Golang

Мова програмування, розроблена у 2007 році компанією Google – Golang, – має також іншу поширену назву – Go-мова.

Їі відмінні риси:

  • багатопотоковість (що значно спрощує динамічне введення даних);
  • підтримка типобезпеки;
  • здатність до динамічного введення даних;
  • обширність бібліотеки функцій;
  • оперативність реалізації проєкту завдяки моносервісам.


За потужністю ця мова значно відстає від Java і Python, але чудово підходить для забезпечення повсякденних завдань через читабельність, швидкість, мінімізацію помилок унаслідок простоти коду.


Як додаткова вимога в запропонованій вакансії Golang зустрічається досить часто – наприклад, розробнику потрібно знати Java або Python у поєднанні з Golang. Часто розробники з досвідом освоюють Go-мову за завданням роботодавця, вже маючи значний досвід роботи з іншими мовами програмування. Завдяки своїй простоті і читабельності Golang також підходить для старту в IT. Тому якщо в навичках здобувача значиться лише Go-мова, можливо, це новачок.


Обов'язки Golang розробників


Вивчення Go-мови вимагає від новачка певної кількості часу та зусиль. Починати варто з невеликих завдань і експериментів з кодом, поступово переходячи до більш складних проєктів.


Незважаючи на високооплачуваність професії Go-розробника (а останніми роками за рівнем зарплат вона входить до трійки лідерів), затребуваність таких IT-спеціалістів у рази менша, аніж, наприклад, Java-, JavaScript- або PHP-програмістів.


Серед поширених вимог, що висуваються до Go-програмістів, такі: наявність досвіду роботи з Golang від одного року, розуміння RESTfull-інтерфейсів і мікросервісной архітектури, а також навички командної роботи і вільної комунікації.


Golang набула загального поширення завдяки високій швидкості реалізації проєктів, тому затребувана у багатьох галузях, зокрема для стрімінг-сервісів, інтернет-магазинів, агрегаторів, відеоконвертерів. Крім Google, на її базі функціонують проєкти Walmart, HP, RedHat, Facebook, Avito, Lamoda.


Ця мова продовжує розвиватися, тому кількість вакансій для фахівців цього напрямку буде зростати.

Марта Стопець
Golang developer
Remote,
Досвід роботи: 4 роки
Англійська (Intermediate)
Повна зайнятість
Марта Стопець
Senior Go Engineer
Київ,
Дніпро,
Одеса,
Львів,
Англійська (Pre-intermediate)
Повна зайнятість
Remote,
Досвід роботи: 4
Англійська (Intermediate)
Повна зайнятість
Київ,
Дніпро,
Одеса,
Львів,
Англійська (Pre-intermediate)
Повна зайнятість