В Одессе пройдёт первая международная IT-конференция Black Sea SummIT

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Цель конференции — объединить IT-индустрию, показать инвестиционную привлекательность юга Украины, наладить мосты между иностранными инвестиционными фондами и местными бизнесами, инициировать создание единой стратегии развития IT в Одесском регионе

Бізнес IT Стратегія Розвиток

Цель конференции — объединить IT-индустрию, показать инвестиционную привлекательность юга Украины, наладить мосты между иностранными инвестиционными фондами и местными бизнесами, инициировать создание единой стратегии развития IT в Одесском регионе.
https://youtu.be/8Ra3TOs9G98


На главной сцене конференции ( Main Stage) опытом создания и развития инновационного бизнеса поделятся докладчики-практики из Amazon (США), Cisco (Украина), Microsoft, CERN (Швейцария), Trust Sourcing (США), CallFree (США), Ob’vious (Франция), Yallo (Израиль).
Украинцы-создатели стартапов будут презентовать проекты на стартап-сцене ( Startup Stage). Там их будут слушать и оценивать представители крупнейших европейских бизнес-инкубаторов: Be Next It (Израиль), StartUp WiseGuys (Эстония), StartUp Hub (Польша), Ob’vious (Франция), Buildit (Эстония).
Спикеры из Buildit (Эстония), Data Art, Looksery, TouchMe, Unitell, OPower и других инновационных проектов со всего мира расскажут на техно-сцене ( Tech Stage) о нестандартных технических решениях и софтверном мастерстве.


Гости Black Sea SummIT смогут наладить бизнес-знакомства с индивидуальными разработчиками, стартап-командами с готовым продуктом, представителями муниципалитета и международными инвестиционными фондами.


В рамках конференции пройдёт вечеринка бизнес-знакомств Networking Pre-Party, конкурс стартапов Startup Competition и мастер-класс по ангельским инвестициям Angel Investor Day.


Используйте уникальный промокод INDIGOдля получения скидки на билет.
Регистрация и больше интересной информацииWeb-siteFacebookTwitterVKontakte, #blackseasummit #ITOdessa
Спонсоры: Одесский городской советUNIT-ISBeetroot, Looksery, VertaMediaInfomir
Партнеры: GeeksLab, Компьютерная школа Hillel, Netocrat, Global Shapers (WEF)
Место проведения: Концерт-холл «Сады Победы»
19 сентября, Одесса
10:00 — 18:00

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
2112 Переглядів
07.09.2015
Схожі статті
Огляд рівня заробітних плат для C-level на ринку українського IT в 2022 році
Як війна в країні вплинула на рівень доходу та мотивацію топ-менеджерів українського ІТ – про це у нашому новому огляді зарплат...
6 способів зробити свою компанію максимально приємним місцем для роботи
За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання. Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
Огляд заробітних плат для C-level на українському IT-ринку 2021 року
CEO Катерина Осадчук і команда Indigo Tech Recruiters провели третій щорічний огляд зарплат для C-level в IT. Ділимося результатами й дякуємо Royallex в особі Віталія Луж..
Огляд рівня заробітної плати для C-level на ринку українського IT за результатами 2019 року
СЕО Катерина Осадчук та команда Indigo Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-level в IT. Ділімося результатами. Помилка найму та втрата ключ..
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
Як створити успішний HR-бренд. Досвід General Electric, Netflix, Google
Як компанії виживають в умовах дедалі більшої орієнтації ринку праці на кандидатів? Це особливо актуально щодо технічних фахівців..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Почути головне: 8 порад щодо оцінки цінностей топ-кандидата
Ціна помилки при наймі топ-менеджера вкрай висока і може коштувати бізнесові самого бізнесу. Окрім досвіду, знань та навичок, при executive search особливу увагу слід при..