Як Indigo на LIOF 2015 їздили

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Конференція проходила в три потоки: Outsourcing Business, Small-Medium Outsourcing, Management in Outsourcing

Розвиток Тренди Коучинг

Конференція проходила у три потоки:


Outsourcing Business — розширення бізнесу, відкриття зарубіжних філій, побудова стратегії в умовах війни;


Small-Medium Outsourcing — юридичні аспекти роботи компанії в міжнародному середовищі, правові відносини між компанією та працівниками, оптимізація витрат;


Management in Outsourcing — формування кадрів, HR в IT, тренінгові центри.


Однією з подій форуму, що найбільш запам'ятовуються, був виступ мера міста Львова, пана Андрія Садового. Він заявив, що у всьому світі народжується одна розумна людина на сто тисяч, а в Україні аномалія: розумних людей дуже багато. І наша IT-галузь — яскравий приклад цього.


Не можна обійти стороною виступ нашого улюбленого члена команди та просто grammarnazi Ольги Шатохи. Вона презентувала тему «Епістолярний рекрутинг» про вплив листування рекрутера на імідж компанії.


Серед великого списку доповідей залучив «Як ми впроваджували OKR, і які граблі траплялися нам на цьому шляху» від Сергія Фіцака — керуючого партнера Softjourn, Inc.


Дякую організаторам, Львівському Стартап Клубу, за чудову нагоду побувати на такій події. Гості зібралися з усієї України, атмосфера події була дружньою. Вийшла класна тусовка з успішними людьми, яким можна було поставити хвилюючі питання. Це була одна з тих можливостей, коли можна відійти від щоденних турбот і поміркувати над своїм призначенням в ІТ та сфері загалом.
Рекомендуємо! Обов'язково поїдемо туди наступного разу. Промені добра вам, котики!


Фоточки можна подивитися тут.

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
1736 Переглядів
03.04.2015
Схожі статті
6 способів зробити свою компанію максимально приємним місцем для роботи
За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання. Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
На ремоуті до кінця 2020: як «тимбілдитися» онлайн
Позумитися, списатися, включити камеру, вимкнути мікрофон — будемо відвертими, багато хто втомився від віддаленої роботи та хочуть простого офісного «підемо на каву?». Ал..
Як український IT-бізнес адаптується до «карантинного» ринку: результати опитування
Карантин та економічний струс ускладнили роботу всіх галузей і не оминули стороною IT-ринок
«Високий потенціал у фінтех-рішень, які «відкушують» функції класичних банків»: інтерв'ю з співзасновником YayPay Євгеном Виборовим
Фінтех — привабливий ринок для стартапів з огляду на темпи трансформації сфери фінансів
"Важливо робити добре те, що робиш" - діалог з Артуром Міхном, співзасновником Work.ua
Нам в Indigo стало цікаво, що відбувається з HR-Tech сферою в Україні
"In diversity we trust": інтерв'ю з Максом Ковалем, head of operations Djinni.co
Залучати IT-таланти з огляду на конкуренцію на них складно. Залучати їх швидко - завдання з розряду "знайти Святий Грааль до найближчого четверга". Благо є продукти та се..
"Ми намагаємося зробити рекрутинг передбачуваним" - діалог з WeelWork
WeelWork - це платформа для роботи з фріланс-рекрутерами та рекрутинговими агентствами. Запустилася вона у жовтні 2019 – буквально місяць тому..
ЗСЖ для офісного планктону: як заохотити турботу про здоров'я у колективі, та не облажатися
У СНД ставлення до проблем зі здоров'ям – завжди “раптово”. Рак, гіпертонічний криз та хребетна грижа наступають як сніг для комунальних служб узимку. Але всі ці хвороби ..
Чому компанії із США відкривають офіси в Україні?
Серед світових імен все більше компаній з R&D-центрами в Україні ― EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM International Services та Softjourn..
"Філософія дуже проста: не володій, а май": Максим Соловйов, засновник sharing economy сервісів Carbar і Apple4Teams
Команда Indigo – Tech Recruiters дізналася у фаундера – Максима Соловйова, чим вигідні такі рішення, як оцінити благонадійність потенційного клієнта за його соціальним ка..
«Не чекати на «осяяння» згори, а робити кроки щодня, збирати свою “інноваційну фішку” з невеликих, але ефективних складових»: Максим Слободянюк, засновник Nika Tech Family
Це інтерв'ю ми взяли у Максима до ситуації з пандемією і, здається, настає час, коли компанії починають повертатися до колишнього режиму, а хтось і зростатиме..