Огляд рівня заробітної плати для C-level на ринку українського IT за результатами 2019 року

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

СЕО Катерина Осадчук та команда Indigo Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-level в IT. Ділімося результатами. Помилка найму та втрата ключових людей дорого обходяться компанії. Особливо на висококонкурентному ІТ ринку

Топ-менеджер CEO Огляд зарплат СМО CFO IT HRD CTO COO

СЕО Катерина Осадчук та команда Indigo Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-level в IT.

Ділімося результатами

Помилка найму та втрата ключових людей дорого обходяться компанії. Особливо на висококонкурентному ІТ ринку. Закриваючи десятки C-level вакансій, розуміємо, як важливо орієнтуватися в рівні винагороди для топових позицій приймати правильні рішення як за наймом, і при утриманні таких співробітників.

Власне, це і стало приводом для чергового огляду зарплат. Підсумки попереднього дослідження на цю тему можна знайти тут.

Усього на наші запитання відповіли 201 топменеджер. З них 140 чоловіків та 61 жінка. В основному, жінки обіймають посаду HRD, СОО та СМО. Ми вважаємо, що саме з цим пов'язана різниця у зарплаті – СЕО та СТО заробляють більше, ніж HRD, наприклад.

Огляд рівня заробітної плати для C-level на ринку українського IT за результатами 2019 року

Вік більшості (58%) учасників опитування від 31 до 40 років. Середня заробітна плата топменеджера цього віку складає 5419 $, верхній рівень 9800 $.

Огляд рівня заробітної плати для C-level на ринку українського IT за результатами 2019 року

Різниця у середніх показниках заробітної плати топменеджера віком 21 – 30 років та 31 – 40 років становить майже 46%.

Так, якщо ви незадоволені рівнем своєї зарплати й вам менш як 31 рік, є хороша новина – потрібно отримати ще кілька років досвіду та винагорода значно зросте. Найбільше даних отримано за сферами Digital, E-commerce, FinTech and Banking. В останніх двох, як і минулого року, найвищий рівень винагороди - в середньому 5498 $ - 5653 $, максимальний рівень 9083 $ - 9610 $.

Запустили Indigo Tech Recruiters School!

Вчимо закривати вакансії оперативніше та якісніше. Спікери курсу: Ірина Шамаєва, Стаська Падалка, а також експерти з Garmmarly, DataArt, Медіа-Групи України та, звичайно, Indigo Tech Recruiters.

Дивитись програму

Хоча інших сферах траплялися зарплати у вигляді 10000 - 14500$, але ці нечасті випадки.

Чим старша компанія, тим вища зарплата топменеджерів.

Огляд рівня заробітної плати для C-level на ринку українського IT за результатами 2019 року

З таблиці видно, що у стартапах (від 1 до 3 років) середній рівень винагороди досить високий. І загалом, діапазон зарплат великий.

Для цього є дві причини:

  • У стартапах процеси й, зокрема, система оплати праці, не вибудовані на рівні дорослої компанії, і рішення про заробітну плату зазвичай приймається ситуативно.
  • Залучити співробітників до стартапу не завжди просто - іноді доводиться переманювати професійних менеджерів саме рівнем оплати.

Чим більша компанія, тим вищий рівень заробітної плати для топменеджерів у ній.

Огляд рівня заробітної плати для C-level на ринку українського IT за результатами 2019 року

Також у компаніях, заснованих у США чи Канаді, можна отримати більшу винагороду, ніж в українських чи європейських.

Огляд рівня заробітної плати для C-level на ринку українського IT за результатами 2019 року

Щодо KPI - другий рік дивуємося факту, що 38, 3% топменеджерів не мають бонусів.
Для більшості ж керівників бонус є річним (31, 3%) або щомісячним (24, 9%) і залежить від прибутку компанії (43, 8%) та/або від загального виторгу компанії (30, 35%). Найзадоволеніші топменеджери – це ті, чий бонус залежить від прибутку компанії. Найбільш демотивованими є менеджери, які взагалі не мають бонусів.

Якщо підсумувати, то найбільша винагорода в E-commerce та FinTech компаніях з доходом 50+ мільйонів доларів та 800+ співробітниками, які були засновані у США чи Канаді понад 10 років тому.

Найбільша винагорода у топменеджерів з більш вісьмома підлеглими, досвідом роботи у сфері ІТ понад 10 років та від 10 років як топменеджер, які мають ступінь MBA або Ph. D.
Мотивовані керівники професійним зростанням (65, 7%), рівнем заробітної плати (62, 7%), свободою у прийнятті рішень та їх реалізації (61, 19%), культурою довіри в компанії (49, 2%), гнучким графіком (45, 3%) і грамотним, ефективним менеджментом компанії (41, 8%) - напевно, самими собою. Більше цифр та фактів у докладній презентації Salary Survey від Indigo Tech Recruiters.

У нашому дослідженні представлена ​​загальна інформація щодо заробітних плат топ-менеджерів. Трохи згодом ми плануємо випустити цикл статей з детальним оглядом винагороди з окремих посад. Наприклад:

  • рівень зарплати СЕО або СТО залежно від сфери та типу роботи компанії, країни заснування, кількості підлеглих, а також освіти, досвіду роботи та інших факторів;
  • або задоволеність роботою в компанії СЕО або СТО залежно від рівня заробітної плати, компенсаційного пакета, графіка тощо.

Сподіваємося, що дана інформація допоможе вам приймати правильні життєві та управлінські рішення. Нагадаємо, що готові допомогти компаніям із пошуком C-level менеджерів. І так, нам цікаво, чи виявилося дослідження корисним?


Для зворотного зв'язку: info@indigo.co.ua.
Автор: Катерина Осадчук, СЕО Indigo Tech Recruiters

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
19158 Переглядів
Категорія C-level
10.02.2020
Схожі статті
Огляд рівня заробітних плат для C-level на ринку українського IT в 2022 році
Як війна в країні вплинула на рівень доходу та мотивацію топ-менеджерів українського ІТ – про це у нашому новому огляді зарплат...
6 способів зробити свою компанію максимально приємним місцем для роботи
За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання. Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
Огляд заробітних плат для C-level на українському IT-ринку 2021 року
CEO Катерина Осадчук і команда Indigo Tech Recruiters провели третій щорічний огляд зарплат для C-level в IT. Ділимося результатами й дякуємо Royallex в особі Віталія Луж..
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
Як створити успішний HR-бренд. Досвід General Electric, Netflix, Google
Як компанії виживають в умовах дедалі більшої орієнтації ринку праці на кандидатів? Це особливо актуально щодо технічних фахівців..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Як захантити крутого Product Manager до себе в команду?
Згодом кількість завдань, проєктів та команда зростають, а керівник фізично не може розірватися та повноцінно встежити за всім. Не потонути у комунікації між різними відд..
Почути головне: 8 порад щодо оцінки цінностей топ-кандидата
Ціна помилки при наймі топ-менеджера вкрай висока і може коштувати бізнесові самого бізнесу. Окрім досвіду, знань та навичок, при executive search особливу увагу слід при..