Не лізьте в голову до читача - краще спитайте

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Нещодавно до нашої провінції привезли перформанс - ну таку виставу, в якій простоволосі жінки у довгих сорочках роблять дивні речі та ведуть діалоги з глядачем

HR Копірайтинг Думка
Не лізьте в голову до читача - краще спитайте

*Ще трохи про суб'єктивну оцінку, особисті межі та маніпуляцію в тексті.

Нещодавно до нашої провінції привезли перформанс - ну таку виставу, в якій простоволосі жінки у довгих сорочках роблять дивні речі та ведуть діалоги з глядачем. Якоїсь миті я задерлася в кріслі - шото мене в цьому всім сильно напружувало. І навіть не той факт, що артисти штучно зображували драму та істерично кричали зі сцени. До середини вистави я зрозуміла в чому справа - не було жодного діалогу. Автор вистави з упевненістю говорив і вирішив за мене, що я відчуваю. Або що я маю відчувати. І від цього танцював решту канитель. І це було так не ок. Це було про якесь елементарне недотримання особистих кордонів.

Ось та сама хрень відбувається з текстами. Коли говорять про те, що мені буде цікаво, чи що точно розв'яже мої проблеми, чи для мене буде корисно. Тому, що в основному всі ці "Ми знайшли розв'язання ваших проблем", "цікавий проєкт у дружній команді" - взагалі не мають відношення до моїх проблем і тому, що я справді вважаю цікавим. Якщо своїм припущенням про мої почуття ви не потрапляєте в десятку - я відчуваю, що мене тримають за дурепу і що відбувається дешева маніпуляція. Не лізьте до мене у голову. Не лізьте у голову до кандидатів. Та й взагалі, ні до кого не лізьте:)

*** “Думаю, вас зацікавить ця пропозиція, оскільки вона пов'язана з релокейтом до Європи”.

замість цього: “Пропозиція пов'язана з релокейтом до Європи - Можливо, це могло б бути цікаво?”.


*** “В офісу зручне розташування у самому центрі Києва” 

замість цього: “Офіс знаходиться на вул…, станція метро…, недалеко від…. ”

*** "У нас ви зможете працювати у дружній команді професіоналів”.

замість цього: “Наші хлопці регулярно ходять у походи та влаштовують рейв на даху офісу”.


*** "Здрастуйте. Хочу вас запросити в нову спільноту IT-копірайтерів – думаю, вам буде цікаво обмінюватися досвідом та знаходити підтримку. “
замість цього: "Здрастуйте. Хочу запросити до спільноти копірайтерів – ми ділимося досвідом та проєктами. Якщо цікаво – давайте з нами”.
*** “На цей час у нас відкрито вакансію IT Copywriter. Додаю посилання на вакансію: ваш професійний досвід дуже цікавий для нашої компанії, думаю, і вам буде цікавий наш проєкт. У разі вашої зацікавленості готові обговорити деталі. Дякую".
Так і хочеться запитати: який саме мій досвід? І з чого ви вирішили, що мені має бути цікаво?

*** "Шукаєте можливість для професійного зростання? Любите писати тексти на технічну та гейм-тематику? У нас є офігенна пропозиція!”.
Натомість: “Хочу познайомитися. Прочитала ваш профіль – раптом ще не розгубили проф. інтерес до ігор та гейм дизайну. Нам якраз потрібна людина, щоб писати статті в блог - чи варто розповісти більше? розглядаєте пропозиції?"

Не маніпулюйте - давно зрозуміло, що у 8 із 10 випадків, коли пишуть "прочитала профіль", його ніхто не читав, розсилки та стукалки роблять поштові сервіси. Читач не дурень і навряд чи вдасться коряво зіграти на почуттях

Один мій знайомий каже, що найкращий варіант переконати людину чи підштовхнути до роздумів – це поставити запитання. Навіть якщо не відповім безпосередньо, я відповім на нього внутрішньо - чи цікаво мені? Чи хочу я? Наскільки це корисно для мене? Тому не варто вистрибувати зі штанів, щоб переконати читача як це "справді цікаво", "добре" та "важливо" розв'язати його проблеми. Краще запитайте його. Коли робиш щиро і чесно - не доводиться порушувати чужі кордони й опускатися до незграбних маніпуляцій. Та й ось. Такі справи.


Будьте, мені!

автор: Злоя Борщ

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
1940 Переглядів
27.04.2018
Схожі статті
6 способів зробити свою компанію максимально приємним місцем для роботи
За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання. Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
Як створити успішний HR-бренд. Досвід General Electric, Netflix, Google
Як компанії виживають в умовах дедалі більшої орієнтації ринку праці на кандидатів? Це особливо актуально щодо технічних фахівців..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Як захантити крутого Product Manager до себе в команду?
Згодом кількість завдань, проєктів та команда зростають, а керівник фізично не може розірватися та повноцінно встежити за всім. Не потонути у комунікації між різними відд..
На ремоуті до кінця 2020: як «тимбілдитися» онлайн
Позумитися, списатися, включити камеру, вимкнути мікрофон — будемо відвертими, багато хто втомився від віддаленої роботи та хочуть простого офісного «підемо на каву?». Ал..
Як український IT-бізнес адаптується до «карантинного» ринку: результати опитування
Карантин та економічний струс ускладнили роботу всіх галузей і не оминули стороною IT-ринок
«Я не чекаю від рекрутерів, що вони ходитимуть із застиглою посмішкою 24/7 та татуюванням “люблю людей”»: інтерв'ю з HR Director Ajax Systems Дар'єю Назаркіною
Українська компанія Ajax Systems розробляє та виготовляє розумні бездротові системи безпеки, які купують у 80+ країнах. Бізнес масштабується, команда швидко зростає – на ..