Black Sea Summit 2016

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Одна з найяскравіших міжнародних IT-конференцій по технологій та інновацій в Україні, Black Sea Summit 2016відбудеться в Одесі 9-10 вересня

Розвиток

Одна з найяскравіших міжнародних IT-конференцій по технологій та інновацій в Україні, Black Sea Summit 2016відбудеться в Одесі 9-10 вересня. Основна мета конференції — зібрати в одному місці інноваторів та IT-підприємців для нетворкінгу і ефективної співпраці, залучити міжнародний досвід розвитку та формування інноваційної екосистеми, показати можливості технологічної індустрії Одеси і України, а також підтримати плідну співпрацю з міжнародними фондами, акселераторами та бізнес-інкубаторами.

3 тематичних сцени

  • Inspire Stage. Поговоримо про глобальне — розвиток інноваційного середовища та тенденції в сучасному технологічному світі, а також 4 трендах — агротех, IoT, енергоефективність та біотехнології.
  • Innovate Stage. Присвячена змін в світі нових технологій і розробок, заснованих на передових комп’ютерних, робототехнічних та біологічних дослідженнях.
  • Grow Stage. Пройде під знаком нових ідей, інноваційного підприємництва і нових можливостей.

Спікери:

  • Марк Тюррел(генеральний директор Orcasci, YGL, Всесвітній економічний форум),
  • Рубен Ньювенхюйс(директор StartupAmsterdam, один з ініціаторів StartupDelta, засновник CodeUur; засновник Dutchbasecamp),
  • Патрік Крамер(Biohacker, засновник Digiwell),
  • Адріан Піка(засновник 150sec, ментор Startupbootcamp, продуктолог, Telenav),
  • Максим Бахматов(Генеральний директор ВДНГ, співзасновник технологічного кластера ВДНГ-TECh, засновник IT Development Company UGE GmbH),
  • Костянтин Шишкін(Founder/CEO/CTO InFansCube),
  • Валерій Яковенко (співзасновник компанії Drone.UA)

2 експо-зони | 1000 учасників | більше 30 доповідачів міжнародного рівня.


В рамках конференції пройдуть Networking Pre-Party та Startup Competition, а також фінал міжнародного конкурсу стартапів з енергетики та зеленої економіки‪#‎ClimateLaunchPad‬


Реєстрація та подробиці: https://blacksea-it.com/
Хочете презентувати свій проект перед кращими фондами і програмами Європи? Реєструйте свій проект на StartUp Competition: https://bit.ly/28SpHwK

Організатори конференції:
SPREAD, WEF / Global Shapers Odessa, MarkEd, Hillel IT School, Netocrat Communications


Спонсори конференції:
Odessa City Council, Looksery, Microsoft Ukraine, HYS Enterpise, Lohika, Unit-Is

Теги
Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
2272 Переглядів
31.08.2016
Схожі статті
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
ЗСЖ для офісного планктону: як заохотити турботу про здоров'я у колективі, та не облажатися
У СНД ставлення до проблем зі здоров'ям – завжди “раптово”. Рак, гіпертонічний криз та хребетна грижа наступають як сніг для комунальних служб узимку. Але всі ці хвороби ..
"Філософія дуже проста: не володій, а май": Максим Соловйов, засновник sharing economy сервісів Carbar і Apple4Teams
Команда Indigo – Tech Recruiters дізналася у фаундера – Максима Соловйова, чим вигідні такі рішення, як оцінити благонадійність потенційного клієнта за його соціальним ка..
«Не чекати на «осяяння» згори, а робити кроки щодня, збирати свою “інноваційну фішку” з невеликих, але ефективних складових»: Максим Слободянюк, засновник Nika Tech Family
Це інтерв'ю ми взяли у Максима до ситуації з пандемією і, здається, настає час, коли компанії починають повертатися до колишнього режиму, а хтось і зростатиме..
Штучний інтелект замість боса, фахівці з різноманіття та бебі-бумери на заміну «зетам»: рекрутингові тренди нової декади 
Про тенденції в своїй галузі наприкінці року не пише хіба що лінивий, а оскільки ми з it recruitment agency Indigo — невтомні бджілки, вирішили і собі проаналізувати, чо..
НЕ СМІШНО. Чому рекрутери пишуть погані вірші
“У день чудовий, день пригожий постукала до Вас сюди” (с), щоб швиденько сказати пару слів про те, як креативіт вітчизняний рекрутер. А креативіт він нещадно, несамовито,..
Бермудські трикутники: 9 небезпечних зон, де ми втрачаємо кандидатів 
Чому замість черги кандидатів під офісом гуляє тільки вітер? В процесі рекрутингу є безліч етапів, коли пул пошукачів поступово зменшується, і в результаті на співбесіді,..
Екранні уроки: 6 епічних кіноспівбесід в IT
Вчитися проводити співбесіди можна не тільки на власному досвіду, а і у своїх колег з великих та малих екранів..
IT-FEST in UKRAINE #it-fest
IT Fest – це 20 доповідей у ​​7 різних напрямках від 14 спікерів рівня senior для 2500 учасників. Захід націлений на кар'єру початківців в IT і тих, хто тільки замислюєть..
24-26 вересня в Одесі пройде VII Всеукраїнська конференція HR-IT
«Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів — це стан постійний», — коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська..
Рекомендаційний лист: структура, правила написання, приклади
Рекомендаційний лист знадобиться під час працевлаштування, подавання заявки на стажування у відому компанію і для трудової імміграції. З’ясовуємо, як написати рекомендаці..
Тестувальник програмного забезпечення: де вчитися?
Ми зібрали 10 найкращих курсів тестувальників, які допоможуть опанувати професію або підвищити кваліфікацію. У добірці - онлайн-програми, очні курси в Україні, стажування..