Python developer

Python – одна з найпопулярніших серед розробників мов програмування (наприклад, за даними рейтингу DOU 2020 року, вона займає 4-е місце). Проекти з пошуку Python developer вимагають від консультантів досвіду, глибокого знання ринку і наявності великої бази контактів кандидатів.

Обов'язки Python developer

 • Розробка ігор, веб-і мобільних додатків, сайтів, ботів, соціальних мереж та інших продуктів
 • Доопрацювання та оптимізація роботи продуктів
 • Участь у тестуванні та впровадженні
 • Підготовка інструкцій для користувачів

Python developer: основні скіли

Набір навичок залежить від сфери, бізнесу, специфіки проекту, рівня посади програміста. Зазвичай у вакансіях зустрічаються:

 • Знання мови програмування Python
 • Знання мови програмування JavaScript (часто)
 • Знання фреймворків (наприклад, Django, Flask, Tornado)
 • HTML, CSS
 • SQL, MySQL / PostgreSQL
 • GIT
 • Англійська мова
Марта Стопець
Robotics Software Engineer
Remote,
Досвід роботи: 4 роки
Англійська (Intermediate)
Повна зайнятість
Remote,
Досвід роботи: 4
Англійська (Intermediate)
Повна зайнятість

Питання про рекрутинг Python developer

1. Чи складно знайти Python developer?

Так. Це високорівнева мова програмування, вона вважається складною для вивчення, тому часто вивчати її починають досвідчені програмісти, які володіють C++ або Java. Водночас в умовах дефіциту фахівців деякі компанії відкривають і вакансії Junior рівня – ставка робиться на розвиток, але вже для старту кар'єри потрібно опанувати базові навички (самостійно або на курсах).
Так, фахівці з таким досвідом затребувані роботодавцями в різних галузях: вакансії відкривають в аутсорсингових і продуктових IT-бізнесах, а також компанії зі сфер фінансів, телекому, енергетики, інтернет-маркетингу та банкінгу, e-commerce, у напрямках Machine Learning, Big Data, штучного інтелекту, науки тощо.
Цим фахівцям, враховуючи специфічний скіл-сет, пропонується високий рівень винагороди: зарплати і компенсаційний пакет – це база. Але не тільки: професіоналів залучають складні проекти, перспективні галузі, можливість розвивати навички.
У цих фахівців широкий вибір вакансій – їхні навички затребувані в різних індустріях і компаніях. З локальними бізнесами конкурують іноземні – українським професіоналам доступні багато пропозицій (з релокейтом або віддалені). Знаходити і залучати в команди досвідчених фахівців консультантам допомагає технологія, заснована на багаторічній експертизі: потрійний скринінг, велика база контактів, окрема команда рекрутерів, закріплена за проектом. З огляду на дефіцит Python розробників на ринку, компанії можуть витратити чимало часу на залучення такого таланту в команду. Технологія пошуку INDIGO Tech Recruiters допомагає виконати це завдання ефективно і, як наслідок, в оптимальні терміни. Ми залюбки розповімо більше – просто залиште заявку на нашому сайті.