7 октября состоится 4-й Международный IT HR Форум

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

IT HR Форум: самое масштабное событие в сфере подбора и управления персоналом в IT

Рекрутинг Розвиток

IT Recruitment & Management 3. 0– это место встречи профессионалов в сфере управления персоналом в IT и собственников бизнеса со всей Украины, для обмена опытом, обсуждения актуальных вопросов и получение практических и эффективных методов управления человеческими ресурсами.


Своим опытом в этом году поделятся эксперты из Европы и Украины. Уже подтвердил свое участие Мартин Ли из Великобритании, эксперт IT рекрутинга. Мартин один из 3-х самых лучших рекрутеров в UK и одни из 20 -ти в мире. Сейчас ведутся переговоры еще с несколькими экспертами из Европы.


Из украинских профессионалов уже подтвердили участие: Вика Придатко, эксперт в IT рекрутменте; Татьяна Давыдова, HR Manager компании Playtech; Ирина Топилина, HR директор компании «Lizard Soft»; Игорь Солодов, тренер по коммуникационным навыкам для IT компаний, коуч в Pucelik Consulting Group; Лейла Алиева, руководитель проекта ACTION LEARNING в Украине, коуч, бизнес-тренер. и др.


В этот раз на Форуме параллельно будут работать 2 потока, посвященные: рекрутменту и HR. Всего ожидается порядка 15 спикеров.


В прошлом году IT HR Forum собрал на своей площадке 250 участников, в этот раз планируем собрать 300 участников со всей Украины.


Узнайте, какие инновационные подходы, коммуникации и технологии могут помочь в решении HR вопросов. Во время Форума планируется:

  • выступления от ведущих специалистов отрасли;
  • 2 практических мастер-класса;
  • 2 тематических потока: IT Recruitment и HR.

Не упустите возможность стать участником крупнейшего мероприятия, посвященного управлению человеческими ресурсами в IT сфере, презентовать свою компанию и получить полезную информацию для дальнейшего профессионального развития.


Более подробная информация, а также условия участия и регистрации на Форум — на сайте: https://hrconference.com.ua/, Следите за новостями в соцсетях и первыми узнавайте о спикерах и акциях:
Facebook: https://www.facebook.com/it.hr. forum
Контакты организаторов:
095 68 78 086
096 569 31 94,
073 48 23 586

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
1647 Переглядів
Категорія HR
02.09.2016
Схожі статті
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Як захантити крутого Product Manager до себе в команду?
Згодом кількість завдань, проєктів та команда зростають, а керівник фізично не може розірватися та повноцінно встежити за всім. Не потонути у комунікації між різними відд..
«Я не чекаю від рекрутерів, що вони ходитимуть із застиглою посмішкою 24/7 та татуюванням “люблю людей”»: інтерв'ю з HR Director Ajax Systems Дар'єю Назаркіною
Українська компанія Ajax Systems розробляє та виготовляє розумні бездротові системи безпеки, які купують у 80+ країнах. Бізнес масштабується, команда швидко зростає – на ..
"Важливо робити добре те, що робиш" - діалог з Артуром Міхном, співзасновником Work.ua
Нам в Indigo стало цікаво, що відбувається з HR-Tech сферою в Україні
"In diversity we trust": інтерв'ю з Максом Ковалем, head of operations Djinni.co
Залучати IT-таланти з огляду на конкуренцію на них складно. Залучати їх швидко - завдання з розряду "знайти Святий Грааль до найближчого четверга". Благо є продукти та се..
"Ми намагаємося зробити рекрутинг передбачуваним" - діалог з WeelWork
WeelWork - це платформа для роботи з фріланс-рекрутерами та рекрутинговими агентствами. Запустилася вона у жовтні 2019 – буквально місяць тому..
«Наші керівники витрачають близько 30% свого часу на пошук талантів»: інтерв'ю з Максимом Штепою, СЕО SocialTech
За досвідом Indigo, один з ключів до якості рекрутингу – у діалозі сторін. Тому ми вирішили підготувати серію інтерв'ю з СЕО компаній, команди яких допомагаємо посилити I..
ЗСЖ для офісного планктону: як заохотити турботу про здоров'я у колективі, та не облажатися
У СНД ставлення до проблем зі здоров'ям – завжди “раптово”. Рак, гіпертонічний криз та хребетна грижа наступають як сніг для комунальних служб узимку. Але всі ці хвороби ..
Як найняти кращих? Працюємо над брендом IT-компанії
Днями ми підіймали одну болючу тему (особливо, для власників і СЕО компаній), чому до вас не йдуть працювати кращі кандидати ринку IT. Серед причин — проблеми з брендом ..