Indigo на HR-IT

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Анна Стеценко не лише побувала в ролі експерта HRinIT: Best Practices Award, але й у парі з експертом з епістолярного рекрутингу, Ольгою Шатохою представили доповідь та практичну частину на тему “Дівчата пишуть першими лише у LinkedIn”

HR IT Рекрутинг Розвиток Копірайтинг

Анна Стеценко не лише побувала в ролі експерта HRinIT: Best Practices Award, але й у парі з експертом з епістолярного рекрутингу, Ольгою Шатохою представили доповідь та практичну частину на тему “Дівчата пишуть першими лише у LinkedIn”.

Сама конференція проходила у 2 потоки та була організована таким чином, щоб люди могли максимально зручно спілкуватися один з одним.

Indigo на HR-IT

Перший потік був організований для розв'язання серйозних проблем та розмов у форматі презентацій та майстер-класів. Другий потік, на наш погляд найцікавіший, цього року був у вигляді чіл-ауту для обміну досвідом, відпочинку та неформальної бесіди.

Захід виявився не лише корисним, а й вкрай інтерактивним. Організатори конференції задіяли техніку “Відкритого простору”, щоб кожен учасник міг заявити свою власну тему для обговорення. А крім доповідей та виступів, організатори порадували нас цікавими розвагами у вигляді послуги експрес-масажу та створенням власного іміджу для всіх присутніх дам.

Indigo на HR-IT

Команда Indigo виявилася не лише експертами у сфері HRIT, а й виступила у ролі організаторів конференції. Нам сподобалося однозначно! Радимо вам стати учасниками наступної зустрічі та отримати можливість навчатися один в одного та обмінюватися досвідом!

Indigo на HR-IT
Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
1921 Переглядів
Категорія HR
28.05.2015
Схожі статті
Огляд рівня заробітних плат для C-level на ринку українського IT в 2022 році
Як війна в країні вплинула на рівень доходу та мотивацію топ-менеджерів українського ІТ – про це у нашому новому огляді зарплат...
6 способів зробити свою компанію максимально приємним місцем для роботи
За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання. Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
Огляд заробітних плат для C-level на українському IT-ринку 2021 року
CEO Катерина Осадчук і команда Indigo Tech Recruiters провели третій щорічний огляд зарплат для C-level в IT. Ділимося результатами й дякуємо Royallex в особі Віталія Луж..
Огляд рівня заробітної плати для C-level на ринку українського IT за результатами 2019 року
СЕО Катерина Осадчук та команда Indigo Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-level в IT. Ділімося результатами. Помилка найму та втрата ключ..
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
Як створити успішний HR-бренд. Досвід General Electric, Netflix, Google
Як компанії виживають в умовах дедалі більшої орієнтації ринку праці на кандидатів? Це особливо актуально щодо технічних фахівців..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Як захантити крутого Product Manager до себе в команду?
Згодом кількість завдань, проєктів та команда зростають, а керівник фізично не може розірватися та повноцінно встежити за всім. Не потонути у комунікації між різними відд..