Lviv IT Arena 2016

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Lviv IT Arena є однією з найбільших і найбільш очікуваних IT-подій України і Східної Європи. Цього року Арена відбудеться втретє. У заході візьмуть участь понад 2500 фахівців з інформаційних технологій і більше 90 доповідачів з усього світу

IT Розвиток

Lviv IT Arena є однією з найбільших і найбільш очікуваних IT-подій України і Східної Європи.
Цього року Арена відбудеться втретє. У заході візьмуть участь понад 2500 фахівців з інформаційних технологій і більше 90 доповідачів з усього світу. Ми залучили спікерів від таких компаній, як Microsoft, Twitter, Uber, Spotify, Philips і т. д.
Конференція буде проходити на стадіоні Арена Львів з 30 вересня по 2 жовтня.

Львів IT-Арена складається з трьох потоків:

Продукт

  • загальні теми розвитку продукту: дизайнерські послуги, перехід до виробничої компанії;
  • теми щодо бізнес-аналізу, аналізу підприємства, контролю якості, тенденцій управління проектами, а також брендинг, візуалізація даних.

Бізнес

  • Аутсорсингова модель ІТ-бізнесу: найгарячіші виклики, що постають перед невеликими компаніями і лідерами галузі;
  • Власні продукти і стартапи: уроки від першокласних засновників і змагання стартапів на десерт.

Технології

  • наука даних і штучний інтелект, соціальні, біоінформатика, інтелектуальна робототехніка, автономні транспортні засоби, Інтернет речей, місць, людей і послуг.
  • Серія семінарів і воркшопів, щоб надати практичний досвід щодо опрацьованих тем.

Під час конференції буде працювати Tech Expo — одна з найбільших виставок сучасних технологій і нових продуктів в ІТ-індустрії України. Крім того, ми організовуємо Змагання стартапів, де підприємці зможуть представити свої стартапи інвесторам і бізнес-ангелам.


Lviv IT Arena завершиться Futureland фестивалем, де електронна музика поєднається з новітніми технологіями. Головним гостем фестивалю є всесвітньо відомий DJ Netsky.


Якщо ви плануєте придбати квитки по корпоративному пакеті, ви маєте можливість отримати знижки:

  • При купівлі від 2 квитків — 5%
  • При купівлі від 5 квитків — 10%
  • При купівлі від 10 квитків — 15%

Сайт конференції: https://itarena.lviv.ua/

Теги
Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
738 Переглядів
19.09.2016
Схожі статті
Огляд рівня заробітних плат для C-level на ринку українського IT в 2022 році
Як війна в країні вплинула на рівень доходу та мотивацію топ-менеджерів українського ІТ – про це у нашому новому огляді зарплат...
6 способів зробити свою компанію максимально приємним місцем для роботи
За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання. Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
Огляд заробітних плат для C-level на українському IT-ринку 2021 року
CEO Катерина Осадчук і команда Indigo Tech Recruiters провели третій щорічний огляд зарплат для C-level в IT. Ділимося результатами й дякуємо Royallex в особі Віталія Луж..
Огляд рівня заробітної плати для C-level на ринку українського IT за результатами 2019 року
СЕО Катерина Осадчук та команда Indigo Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-level в IT. Ділімося результатами. Помилка найму та втрата ключ..
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Як український IT-бізнес адаптується до «карантинного» ринку: результати опитування
Карантин та економічний струс ускладнили роботу всіх галузей і не оминули стороною IT-ринок
«Я не чекаю від рекрутерів, що вони ходитимуть із застиглою посмішкою 24/7 та татуюванням “люблю людей”»: інтерв'ю з HR Director Ajax Systems Дар'єю Назаркіною
Українська компанія Ajax Systems розробляє та виготовляє розумні бездротові системи безпеки, які купують у 80+ країнах. Бізнес масштабується, команда швидко зростає – на ..