День прийдешній: 10 рис команди майбутнього

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Ми вже розповідали про персональні навички майбутнього. А наразі вирішили подумати про те, як трансформуються команди, і які саме навички та риси варто розвивати їм

Прогнози Менеджмент Тренди Команда HR Професії

Ми вже розповідали про персональні навички майбутнього. А наразі вирішили подумати про те, як трансформуються команди, і які саме навички та риси варто розвивати їм.

Зворотній зв’язок

День прийдешній: 10 рис команди майбутнього

Кардинально зміниться його формат: замість щорічного оцінювання — постійний, щоденний діалог. Зміни відбуваються занадто швидко, людям необхідно до них адаптуватися, тому довго очікувати зустрічі — не варіант. Так, за даними опитування Korn Ferry, 96% його учасників відзначили: оперативний зворотний зв'язок набагато корисніше, ніж щорічна оцінка. Компанії впроваджують і онлайн-інструменти — додатки та програми, які допомагають використовувати інструмент Real Time Feedback, тобто зворотний зв’язок в реальному часі, одразу після взаємодії з колегою. Важлива риса команд майбутнього — зворотний зв’язок працює на всіх рівнях та в усіх напрямках: зверху вниз та знизу вверх, а також на рівні горизонтальних зв’язків.

Автономність

Команди майбутнього не потребують постійного контролю керівників, адже можуть виконувати важливі функції самостійно: встановлювати пріоритети, відповідальних та дедлайни, стежити за статусом виконання завдань, розподіляти ресурси тощо. А отже, мають на це повноваження.

Відповідальність

Випливає з попереднього пункту — де більше свободи, там більше відповідальності, і за всі помилки колективу більше не відповідатиме тільки керівник. Продуктивні команди майбутнього складатимуться із людей, які готові нести відповідальність як за колективні перемоги, так і за поразки, не граючи провиною у пінг-понг.

Гнучкість

Це стосується усіх аспектів роботи: умови змінюються швидко, а тому і цілі переглядаються частіше, горизонти планування скорочуються, і це все потребує високої адаптивності — не лише на персональному рівні, а і на командному.

Віддаленість

Але тільки фізична — все більше команд продуктивно працюють із різних куточків планети — як команда рекрутингового агентства Indigo, наприклад. І при цьому мають більш теплі та конструктивні стосунки, аніж у багатьох із тих, хто кожного дня сидить поряд. Щоб тримати контакт, є багато цікавих практик — наприклад, може стати в нагоді одна з таких ідей.

Різноманіття

День прийдешній: 10 рис команди майбутнього

За всіма можливими критеріями: стать, вік, національність, переконання, стиль життя, погляди тощо. У командах майбутнього не буде місця дискримінації за будь-якими ознаками — навпаки, різноманіття буде визнано потенціалом, який не можна втрачати. Це стосується і залучення до роботи фахівців із суміжних або зовсім інших галузей, щоб мати можливість подивитися на звичні проблеми по-новому.

Управління конфліктами

Команди завтрашнього дня не закривають очі на конфлікти — вони необхідні, щоб спільна справа розвивалася. Але також такі команди володіють інструментами управління конфліктами, зокрема — медіації, щоб не просто вичерпувати спори, а виносити із них користь.

Координація

Тобто здатність ефективно узгоджувати усі процеси в команді — управляти інформацією, розподіляти відповідальність, підтримувати одне одного і домовлятися між собою.

Варіативність ієрархії

Компанії вже тестують командні формати, у яких немає керівників, а колективи самокеровані. Такі експерименти проходять більш або менш успішно, проте легко припустити, що структури команд будуть реформуватися і звичні піраміди з часом втратять актуальність.

Людяність

День прийдешній: 10 рис команди майбутнього

За даними звіту Deloitte Global Human Capital Trends 2019, замість терміну «досвід працівника (employee experience)» роботодавці сфокусуються на понятті «досвід людини (human experience)» — воно включає набагато більше питань, таких як добробут, емоційний стан і навіть пошуки сенсу в роботі. Командам також варто сфокусуватися саме на цьому: адже немає просто Front End розробників у «чистому вигляді», кожний у команді — це людина з власним світом, який у підсумку впливає на загальну продуктивність. Це необхідно брати до уваги.

А що думаєте ви — як саме трансформуються команди майбутнього?


автор: Катя Маєвська

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
3703 Переглядів
27.06.2019
Схожі статті
Огляд рівня заробітних плат для C-level на ринку українського IT в 2022 році
Як війна в країні вплинула на рівень доходу та мотивацію топ-менеджерів українського ІТ – про це у нашому новому огляді зарплат...
6 способів зробити свою компанію максимально приємним місцем для роботи
За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання. Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
Огляд заробітних плат для C-level на українському IT-ринку 2021 року
CEO Катерина Осадчук і команда Indigo Tech Recruiters провели третій щорічний огляд зарплат для C-level в IT. Ділимося результатами й дякуємо Royallex в особі Віталія Луж..
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
Як створити успішний HR-бренд. Досвід General Electric, Netflix, Google
Як компанії виживають в умовах дедалі більшої орієнтації ринку праці на кандидатів? Це особливо актуально щодо технічних фахівців..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Як захантити крутого Product Manager до себе в команду?
Згодом кількість завдань, проєктів та команда зростають, а керівник фізично не може розірватися та повноцінно встежити за всім. Не потонути у комунікації між різними відд..
Почути головне: 8 порад щодо оцінки цінностей топ-кандидата
Ціна помилки при наймі топ-менеджера вкрай висока і може коштувати бізнесові самого бізнесу. Окрім досвіду, знань та навичок, при executive search особливу увагу слід при..