24-26 вересня в Одесі пройде VII Всеукраїнська конференція HR-IT

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

«Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів — це стан постійний», — коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська

HR IT Рекрутинг Професії Розвиток Менеджмент

«Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів — це стан постійний, — коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська. — Всі вони постійно навчаються на тренінгах, відвідують профільні конференції, різноманітні форуми та зустрічі клубів. Самоосвіта також актуальнее для вищеозначеної публіки явище. Проте, в якийсь момент людина перенасичується інформацією, а нею, як відомо, можна запросто отруїтись. Відтак, ми вирішили, що наша цьогорічна осіння конференція бодай на три дні дозволить всім нам зупинитись, усамітнитись там, де нас не будуть постійно «смикати» і розкласти усю цю інформацію по поличках. Іноді генеральне прибирання в голові не менш важливе, ніж у домівці чи офісі».


Конференція HR-IT Retreat складатиметься із двох частин: теоретичної класичної та практичної.


24 сентября в «Одесса Хаб» пройде теоретична частина конференції, де у класичному форматі учасники зможуть послухати доповіді зіркових ІТ-доповідачів.


25-26 вересня в готелі «Едем» у Затоці пройде друга частина HR-IT — практична. Друга частина матиме формат лабораторних робіт — лише воркшопи, майстер-класи, вирішення кейсів. Тут вже не буде доповідачів — лише ведучі, а самі учасники із пасивних слухачів перетворяться на активних співведучих.


Насьогодні виступити на конференції погодились представники таких компаній як SoftServe, Luxoft, GlobalLogic, EPAM Systems, Innovecs та інші.


З детальнішою інформацією можна ознайомитись тут.

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
2376 Переглядів
10.08.2015
Схожі статті
Огляд рівня заробітних плат для C-level на ринку українського IT в 2022 році
Як війна в країні вплинула на рівень доходу та мотивацію топ-менеджерів українського ІТ – про це у нашому новому огляді зарплат...
6 способів зробити свою компанію максимально приємним місцем для роботи
За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання. Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
Огляд заробітних плат для C-level на українському IT-ринку 2021 року
CEO Катерина Осадчук і команда Indigo Tech Recruiters провели третій щорічний огляд зарплат для C-level в IT. Ділимося результатами й дякуємо Royallex в особі Віталія Луж..
Огляд рівня заробітної плати для C-level на ринку українського IT за результатами 2019 року
СЕО Катерина Осадчук та команда Indigo Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-level в IT. Ділімося результатами. Помилка найму та втрата ключ..
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
Як створити успішний HR-бренд. Досвід General Electric, Netflix, Google
Як компанії виживають в умовах дедалі більшої орієнтації ринку праці на кандидатів? Це особливо актуально щодо технічних фахівців..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Як захантити крутого Product Manager до себе в команду?
Згодом кількість завдань, проєктів та команда зростають, а керівник фізично не може розірватися та повноцінно встежити за всім. Не потонути у комунікації між різними відд..