UMT2016

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Друзі! Ми щасливі анонсувати другий випуск uaMobiTech — конференцію, присвячену мобільній розробці, яка відбудеться 16-17 липня 2016 року в м

Розвиток
UMT2016


Друзі! Ми щасливі анонсувати другий випуск uaMobiTech — конференцію, присвячену мобільній розробці, яка відбудеться 16-17 липня 2016 року в м. Дніпропетровськ!


UMT 2016 — місце зустрічі мобайл-гіків, ІТ професіоналів та тих, хто двигае вперед індустрію мобільної розробки в усьому світі.


Цього року наша Конференція збере разом 40+ спікерів, 800+відвідувачів та необмежені можливості для навчання, надихання та корисного спілкування.


16-17 липня в багатозальному кінотеатрі Правда ви проведете незабутні липневі віхидні!


Наші доповідачі — автори інструментів, які використовуються при розробці, бізнес-моделей, творці чудових продуктів. Протягом двох днів UMT (Технічний та Бізнес) вони будуть ділитися власним професійним досвідом, історіями успіху та бажанням кожен день робити цей світ кращим.

Потоки UMT 2016 будуть наступними:

День 1 (Технічний субота 16 липня)

  • iOS (виступи, присвячені розробці підiOS/Mac)
  • Android (виступи, присвячені розробці під Android)
  • QA (manual/automation, CI/CD доповіді)
  • Технічний сторітелінг (виступ перед загальною аудиториєю від тренсеттера індустрії)

День 2 (Бізнес неділя 17 липня)

  • Продуктовий дизайн (виступи, присвячені тематиці “від ідеї до створення продукту”)
  • Графичний дизайн (виступи, присвячені дизайну мобільних додатків)
  • Бізнес мобільних додатків (виступи по просуванню та монетизації мобільних додатків)
  • Бізнес-сторітеллінг (виступ перед загальною аудиториєю від тренсеттера індустрії)

Приєднуйся до найяскравішої події цього літа в Мобільній індустрії: UMT2016!


Ставай частиною UMT спільноти та будь у курсі усіх важливих оновлень: UMT community on FB!


Контактна особа: Юлия Кескин(keskin@uamobi.tech)

Теги
Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
1007 Переглядів
14.06.2017

Схожі статті

«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
"Любов з першого погляду", або як Indigo з випускниками школи "Hillel" спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Штучний інтелект замість боса, фахівці з різноманіття та бебі-бумери на заміну «зетам»: рекрутингові тренди нової декади 
Про тенденції в своїй галузі наприкінці року не пише хіба що лінивий, а оскільки ми з it recruitment agency Indigo — невтомні бджілки, вирішили і собі проаналізувати, чо..
Бермудські трикутники: 9 небезпечних зон, де ми втрачаємо кандидатів 
Чому замість черги кандидатів під офісом гуляє тільки вітер? В процесі рекрутингу є безліч етапів, коли пул пошукачів поступово зменшується, і в результаті на співбесіді,..
Екранні уроки: 6 епічних кіноспівбесід в IT
Вчитися проводити співбесіди можна не тільки на власному досвіду, а і у своїх колег з великих та малих екранів..
24-26 вересня в Одесі пройде VII Всеукраїнська конференція HR-IT
“Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів — це стан постійний. — коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська..
#TRUKyiv 2019: як це було
Кінець жовтня в Києві пам’ятний не лише густим молоком смогу, але й однією з найнеформатніших подій у IT-рекрутингу — #TRUKyiv 2019..
Рік у IT-сорсингу: 6 важливих висновків
Поза сферою HR мало хто знає, чим сорсер відрізняється від рекрутера, що й не дивно, адже сам дідько ніжки зламає в тих HR-професіях, яких наразі щось там із -надцять..
Microlearning для команди: що, куди й навіщо?
Часи, коли знаннями з часів універу можна було послуговуватися десятками років, були та загули. Звісно, ще лишилися олдові сфери, яких жодним боком не торкнувся прогрес і..
Нова айдентика INDIGO: динамічно і про результат
У вересні ми змінили сайт, логотип та й взагалі всю айдентику. Навіщо і що все це означає ‒ зараз розповімо...
8 прогресивних HR-практик, які можуть «не злетіти» 
Ми прагнемо бути в курсі свіжих трендів і використовувати сучасні технології управління командами. Але чи завжди наша сміливість виправдана? Деякі експерименти не мають у..
Baby, hush-hush: 8 рятівних практик проти інформаційного тиску
Ми щодня споживаємо в рази більше інформації, ніж здатні опрацювати — з гаджетів та від людей, за своїм бажанням та проти нього. Така інформаційна ненажерливість призводи..
Lviv DrupalCamp 2015
Lviv Euro DrupalCamp — це захід, що відбуватиметься вже вчетверте та збирає Drupal-розробників з України, Білорусі, Молдоки в одному місті на цікаві та дуже насичені вихі..
Запрошення до участі у стратегічній сесії щодо розвитку Дніпропетровської області
27 вересня Громадянська Платформа Нова Країнапроведе стратегічну сесію, яка буде присвячена розробці стратегії розвитку Дніпропетровської області..