Управление проектами в IT Онлайн курс

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Стартовал набор на всеукраинские дистанционные курсы по управлению IT проектами от экспертов компаний SoftServe, EPAM Systems, Noosphere Nest, Zazmic, I business incubator, DIGITALOUTLOOKS

Розвиток

Стартовал набор на всеукраинские дистанционные курсы по управлению IT проектами от экспертов компаний SoftServe, EPAM Systems, Noosphere Nest, Zazmic, I business incubator, DIGITALOUTLOOKS. Под управлением I coworking hub разработан первый блок в серии годичного обучения – управление проектами в IT. Вводное занятие — 1 сентября. Первая лекция — 5 сентября. После первого этапа вы:

 • управляете работой проекта;
 • оцениваете эффективность работы команды;
 • используете инструментарий проектного менеджера;
 • управляете рисками и изменениями;
 • делегируете и управляете временем.

Обучение проходит дистанционно в режиме онлайн дважды в неделю. Наш курс позволит вам сэкономить 3 года на обучениии получить знания от практиков. Утром тьюторы управляют своими проектами, а вечером учат вас. С нами вы получите образование мирового уровня и с легкостью сможете работать в междунарных компаниях. Для записи на курс Вам необходимо заполнить форму регистрации.


Курс необходим:

 • руководителям команд, отделов, направлений;
 • будущим продуктовым менеджерам;
 • CEO стартапов;
 • техническим специалистам с опытом работы в своей отрасли от 1 года;
 • специалистам по контролю качества продукта;
 • бизнес аналитикам.


Стоимость обучения:
6 000 грн(видео лекционный материал, самостоятельные проверочные работы, сертификат в случае защиты квалификации);
9000 грн(видео лекционный материал, самостоятельные проверочные работы, участие в практических вебинарах, сертификат в случае защиты квалификации);
12000 грн(видео лекционный материал, самостоятельные проверочные работы, участие в практических вебинарах, сертификат в случае защиты квалификации. Специальная цена на следующий этап обучения).


Для Indigo community промокод на специальную цену: Indigo2016 . Для Вас курс стоимостью 9000 грн. стоит 6000 грн. Количество мест ограничено.
I coworking hub education community manager: 
Антон Явон | Anton Iavon
+38 067 565 48 61
 icoworkinghub@gmail.com
За актуальной информацией следите на странице Facebook.

Теги
Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
1731 Переглядів
08.08.2016
Схожі статті
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
ЗСЖ для офісного планктону: як заохотити турботу про здоров'я у колективі, та не облажатися
У СНД ставлення до проблем зі здоров'ям – завжди “раптово”. Рак, гіпертонічний криз та хребетна грижа наступають як сніг для комунальних служб узимку. Але всі ці хвороби ..
"Філософія дуже проста: не володій, а май": Максим Соловйов, засновник sharing economy сервісів Carbar і Apple4Teams
Команда Indigo – Tech Recruiters дізналася у фаундера – Максима Соловйова, чим вигідні такі рішення, як оцінити благонадійність потенційного клієнта за його соціальним ка..
«Не чекати на «осяяння» згори, а робити кроки щодня, збирати свою “інноваційну фішку” з невеликих, але ефективних складових»: Максим Слободянюк, засновник Nika Tech Family
Це інтерв'ю ми взяли у Максима до ситуації з пандемією і, здається, настає час, коли компанії починають повертатися до колишнього режиму, а хтось і зростатиме..
Штучний інтелект замість боса, фахівці з різноманіття та бебі-бумери на заміну «зетам»: рекрутингові тренди нової декади 
Про тенденції в своїй галузі наприкінці року не пише хіба що лінивий, а оскільки ми з it recruitment agency Indigo — невтомні бджілки, вирішили і собі проаналізувати, чо..
НЕ СМІШНО. Чому рекрутери пишуть погані вірші
“У день чудовий, день пригожий постукала до Вас сюди” (с), щоб швиденько сказати пару слів про те, як креативіт вітчизняний рекрутер. А креативіт він нещадно, несамовито,..
Бермудські трикутники: 9 небезпечних зон, де ми втрачаємо кандидатів 
Чому замість черги кандидатів під офісом гуляє тільки вітер? В процесі рекрутингу є безліч етапів, коли пул пошукачів поступово зменшується, і в результаті на співбесіді,..
Екранні уроки: 6 епічних кіноспівбесід в IT
Вчитися проводити співбесіди можна не тільки на власному досвіду, а і у своїх колег з великих та малих екранів..
IT-FEST in UKRAINE #it-fest
IT Fest – це 20 доповідей у ​​7 різних напрямках від 14 спікерів рівня senior для 2500 учасників. Захід націлений на кар'єру початківців в IT і тих, хто тільки замислюєть..
24-26 вересня в Одесі пройде VII Всеукраїнська конференція HR-IT
«Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів — це стан постійний», — коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська..
Рекомендаційний лист: структура, правила написання, приклади
Рекомендаційний лист знадобиться під час працевлаштування, подавання заявки на стажування у відому компанію і для трудової імміграції. З’ясовуємо, як написати рекомендаці..
Тестувальник програмного забезпечення: де вчитися?
Ми зібрали 10 найкращих курсів тестувальників, які допоможуть опанувати професію або підвищити кваліфікацію. У добірці - онлайн-програми, очні курси в Україні, стажування..