IT NonStop

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Розробка продукту - набагато більше, ніж хороший код. Це й оптимізація та впровадження нових підходів

Розвиток Дозвілля Програміст

«Bring the action»

м. Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26, КДЦ "Менора", зал "Сінай", 4-й поверх.
14 серпня, 10. 00

Розробка продукту - набагато більше, ніж хороший код. Це й оптимізація та впровадження нових підходів. Ми хочемо поділитися досвідом використання нових практик та підходів у розробці, які дозволять вам зробити якісний ривок у професійному розвитку. Участь в IT NonStop безкоштовна. Слідкуйте за новинами IT NonStop у Facebook і VK.

Програма

10:00 - 10:45 Реєстрація учасників. Кава.
10:45 - 11:00 Відкриття конференції.
11:00 - 11:45 Костянтин Марс, Senior Android Developer DataArt. "Android Wear 2. 0 - New level of freedom for your action".
12:00 — 12:45 Олександр Трищенко, JavaScript/ PHP-розробник DataArt«Використання ES6-генераторів на прикладі фреймворку Koa.js».
13:00 - 13:45 Секретна доповідь.
13:45 - 15:00 Обід.
15:00 - 15:45 Олександр Краковецький, керівник DevRain Solutions, Microsoft Regional Director, Microsoft Most Valuable Professional (Windows Development Platform). "Microsoft Bot Framework: створюємо інтелектуального бота".
16:00 - 16:45 Олексій Осипенко, CTO cimon.io. "Основи функціонально-реактивного програмування".
16:45 - 17:00 Кава-брейк.
17:00 - 17:45 Діма Маленко, СТО rollApp.

“Where are the new technologies coming from?”.
18:00 - 18:30 Закриття конференції. Подарунки.

Дізнатися деталі про доповіді можна за посиланням: http://it-nonstop.net/city/dnipro

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
2272 Переглядів
02.08.2016
Схожі статті
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
ЗСЖ для офісного планктону: як заохотити турботу про здоров'я у колективі, та не облажатися
У СНД ставлення до проблем зі здоров'ям – завжди “раптово”. Рак, гіпертонічний криз та хребетна грижа наступають як сніг для комунальних служб узимку. Але всі ці хвороби ..
"Філософія дуже проста: не володій, а май": Максим Соловйов, засновник sharing economy сервісів Carbar і Apple4Teams
Команда Indigo – Tech Recruiters дізналася у фаундера – Максима Соловйова, чим вигідні такі рішення, як оцінити благонадійність потенційного клієнта за його соціальним ка..
«Не чекати на «осяяння» згори, а робити кроки щодня, збирати свою “інноваційну фішку” з невеликих, але ефективних складових»: Максим Слободянюк, засновник Nika Tech Family
Це інтерв'ю ми взяли у Максима до ситуації з пандемією і, здається, настає час, коли компанії починають повертатися до колишнього режиму, а хтось і зростатиме..
Штучний інтелект замість боса, фахівці з різноманіття та бебі-бумери на заміну «зетам»: рекрутингові тренди нової декади 
Про тенденції в своїй галузі наприкінці року не пише хіба що лінивий, а оскільки ми з it recruitment agency Indigo — невтомні бджілки, вирішили і собі проаналізувати, чо..
НЕ СМІШНО. Чому рекрутери пишуть погані вірші
“У день чудовий, день пригожий постукала до Вас сюди” (с), щоб швиденько сказати пару слів про те, як креативіт вітчизняний рекрутер. А креативіт він нещадно, несамовито,..
Бермудські трикутники: 9 небезпечних зон, де ми втрачаємо кандидатів 
Чому замість черги кандидатів під офісом гуляє тільки вітер? В процесі рекрутингу є безліч етапів, коли пул пошукачів поступово зменшується, і в результаті на співбесіді,..
Екранні уроки: 6 епічних кіноспівбесід в IT
Вчитися проводити співбесіди можна не тільки на власному досвіду, а і у своїх колег з великих та малих екранів..
IT-FEST in UKRAINE #it-fest
IT Fest – це 20 доповідей у ​​7 різних напрямках від 14 спікерів рівня senior для 2500 учасників. Захід націлений на кар'єру початківців в IT і тих, хто тільки замислюєть..
24-26 вересня в Одесі пройде VII Всеукраїнська конференція HR-IT
«Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів — це стан постійний», — коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська..
Ментори в кар’єрі: значення для IT-фахівців
Поширена думка, що ментор — це той, хто візьме за руку й поведе юного програміста в країну цікавих проєктів і великих зарплат. Чи так це? З’ясуймо...