Чому компанії із США відкривають офіси в Україні?

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Серед світових імен все більше компаній з R&D-центрами в Україні ― EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM International Services та Softjourn

Тренди Бізнес Віддалена робота Команда HR Стратегія Релокейт
Чому компанії із США відкривають офіси в Україні?

Серед світових імен все більше компаній з R&D-центрами в Україні ― EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM International Services та Softjourn. Загалом в Україні понад 1, 000 IT компаній, 2, 000+ стартапів (серед них — Grammarly, InvisibleCRM, Readdle, Jooble, PetCube, Preply, DepositPhotos, TemplateMonster та Attendify) і понад 100 R&D центрів (наприклад, Samsung, Oracle, Wargaming, Boeing, Ericsson, Siemens). IT проєкти з усього світу обходять увагою Індію, Філіппіни, В'єтнам та відкривають офіси в Україні. Найактивніше це роблять Штати: сьогодні з американськими клієнтами працює 80% українських фахівців. Чому Україна? Нумо розумітися.

Золота жила світового IT-ринку

Україна — 5-й за величиною серед 25 найбільших експортерів IT-послуг (PwC) і, згідно з Outsourcing Journal, це перший та основний ринок аутсорсингу у Східній Європі. Українські інноваційні проєкти відомі у всьому світі — навряд чи ви не чули про Eleks, Synchronous, Swimmerix, LaMetric Time, Senstone або DiGi24.


Україна — теплиця для технічних талантів. 400 українських університетів та коледжів виробляють 36 000 випускників щорічно. Це значно більше, ніж у багатьох інших високотехнологічних країнах - наприклад, Японії, Швеції, Норвегії, Бельгії чи Нідерландах. Харківський національний університет, Національний технічний університет України та Сумський державний університет – лише кілька з українських політехнічних вузів у рейтингу QS World University2018.


Якість української математичної та технічної освіти, так само як і рівень українських розробників, давно не викликають сумнівів. Українські розробники мають найактуальніші мови програмування: Java (23%), JavaScript (16%), C# (15%), PHP (13%), Python (7%), C++ (5%), Ruby (4. 5%).

Найбільш популярні мови програмування серед українських IT-фахівців

Україна посідає перше місце у світі за кількістю розробників ігор Unity3D та інженерів C++, друге ― за кількістю JavaScript, Scala та Magento фахівців та п'яте, коли мова заходить про Front-End розробників.


Не всі IT-фахівці приходять у програмування одразу після вишу. Багато хто працює у суміжних сферах – колишні інженери техпідтримки або адміністратори баз даних.


Практично жодна індустрія в Україні не пропонує зарплати, які б могли конкурувати з винагородою в IT. Таким чином, український фонд IT-талантів зростає і міцнішає ― оскільки розробники поспішають приєднатися до однієї з найдинамічніших і найоплачуваніших галузей у країні.

Краще співвідношення ціна/якість

Поряд із великим пулом талановитих програмістів, Україна пропонує і більш конкурентоспроможні тарифи на оплату їхньої праці, ніж деякі інші популярні країни-постачальники IT-послуг.

Чому компанії з США відкривають офіси в Україні?

Так, середня погодинна ставка для розробки програмного забезпечення знаходиться в діапазоні $25-40, а середня заробітна плата розробника становить від $2500 до $4000. Ці цифри значно нижчі, ніж у Західній Європі і, тим більше, у Північній Америці, де інженер такої ж якості може коштувати близько $100 за годину чи навіть більше. Для порівняння: поширений річний оклад спеціаліста в Україні становить $35 000+, тоді як у Штатах — $100 000+. А враховуючи, що більшість IT фахівців працюють як індивідуальні підприємці, то ставка податків також дуже приваблива – 5% доходу.


Крім того, в Україні лише 10 державних свят. На противагу ― Південна та Південно-Східна Азія, де населення більш культурне та етнічно різноманітне. Кожна релігійна чи етнічна група має свої унікальні свята, на які співробітники очікують отримати оплачувані дні відпустки.

Відсутність складнощів у комунікації

80% українських IT-фахівців говорять англійською (fluent — 30.1%, upper-intermediate — 39%), оскільки знання англійської є обов'язковим для програмістів в Україні.


А завдяки 7-годинній різниці в часі Східного узбережжя США набагато зручніше працювати з Україною, ніж, скажімо, з Індією, В'єтнамом чи Філіппінами. До речі, більшості країн Європи пощастило ще більше, ніж Штатам: різниця в часі між ними та Україною становить лише 1 годину.

І якщо взяти до уваги те, що трудова етика у сфері українського аутсорсингу дуже схожа на американську, а також той факт, що українські розробники не просто хороші виконавці, а ще й новатори, винахідники та чудові керівники ― це бінго. Не дивно, що багато українських розробників добре відомі за межами України: досить згадати вебпрограміста Сергія Можайського, автора проєкту Frenzy, або Сергія Григоровича ― українського розробника, який у 16 ​​років заснував компанію CGS Game World і створив гучні комп'ютерні ігри S. T. A. L. K. E. R. та Козаки.

Перспективи

Ще нещодавно компанії воліли перевозити фахівців з України на батьківщину бізнесу. Але конкуренція за добрих програмістів в Америці тільки зростає. Переманити перспективного українського розробника з однієї компанії в іншу в країні можливостей нескладно – тим більше якщо це робитиме корпорація зі світовим ім'ям.


Тому американські компанії все частіше звертаються до рекрутингової агенції Indigo з проханням допомогти відкрити в Україні повноцінний офіс з нуля. Ми вже допомогли зібрати команду для WIX, Fareportal, AidaHealth, ThredUp, Newgistics та не тільки. Нещодавні реформи у сфері ліцензування значно покращили простоту ведення бізнесу в Україні. Наразі країна входить до ТОП-20 офшорних місць у регіоні EMEA.


За даними Outsourcing Journal, сьогодні в Україні проживає понад 200 000 IT-фахівців, а до 2020 року їх кількість збільшиться вдвічі.Що ж, судячи з тенденції, цей прогноз ― не з фантастики.

автор: Марина Поляшко

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
5123 Переглядів
14.12.2017
Схожі статті
Огляд рівня заробітних плат для C-level на ринку українського IT в 2022 році
Як війна в країні вплинула на рівень доходу та мотивацію топ-менеджерів українського ІТ – про це у нашому новому огляді зарплат...
6 способів зробити свою компанію максимально приємним місцем для роботи
За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання. Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
Як створити успішний HR-бренд. Досвід General Electric, Netflix, Google
Як компанії виживають в умовах дедалі більшої орієнтації ринку праці на кандидатів? Це особливо актуально щодо технічних фахівців..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Як захантити крутого Product Manager до себе в команду?
Згодом кількість завдань, проєктів та команда зростають, а керівник фізично не може розірватися та повноцінно встежити за всім. Не потонути у комунікації між різними відд..
Почути головне: 8 порад щодо оцінки цінностей топ-кандидата
Ціна помилки при наймі топ-менеджера вкрай висока і може коштувати бізнесові самого бізнесу. Окрім досвіду, знань та навичок, при executive search особливу увагу слід при..
На ремоуті до кінця 2020: як «тимбілдитися» онлайн
Позумитися, списатися, включити камеру, вимкнути мікрофон — будемо відвертими, багато хто втомився від віддаленої роботи та хочуть простого офісного «підемо на каву?». Ал..