та кінцевими результатами.
YayPay
Indigo Tech Recruiters знають, як знайти потрібних людей для основної технічної команди. Ми найняли кваліфікованого Delivery Director та Senior розробників завдяки їм. Незважаючи на наші суворі обмеження та бюджети, Indigo знайшли спеціалістів, які ідеально підходять нашій команді, не поступаючись кваліфікацією кандидатів. Їхній процес найму був прозорим і ефективним. У результаті ми досягли термінів розробки продукту.

Процес роботи

Ми працюємо за чітко визначеним процесом, що включає ретельний аналіз потреб клієнта, пошук і оцінку кандидатів, відбір та супровід кандидатів на всіх етапах співпраці.
День 1
Після детального вивчення запиту та підписання договору, починається пошук кандидатів.
День 6
Надсилаємо перших кандидатів після нашого інтерв’ю. І починаємо надсилати щотижневі звіти по результатах роботи.
День 6-30
Після подання перших трьох кандидатів ми зв’язуємося з клієнтом, щоб уточнити вимоги. Зазвичай вони декілька змінюються в процесі.
День 45-55
Допомагаємо підготувати офер обраному кандидату.
День 65-100
Вакансія закрити, і кандидат починає працювати в компанії-клієнті.
+3-6 місяців
Гарантійний термін. Якщо кандидат не пройшов випробувальний термін, ми замінимо його безкоштовно.

Коли необхідні послуги Executive Search?

Ситуації, коли компаніям необхідний Executive Search, можуть бути різноманітними:
  • Потреба у заповненні вакансії вищої ланки, що відкрилася в результаті розширення компанії або виходу з неї попереднього лідера.
  • Необхідність у новому стратегічному баченні для подолання кризи або виходу на новий рівень розвитку.
  • Бажання забезпечити компанії конкурентну перевагу шляхом залучення лідера з унікальним досвідом та компетенціями.
Бажаєте безкоштовно отримати оцінку щодо вакансії?

Переваги Executive Search

Послуги Executive Search надають компанії ряд значущих переваг:
Executive Search
Доступ до топ-кандидатів
Часто найкращі кандидати не шукають роботу активно. Executive Search відкриває доступ до таких кандидатів.
HR-консалтинг
Економія часу
Залучення професіоналів дозволяє компанії сфокусуватися на своєму бізнесі, поки експерти займаються пошуком.
HR-консалтинг
Конфіденційність
Процес проводиться з максимальною дискрецією, що критично важливо при роботі з кандидатами C-Level.
HR-консалтинг
Мінімізація ризиків
Професійна оцінка кандидатів та гарантії, надані агентством, знижують ризики при наймі.
Блог / Новини
Огляд рівня заробітних плат СМО на ринку українського IT в 2023 році
Розглянемо детальні дані про заробітні плати CMO, виявимо ключові тенденції та обговоримо виклики,..
Огляд рівня заробітних плат HRD на ринку українського IT в 2023 році
Детально проаналізували динаміку заробітних плат HRD, виявити основні тенденції та фактори, що впливають на їх рівень...
Огляд рівня заробітних плат COO на ринку українського IT
Розуміння рівня заробітних плат COO є важливим для оцінки стану галузі та визначення тенденцій...
Перейти до блогу