"Любов з першого погляду", або як Indigo з випускниками школи "Hillel" спілкувались :)

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запитати все що їх цікавить стосовнопершого працевлаштування в компанію їх мрії

IT Рекрутинг Професії Розвиток Дозвілля Пошук роботи Кандидатам HR

ВЧОРА ПРОВЕЛА ПРЕКРАСНИЙ ВЕЧІР В КОМПАНІЇ МАЙБУТНІХ ТЕСТУВАЛЬНИКІВ З ІСКОРКОЮ В ОЧАХ ТА HR'АМИ З ‪#‎CIKLUM‬ ТА ‪#‎LUXOFT.

Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запитати все що їх цікавить стосовнопершого працевлаштування в компанію їх мрії.


"Любов з першого погляду", або як Indigo з випускниками школи "Hillel" спілкувались :)
"Любов з першого погляду", або як Indigo з випускниками школи "Hillel" спілкувались :)


Дуже цікаво було почути що турбує людей, котрі тільки роблять свої перші кроки в ІТ.


Багато влучнихзапитань та позитивних емоцій!


Поділюсь улюбленими:

  • Яка інформація найважливіша при формуванні думки про кандидата?
  • Яка інформація зайва і яку краще не вказувати, щоб не зіпсувати перше враження?
  • Як сприймається вказанависока зарплата, позитивно, як прагнення до більшого, або як зухвалість і переоцінка своєї «вартості»?
  • Чи шукають рекрутери кандидатів у соц. мережах? якщо так, то на що звертають увагу в профілі?

Як ви розумієте було не легко). Алеми намагались відповісти на всі запитання і маю щиру надію, що відповіді будуть корисними в майбутньому!


Дякую всім хто взяв участь в цьому івенті і звісно Irakly Shatashviliза організацію і квіти?Бажаю всім випускникам знайти своє місце під сонцем сфери інформаційних технологій!


А рекрутерам і HR-ам допомагати у всіх починаннях майбутнім сіньйорам-помідорам!


Цьомки-Бомки =)

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
560 Переглядів
10.06.2015

Схожі статті

«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
IOWNIT: ми докладаємо всіх зусиль, щоб зберегти технічну культуру на високому рівні. Це імпонує фахівцям з такими ж цінностями
Якщо ви ще не чули про iownit (що було б дивно), дозвольте нам це виправити. iownit Capital and Markets, Inc
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Як найняти кращих? Працюємо над брендом IT-компанії
Днями ми підіймали одну болючу тему (особливо, для власників і СЕО компаній), чому до вас не йдуть працювати кращі кандидати ринку IT. Серед причин — проблеми з брендом ..
Огляд зарплат СТО в українському IT
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-Level в IT. Нагадаємо, що раніше ми випустили огляд заробітних п..
Скільки заробляють СЕО на ринку українського IT?
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-Level в IT. Нагадаємо, що раніше ми випустили огляд заробітних п..
СОО: роль и зарплата в реалиях украинского IT?
Об авторе: Екатерина Осадчук — СEO Indigo Tech Recruiters , экономист, профессиональный психолог, HRD и директор по оргразвитию с более чем 10-летним опытом. Функции СО..
Як налаштувати воронку в IT-рекрутингу
Воронка рекрутингу описує послідовні етапи взаємодії роботодавця з кандидатами від запиту на пошук до найму..
Штучний інтелект замість боса, фахівці з різноманіття та бебі-бумери на заміну «зетам»: рекрутингові тренди нової декади 
Про тенденції в своїй галузі наприкінці року не пише хіба що лінивий, а оскільки ми з it recruitment agency Indigo — невтомні бджілки, вирішили і собі проаналізувати, чо..
Бермудські трикутники: 9 небезпечних зон, де ми втрачаємо кандидатів 
Чому замість черги кандидатів під офісом гуляє тільки вітер? В процесі рекрутингу є безліч етапів, коли пул пошукачів поступово зменшується, і в результаті на співбесіді,..
Як стати family-friendly роботодавцем: 15 цікавих практик 
Окрім турботи про самих співробітників — що ще може зробити компанія, щоб показати своє ставлення до людей? Налагодити стосунки з їхніми родинами. Family-friendly — важли..
Погані ідеї: 5 способів завалити бренд роботодавця
Ви можете формувати персональний бренд або ні — але ваша репутація бігтиме поперед вас, немов конферансьє..
Екранні уроки: 6 епічних кіноспівбесід в IT
Вчитися проводити співбесіди можна не тільки на власному досвіду, а і у своїх колег з великих та малих екранів..
День прийдешній: 10 рис команди майбутнього
Ми вже розповідали про персональні навички майбутнього. А наразі вирішили подумати про те, як трансформуються команди, і які саме навички та риси варто розвивати їм..