Black Sea Summit 2016

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Одна з найяскравіших міжнародних IT-конференцій по технологій та інновацій в Україні, Black Sea Summit 2016відбудеться в Одесі 9-10 вересня

Розвиток

Одна з найяскравіших міжнародних IT-конференцій по технологій та інновацій в Україні, Black Sea Summit 2016відбудеться в Одесі 9-10 вересня. Основна мета конференції — зібрати в одному місці інноваторів та IT-підприємців для нетворкінгу і ефективної співпраці, залучити міжнародний досвід розвитку та формування інноваційної екосистеми, показати можливості технологічної індустрії Одеси і України, а також підтримати плідну співпрацю з міжнародними фондами, акселераторами та бізнес-інкубаторами.

3 тематичних сцени

  • Inspire Stage. Поговоримо про глобальне — розвиток інноваційного середовища та тенденції в сучасному технологічному світі, а також 4 трендах — агротех, IoT, енергоефективність та біотехнології.
  • Innovate Stage. Присвячена змін в світі нових технологій і розробок, заснованих на передових комп’ютерних, робототехнічних та біологічних дослідженнях.
  • Grow Stage. Пройде під знаком нових ідей, інноваційного підприємництва і нових можливостей.

Спікери:

  • Марк Тюррел(генеральний директор Orcasci, YGL, Всесвітній економічний форум),
  • Рубен Ньювенхюйс(директор StartupAmsterdam, один з ініціаторів StartupDelta, засновник CodeUur; засновник Dutchbasecamp),
  • Патрік Крамер(Biohacker, засновник Digiwell),
  • Адріан Піка(засновник 150sec, ментор Startupbootcamp, продуктолог, Telenav),
  • Максим Бахматов(Генеральний директор ВДНГ, співзасновник технологічного кластера ВДНГ-TECh, засновник IT Development Company UGE GmbH),
  • Костянтин Шишкін(Founder/CEO/CTO InFansCube),
  • Валерій Яковенко (співзасновник компанії Drone.UA)

2 експо-зони | 1000 учасників | більше 30 доповідачів міжнародного рівня.


В рамках конференції пройдуть Networking Pre-Party та Startup Competition, а також фінал міжнародного конкурсу стартапів з енергетики та зеленої економіки‪#‎ClimateLaunchPad‬


Реєстрація та подробиці: https://blacksea-it.com/
Хочете презентувати свій проект перед кращими фондами і програмами Європи? Реєструйте свій проект на StartUp Competition: https://bit.ly/28SpHwK

Організатори конференції:
SPREAD, WEF / Global Shapers Odessa, MarkEd, Hillel IT School, Netocrat Communications


Спонсори конференції:
Odessa City Council, Looksery, Microsoft Ukraine, HYS Enterpise, Lohika, Unit-Is

Теги
Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
1500 Переглядів
31.08.2016
Схожі статті
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Штучний інтелект замість боса, фахівці з різноманіття та бебі-бумери на заміну «зетам»: рекрутингові тренди нової декади 
Про тенденції в своїй галузі наприкінці року не пише хіба що лінивий, а оскільки ми з it recruitment agency Indigo — невтомні бджілки, вирішили і собі проаналізувати, чо..
Бермудські трикутники: 9 небезпечних зон, де ми втрачаємо кандидатів 
Чому замість черги кандидатів під офісом гуляє тільки вітер? В процесі рекрутингу є безліч етапів, коли пул пошукачів поступово зменшується, і в результаті на співбесіді,..
Екранні уроки: 6 епічних кіноспівбесід в IT
Вчитися проводити співбесіди можна не тільки на власному досвіду, а і у своїх колег з великих та малих екранів..
24-26 вересня в Одесі пройде VII Всеукраїнська конференція HR-IT
«Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів — це стан постійний», — коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська..
Рекомендаційний лист: структура, правила написання, приклади
Рекомендаційний лист знадобиться під час працевлаштування, подавання заявки на стажування у відому компанію і для трудової імміграції. З’ясовуємо, як написати рекомендаці..
Вік живи — вік учись: що таке коучинг і навіщо він потрібен IT-спеціалістові
Lifelong learning і постійний рух вперед кар'єрними сходами в IT - завдання не з легких. Потрібно постійно вчитися новому, відстежувати тренди та апдейти у сфері, коли ча..
#TRUKyiv 2019: як це було
Кінець жовтня в Києві пам’ятний не лише густим молоком смогу, але й однією з найнеформатніших подій у IT-рекрутингу — #TRUKyiv 2019..
Рік у IT-сорсингу: 6 важливих висновків
Поза сферою HR мало хто знає, чим сорсер відрізняється від рекрутера, що й не дивно, адже сам дідько ніжки зламає в тих HR-професіях, яких наразі щось там із -надцять..
Microlearning для команди: що, куди й навіщо?
Часи, коли знаннями з часів універу можна було послуговуватися десятками років, були та загули. Звісно, ще лишилися олдові сфери, яких жодним боком не торкнувся прогрес і..
Нова айдентика INDIGO: динамічно і про результат
У вересні ми змінили сайт, логотип та й взагалі всю айдентику. Навіщо і що все це означає ‒ зараз розповімо...
DevOps-інженер — як ним стати?
Професія DevOps Engineer з'явилася у 2009 році. Потреба в таких фахівцях виникла з масштабуванням бізнесу, пов'язаного з розробкою додатків та інших програмних продуктів...
Гейміфікація для мотивації: коли місія здійсненна
"Не захотів йти на роботу сьогодні — і не пішов, взяв бонусний день, який виграв у квесті", — розповідає Олег, який працює в одній з IT-компаній Києва. Розберімось, як ко..