Грамотний нетворкінг

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Рекрутер — це не професія, а стиль життя! Для мене це стиль життя, тому активно пропагую те, що потрібно не зациклюватись на закритті вакансії по швидше і отриманні вторгованого бонусу, а відноситись до потенційних кандидатів як до цікавих і перспективних (не без того) співрозмовників.

Підбір персоналу Рекрутинг

Рекрутер — це не професія, а стиль життя!

Для мене це стиль життя, тому активно пропагую те, що потрібно не зациклюватись на закритті вакансії по швидше і отриманні вторгованого бонусу, а відноситись до потенційних кандидатів як до цікавих і перспективних (не без того) співрозмовників.


Почну з того, що в Дніпрі ІТ тусовка як мале село — всі всіх знають і тому місця де збираються цікаві люди можна перелічити на пальцях.


Моя порада — слідкуйте за івентами в коворкінгах, анти кафе, пабах і галереях, на DOUабо просто запитайте в мене =)


Я помітила що частенько ІТ-шники тусять в «Шемрок», «3 Ноги» і «Груша» (не реклама, чесно).

Для чого вам це?

  • Замість того щоб кидати вакансію кандидату і отримавши відповідь «нє інтєрєсна» питати «а порадьте когось з знайомих»! — Як мінімум!!! З правильним нетворкінгом у вас повинно бути min 5-10 знайомих які і так вам порадять когось.
  • Не знаєш чи правильно розумієш вакансію, правильно розповідаєш про компанію, команду, атмосферу — прийди в гості, поспілкуйся — і бінго — все стало на свої місця!
  • Не розумієш чому тобі так відписують, чому інколи з тобою так спілкуються (рекрутери розуміють про що я) — вийди в оффлайн і запитай у кількох програмістів, почуєш багато цікавого!
Грамотний нетворкінг Грамотний нетворкінг


Пунктів ЗА — тьма, проти — виходиш з зони свого комфорту ( а ніхто не казав шо буде легко ).


Мораль басні така: нічого не вийде якщо зациклюватись лише на ресерчі і онлайн роботі. Нетворкінг — це тусовки, це живе спілкування, це приємні співрозмовники, нові друзі і колеги.


Всім продуктивного нетворкінгу, і нехай правильний кандидат знайде свою ідеальну вакансію.


Цьомки-бомки =)

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
1440 Переглядів
Категорія Рекрутинг
13.05.2015
Схожі статті
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Як створити успішний HR-бренд. Досвід General Electric, Netflix, Google
Як компанії виживають в умовах дедалі більшої орієнтації ринку праці на кандидатів? Це особливо актуально щодо технічних фахівців..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Як захантити крутого Product Manager до себе в команду?
Згодом кількість завдань, проєктів та команда зростають, а керівник фізично не може розірватися та повноцінно встежити за всім. Не потонути у комунікації між різними відд..
«Я не чекаю від рекрутерів, що вони ходитимуть із застиглою посмішкою 24/7 та татуюванням “люблю людей”»: інтерв'ю з HR Director Ajax Systems Дар'єю Назаркіною
Українська компанія Ajax Systems розробляє та виготовляє розумні бездротові системи безпеки, які купують у 80+ країнах. Бізнес масштабується, команда швидко зростає – на ..
"Важливо робити добре те, що робиш" - діалог з Артуром Міхном, співзасновником Work.ua
Нам в Indigo стало цікаво, що відбувається з HR-Tech сферою в Україні
"In diversity we trust": інтерв'ю з Максом Ковалем, head of operations Djinni.co
Залучати IT-таланти з огляду на конкуренцію на них складно. Залучати їх швидко - завдання з розряду "знайти Святий Грааль до найближчого четверга". Благо є продукти та се..
"Ми намагаємося зробити рекрутинг передбачуваним" - діалог з WeelWork
WeelWork - це платформа для роботи з фріланс-рекрутерами та рекрутинговими агентствами. Запустилася вона у жовтні 2019 – буквально місяць тому..
«Наші керівники витрачають близько 30% свого часу на пошук талантів»: інтерв'ю з Максимом Штепою, СЕО SocialTech
За досвідом Indigo, один з ключів до якості рекрутингу – у діалозі сторін. Тому ми вирішили підготувати серію інтерв'ю з СЕО компаній, команди яких допомагаємо посилити I..
Як найняти кращих? Працюємо над брендом IT-компанії
Днями ми підіймали одну болючу тему (особливо, для власників і СЕО компаній), чому до вас не йдуть працювати кращі кандидати ринку IT. Серед причин — проблеми з брендом ..
Как правильно составить джоб-оффер для IT-специалиста
Розбираємося, що до чого, з Катериною Осадчук, СЕО IT-рекрутингової агенції INDIGO Tech Recruiters
Як утримати цінного працівника, якщо він уже стоїть у дверях?
Страшний сон ейчара починається так: відчиняються двері, і цінний працівник заходить у кабінет зі словами «Треба поговорити». Зазвичай наступні за цими словами «Я вирішив..