UMT2016

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Друзі! Ми щасливі анонсувати другий випуск uaMobiTech — конференцію, присвячену мобільній розробці, яка відбудеться 16-17 липня 2016 року

Розвиток
UMT2016


Друзі! Ми щасливі анонсувати другий випуск uaMobiTech — конференцію, присвячену мобільній розробці, яка відбудеться 16-17 липня 2016 року в м. Дніпропетровськ!


UMT 2016 — місце зустрічі мобайл-гіків, ІТ професіоналів та тих, хто двигае вперед індустрію мобільної розробки в усьому світі.


Цього року наша Конференція збере разом 40+ спікерів, 800+відвідувачів та необмежені можливості для навчання, надихання та корисного спілкування.


16-17 липня в багатозальному кінотеатрі Правда ви проведете незабутні липневі віхидні!


Наші доповідачі — автори інструментів, які використовуються при розробці, бізнес-моделей, творці чудових продуктів. Протягом двох днів UMT (Технічний та Бізнес) вони будуть ділитися власним професійним досвідом, історіями успіху та бажанням кожен день робити цей світ кращим.

Потоки UMT 2016 будуть наступними:

День 1 (Технічний субота 16 липня)

  • iOS (виступи, присвячені розробці підiOS/Mac)
  • Android (виступи, присвячені розробці під Android)
  • QA (manual/automation, CI/CD доповіді)
  • Технічний сторітелінг (виступ перед загальною аудиториєю від тренсеттера індустрії)

День 2 (Бізнес неділя 17 липня)

  • Продуктовий дизайн (виступи, присвячені тематиці “від ідеї до створення продукту”)
  • Графичний дизайн (виступи, присвячені дизайну мобільних додатків)
  • Бізнес мобільних додатків (виступи по просуванню та монетизації мобільних додатків)
  • Бізнес-сторітеллінг (виступ перед загальною аудиториєю від тренсеттера індустрії)

Приєднуйся до найяскравішої події цього літа в Мобільній індустрії: UMT2016!


Ставай частиною UMT спільноти та будь у курсі усіх важливих оновлень: UMT community on FB!


Контактна особа: Юлия Кескин (keskin@uamobi.tech)

Теги
Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
2419 Переглядів
14.06.2016
Схожі статті
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
ЗСЖ для офісного планктону: як заохотити турботу про здоров'я у колективі, та не облажатися
У СНД ставлення до проблем зі здоров'ям – завжди “раптово”. Рак, гіпертонічний криз та хребетна грижа наступають як сніг для комунальних служб узимку. Але всі ці хвороби ..
"Філософія дуже проста: не володій, а май": Максим Соловйов, засновник sharing economy сервісів Carbar і Apple4Teams
Команда Indigo – Tech Recruiters дізналася у фаундера – Максима Соловйова, чим вигідні такі рішення, як оцінити благонадійність потенційного клієнта за його соціальним ка..
«Не чекати на «осяяння» згори, а робити кроки щодня, збирати свою “інноваційну фішку” з невеликих, але ефективних складових»: Максим Слободянюк, засновник Nika Tech Family
Це інтерв'ю ми взяли у Максима до ситуації з пандемією і, здається, настає час, коли компанії починають повертатися до колишнього режиму, а хтось і зростатиме..
Штучний інтелект замість боса, фахівці з різноманіття та бебі-бумери на заміну «зетам»: рекрутингові тренди нової декади 
Про тенденції в своїй галузі наприкінці року не пише хіба що лінивий, а оскільки ми з it recruitment agency Indigo — невтомні бджілки, вирішили і собі проаналізувати, чо..
НЕ СМІШНО. Чому рекрутери пишуть погані вірші
“У день чудовий, день пригожий постукала до Вас сюди” (с), щоб швиденько сказати пару слів про те, як креативіт вітчизняний рекрутер. А креативіт він нещадно, несамовито,..
Бермудські трикутники: 9 небезпечних зон, де ми втрачаємо кандидатів 
Чому замість черги кандидатів під офісом гуляє тільки вітер? В процесі рекрутингу є безліч етапів, коли пул пошукачів поступово зменшується, і в результаті на співбесіді,..
Екранні уроки: 6 епічних кіноспівбесід в IT
Вчитися проводити співбесіди можна не тільки на власному досвіду, а і у своїх колег з великих та малих екранів..
IT-FEST in UKRAINE #it-fest
IT Fest – це 20 доповідей у ​​7 різних напрямках від 14 спікерів рівня senior для 2500 учасників. Захід націлений на кар'єру початківців в IT і тих, хто тільки замислюєть..
24-26 вересня в Одесі пройде VII Всеукраїнська конференція HR-IT
«Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів — це стан постійний», — коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська..
Рекомендаційний лист: структура, правила написання, приклади
Рекомендаційний лист знадобиться під час працевлаштування, подавання заявки на стажування у відому компанію і для трудової імміграції. З’ясовуємо, як написати рекомендаці..
Тестувальник програмного забезпечення: де вчитися?
Ми зібрали 10 найкращих курсів тестувальників, які допоможуть опанувати професію або підвищити кваліфікацію. У добірці - онлайн-програми, очні курси в Україні, стажування..