КУЛЬТУРНИЙ КОД МІСТА / АРТ-ХАКАТОН

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

28. 08. 2015 Ми маємо намір познайомитися з профі, що працюють у різних напрямках, та посприяти їх знайомству між собою задля створення креативних рішень для Дніпра

Кандидатам IT Розвиток

28. 08. 2015
Ми маємо намір познайомитися з профі, що працюють у різних напрямках, та посприяти їх знайомству між собою задля створення креативних рішень для Дніпра.
Тобто митці поспілкуються з розробниками, розробники — з архітекторами, дизайнери — з інженерами, і так поки ваша команда не буде сформована і готова взятися за ідею, що зробить Дніпро креативнішим та комфортнішим.

ДЛЯ КОГО І ДЛЯ ЧОГО

Урбан-гікам, IT-розробникам, проектувальникам мобільних додатків, дизайнерам, художникам, урбаністам та інженерам, що мають власні проекти у розвитку, або хочуть долучитися до інновацій у Дніпрі.

ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ ЗА 36 ГОДИН?

 • Послухати лекції спікерів — практиків.
 • Отримати консультацію менторів.
 • Поспілкуватись про технології, що надихають мешканців міста, і оживляють публічні простори.
 • Знайти однодумців у команду.
 • Прототипувати власну ідею: в режимі «інтенсив» ти зможеш перекласти свою ідею на мову проекту, почути думки менторів та учасників про свій проект.

ЦІКАВІ ЗАДАЧІ У ДНІПРІ

 • Твоя ідея для Дніпра на межі IT, мистецтва та науки.
 • Створення систем аналізу даних для дослідження культури у місті.
 • Візуалізація даних та доступ до них: від даних поліції до енергоефективності у форматі real time data.
 • Покращення доступу до мистецтва: створення мультимедійних експозицій, мобільних додатків для відвідування музеїв онлайн.
 • Сенсорні системи моніторингу ЖКГ: організація даних, що стосуються використання води, тепла, газу та доступу городян до них.
 • Екологія міста: від мобільних додатків до систем обліку насаджень.

ОРГАНІЗАТОРИ

Подія здійснюється ГО «Ґараж Ґенг» в рамках програми «Код Міста: Таланти, Технології, Толерантність». Більше про програму тут: http://kodmista.com.ua/
Партнери проекту: CCA Foundation, Kultura medialna, Formografia
Реєстрація 
Чекаємо ваші запитання на collective@kodmista.com.uaі

Побачимося у Дніпрі!

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
1178 Переглядів
28.08.2015
Схожі статті
Огляд рівня заробітних плат для C-level на ринку українського IT в 2022 році
Як війна в країні вплинула на рівень доходу та мотивацію топ-менеджерів українського ІТ – про це у нашому новому огляді зарплат...
6 способів зробити свою компанію максимально приємним місцем для роботи
За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання. Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
Огляд заробітних плат для C-level на українському IT-ринку 2021 року
CEO Катерина Осадчук і команда Indigo Tech Recruiters провели третій щорічний огляд зарплат для C-level в IT. Ділимося результатами й дякуємо Royallex в особі Віталія Луж..
Огляд рівня заробітної плати для C-level на ринку українського IT за результатами 2019 року
СЕО Катерина Осадчук та команда Indigo Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-level в IT. Ділімося результатами. Помилка найму та втрата ключ..
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Як український IT-бізнес адаптується до «карантинного» ринку: результати опитування
Карантин та економічний струс ускладнили роботу всіх галузей і не оминули стороною IT-ринок
«Я не чекаю від рекрутерів, що вони ходитимуть із застиглою посмішкою 24/7 та татуюванням “люблю людей”»: інтерв'ю з HR Director Ajax Systems Дар'єю Назаркіною
Українська компанія Ajax Systems розробляє та виготовляє розумні бездротові системи безпеки, які купують у 80+ країнах. Бізнес масштабується, команда швидко зростає – на ..