Міжнародний Гранд Форум BIT-2016 «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо Автоматизації. Академія WLAN. навколо IP» у Києві

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

20 вересня 2016 року Київ зустрічає Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо Автоматизації. Академія WLAN. навколо IP» (або BIT-2016)

Розвиток

20 вересня 2016 року Київ зустрічає Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо Автоматизації. Академія WLAN. навколо IP» (або BIT-2016). На Гранд Форумі будуть зроблені цікаві доповіді для керівників підприємств та директорів, CIO та керівників ІТ, начальників ІТ-проектів та ІТ-архітекторів, фахівців в області хмарних технологій, дата-центрів, автоматизації підприємств та інформаційних технологій, а також експертів в сфері проектування, будівництва, обслуговування та модернізації інформаційно-комунікаційних систем компаній різного рівня.
Ви почерпнете для себе багато корисної інформації з наступних доповідей наших експертів:

 • Олена Черних, генеральний директор, Інтерут Комунікації: «Ефективні рішення для бізнесу в епоху цифрових трансформацій»;
 • Андрій Добровольський, керівник відділу системного адміністрування, Фокстрот: «Еластичні хмарні обчислення в проектах, розрахунок NPV та IRR»;
 • Олександр Юрчак, генеральний директор, Асоціація Підприємств Промислової Автоматизації України: «Цифрова трансформація — основні напрямки розвитку в українській промисловості»;
 • Лев Ванян, генеральний директор, Інноваційно Технічні Рішення: «Технології Easy Automation від українського виробника»;
 • Максим Романов, начальник департаменту АСУ, ТП АМКР: «Цифрова трансформація великого мет. комбінату — ключові ініціативи»;
 • Олег Кисилевський, генеральний директор, Kaeser Kompressoren Україна: «Технології 4. 0 в автоматизації компресорних станцій»;
 • Євген Баранник, провідний фахівець, ОБО Беттерманн Україна: «Блискавкозахист дата-центрів. Чи варто економити»;
 • Андрій Юшев, регіональний керівник з розвитку послуг ЦОД, Балтнетос Коммунікаціос: «Міграція в Хмари. Як уникнути помилок та домогтися максимальної вигоди »;
 • Олександр Іллюша, провідний технічний спеціаліст, ESET в Україні: «Продукти ESET для надійного захисту корпоративних мереж»;
 • Володимир Малиновський, керівник з продажів рішень дата-центру, Lattelecom: «Створення ІТ інфраструктури для клієнта за 15 хвилин — чи реально це?»;
 • Євген Риженко, начальник департаменту, Фесто-Україна: «Цифрові технології на стику пневматики, автоматизації та ІТ»;
 • та ін.

Щоб обговорити найбільш злободенні теми в рамках BIT-2016 пройдуть живі дискусії:

 • Інвестиції в ЦОД в сучасних реаліях? Чи варто інвестувати зараз, у скільки обійдеться новий ЦОД і як правильно це зробити?
 • Цифрова трансформація виробничого підприємства — головні виклики.

Кількість партнерів Гранд Форуму і програма доповідей постійно поповнюються, актуальний список доповідей розміщено на сайті заходу: https://kyiv-grand-forum-2016.ciseventsgroup.com/ru/o-forume/vyistupleniya.html?utm_marker=IP16INОдна з найбільш цінних складових Форуму - це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найбільш наболілі питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам і експертам, придбання великої кількості корисних ділових контактів.


Протягом усього часу проведення Гранд Форуму діятиме виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.


А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній атмосфері, відвідувачів BIT-2016 крім ділової частини чекає розважальна програма: розіграш цінних призів та святковий фуршет.


Увага! Число місць обмежене - поспішайте зайняти краще з них на BIT-2016.


Ре є страц і я : https://kyiv-grand-forum-2016.ciseventsgroup.com/ru/registration.html?utm_marker=IP16IN
Все, що стосується BIT-2016 в Києві, можна знайти на офіційному сайті заходу:
https://kyiv-grand-forum-2016.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP16IN.


Про CIS Events GroupМіжнародне маркетингове агентство CIS Events Group (www.ciseventsgroup.com) фокусується на ІКТ-ринку країн ближнього і далекого зарубіжжя. Основний напрямок діяльності: проведення заходів від великих форумів до навчальних семінарів. Агентство надає послуги: call-center, збір і обробка лідів, маркетингові та аналітичні дослідження, розробка рекламних кампаній і консалтинг.

Теги
Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
896 Переглядів
Категорія HR
05.09.2016
Схожі статті
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
ЗСЖ для офісного планктону: як заохотити турботу про здоров'я у колективі, та не облажатися
У СНД ставлення до проблем зі здоров'ям – завжди “раптово”. Рак, гіпертонічний криз та хребетна грижа наступають як сніг для комунальних служб узимку. Але всі ці хвороби ..
"Філософія дуже проста: не володій, а май": Максим Соловйов, засновник sharing economy сервісів Carbar і Apple4Teams
Команда Indigo – Tech Recruiters дізналася у фаундера – Максима Соловйова, чим вигідні такі рішення, як оцінити благонадійність потенційного клієнта за його соціальним ка..
«Не чекати на «осяяння» згори, а робити кроки щодня, збирати свою “інноваційну фішку” з невеликих, але ефективних складових»: Максим Слободянюк, засновник Nika Tech Family
Це інтерв'ю ми взяли у Максима до ситуації з пандемією і, здається, настає час, коли компанії починають повертатися до колишнього режиму, а хтось і зростатиме..
Штучний інтелект замість боса, фахівці з різноманіття та бебі-бумери на заміну «зетам»: рекрутингові тренди нової декади 
Про тенденції в своїй галузі наприкінці року не пише хіба що лінивий, а оскільки ми з it recruitment agency Indigo — невтомні бджілки, вирішили і собі проаналізувати, чо..
НЕ СМІШНО. Чому рекрутери пишуть погані вірші
“У день чудовий, день пригожий постукала до Вас сюди” (с), щоб швиденько сказати пару слів про те, як креативіт вітчизняний рекрутер. А креативіт він нещадно, несамовито,..
Бермудські трикутники: 9 небезпечних зон, де ми втрачаємо кандидатів 
Чому замість черги кандидатів під офісом гуляє тільки вітер? В процесі рекрутингу є безліч етапів, коли пул пошукачів поступово зменшується, і в результаті на співбесіді,..
Екранні уроки: 6 епічних кіноспівбесід в IT
Вчитися проводити співбесіди можна не тільки на власному досвіду, а і у своїх колег з великих та малих екранів..
IT-FEST in UKRAINE #it-fest
IT Fest – це 20 доповідей у ​​7 різних напрямках від 14 спікерів рівня senior для 2500 учасників. Захід націлений на кар'єру початківців в IT і тих, хто тільки замислюєть..
24-26 вересня в Одесі пройде VII Всеукраїнська конференція HR-IT
«Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів — це стан постійний», — коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська..
Рекомендаційний лист: структура, правила написання, приклади
Рекомендаційний лист знадобиться під час працевлаштування, подавання заявки на стажування у відому компанію і для трудової імміграції. З’ясовуємо, як написати рекомендаці..
Тестувальник програмного забезпечення: де вчитися?
Ми зібрали 10 найкращих курсів тестувальників, які допоможуть опанувати професію або підвищити кваліфікацію. У добірці - онлайн-програми, очні курси в Україні, стажування..