Унікальна IT-конференція на природі!

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Цього року йтиметься про проєктний та продуктовий менеджмент, побудову ефективної команди, про тенденції розвитку IT-компаній в Україні, про роботу із закордонними замовниками та партнерами, про залучення інвестицій у проєкт, старт компаній за кордоном

Розвиток Коучинг
Унікальна IT-конференція на природі!

Цього року йтиметься про проєктний та продуктовий менеджмент, побудову ефективної команди, про тенденції розвитку IT-компаній в Україні, про роботу із закордонними замовниками та партнерами, про залучення інвестицій у проєкт, старт компаній за кордоном та ін.
ITEM 2015 це:

— Кейси від підприємців із Кремнієвої долини
— досвід бізнес-лідерів США, Ізраїлю та України
— сучасні тренди та прогнози на майбутнє
— поради практикуючих IT-юристів

— 2 дні корисної інформації, нетворкінгу та нових знайомств
— 350 учасників
— 28 спікерів
— 9 практичних воркшопів
— надзвичайно гарне місце на березі річки
— шашлик та дружнє спілкування на свіжому повітрі
— афтепаті у заміському ресторані.


Серед запрошених спікерів:
Женя Розінський (Vice Presid
ent of Technology, Los Angeles, USA), Євген Сисоєв (AVentures Capital), Sophie-Charlotte Moatti (Product leader на Facebook, San Francisco, USA), David Schwartz (VP, Product Management and Wix Boost, Israel), Микола Аліменков (XPInjection), Yann Kronberg (Director of Product Management TRUSTe, Investor Phigital, Inc., San Francisco, USA), Valeriya Verveda (Project Manager, Intersog), Тимофій Євграшин (Ciklum Consulting), Konstantin Fominykh (Засновник та СЕО компанії TurnFix, New York, USA) та ін.


Чекаємо на вас!
Дата: 6-7 червня 2015
Місце: Дніпро, Business & Relax Hotel GoodZone. Трансфер із центру Дніпра.
Дізнатися подробиці та зареєструватися на конференцію можна на сайті
Діють групові знижки.

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
1861 Переглядів
26.05.2015
Схожі статті
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
ЗСЖ для офісного планктону: як заохотити турботу про здоров'я у колективі, та не облажатися
У СНД ставлення до проблем зі здоров'ям – завжди “раптово”. Рак, гіпертонічний криз та хребетна грижа наступають як сніг для комунальних служб узимку. Але всі ці хвороби ..
"Філософія дуже проста: не володій, а май": Максим Соловйов, засновник sharing economy сервісів Carbar і Apple4Teams
Команда Indigo – Tech Recruiters дізналася у фаундера – Максима Соловйова, чим вигідні такі рішення, як оцінити благонадійність потенційного клієнта за його соціальним ка..
«Не чекати на «осяяння» згори, а робити кроки щодня, збирати свою “інноваційну фішку” з невеликих, але ефективних складових»: Максим Слободянюк, засновник Nika Tech Family
Це інтерв'ю ми взяли у Максима до ситуації з пандемією і, здається, настає час, коли компанії починають повертатися до колишнього режиму, а хтось і зростатиме..
Штучний інтелект замість боса, фахівці з різноманіття та бебі-бумери на заміну «зетам»: рекрутингові тренди нової декади 
Про тенденції в своїй галузі наприкінці року не пише хіба що лінивий, а оскільки ми з it recruitment agency Indigo — невтомні бджілки, вирішили і собі проаналізувати, чо..
НЕ СМІШНО. Чому рекрутери пишуть погані вірші
“У день чудовий, день пригожий постукала до Вас сюди” (с), щоб швиденько сказати пару слів про те, як креативіт вітчизняний рекрутер. А креативіт він нещадно, несамовито,..
Бермудські трикутники: 9 небезпечних зон, де ми втрачаємо кандидатів 
Чому замість черги кандидатів під офісом гуляє тільки вітер? В процесі рекрутингу є безліч етапів, коли пул пошукачів поступово зменшується, і в результаті на співбесіді,..
Екранні уроки: 6 епічних кіноспівбесід в IT
Вчитися проводити співбесіди можна не тільки на власному досвіду, а і у своїх колег з великих та малих екранів..
IT-FEST in UKRAINE #it-fest
IT Fest – це 20 доповідей у ​​7 різних напрямках від 14 спікерів рівня senior для 2500 учасників. Захід націлений на кар'єру початківців в IT і тих, хто тільки замислюєть..
24-26 вересня в Одесі пройде VII Всеукраїнська конференція HR-IT
«Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів — це стан постійний», — коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська..
Рекомендаційний лист: структура, правила написання, приклади
Рекомендаційний лист знадобиться під час працевлаштування, подавання заявки на стажування у відому компанію і для трудової імміграції. З’ясовуємо, як написати рекомендаці..
Тестувальник програмного забезпечення: де вчитися?
Ми зібрали 10 найкращих курсів тестувальників, які допоможуть опанувати професію або підвищити кваліфікацію. У добірці - онлайн-програми, очні курси в Україні, стажування..