Як тусити на івентах?

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Почати хочеться з того, що тусити треба однозначно! Чому?Мету походу на івент потрібно оприділити перед, саме, походом туди! Можливу вигоду теж треба визначати при підготовці до івента

Розвиток Дозвілля Тренди
Як тусити на івентах?

Почати хочеться з того, що тусити треба однозначно!
Чому?Мету походу на івент потрібно оприділити перед, саме, походом туди! Можливу вигоду теж треба визначати при підготовці до івента. Чому я ходжу на івенти:

 1. Спілкуватись з новими цікавими людьми і виходити з зони свого комфорту (звичного кола людей, котрі вас оточують).
 2. Нетворкінг — отримувати нові зв’язки, нових кандидатів, клієнтів, колег.
 3. Хантинг.
 4. Впізнаваність (ваше і’мя і імідж) — тут головне не переборщити )))


Як тусити на івентах?

Як себе поводити на тусовках:

 • Не беріть з собою 100500 друзів чи колег!

Якщо ви вже дужже сором’язливі, то візьміть 1-2 однодумця, але основне не зациклюйтесь на спілкуванні тільки з ними. Нехай це буде просто ваша моральна підтримка чи людина, в компанії якої ви себе відчуваєте комфортніше та розкутіше.

 • Не нав’язуйте свою компанію людям!

Початок розмови має бути невимушеним та вільним. Зав’язати розмову з незнайомою людиною дуже просто. Можна розмовляти як на віддалені теми, так і відразу “в лоб” говорити по суті справи. Основне виберіть свій стиль і спілкуйтесь невимушено, ніби ви розмовляєте з колегою, котрого вже знаєте купу років. І ПОСМІХАЙТЕСЬ =)

 • Не втюхуйте свої візитівки!

«От в мене 50 розданих візиток, я молодець, місію основну виконано» — не виконано…! Якщо людина просто з ввічливості таки візьме вашу візитівку — вона її запхає в кишеню, потім попере штані і назавше забуде про ваше існування. Візитівка — це ваше запрошення до подальшого спілкування, тому вона слугує просто закріпленням розмови і пришвидшує обмін контактами.

 • Не влазьте в розмови людей!

Краще підійдіть, постійте, після того як ви зрозуміли суть розмови та вашу присутність вже помітили можна і вставити коментар, перед тим трішки підсумовуючи суть їх розмови. Н-д: Ви щойно розказували про складнощі пошуку топ менеджера у компанію, я думаю що зможу вам допомогти… далі ви знаєте вже як себе представити і т. д. Обгрунтуйте свою позицію і підтримуйте розмову, а не перетягуйте на себе покривало!

 • Обов’язково підготуйтесь до конфи!

Ви маєте знати інформацію про спікерів та, по можливості (якщо це невеликий івент), про учасників теж.


Ви не були на івенті якщо:

 • Не познайомились і не поспілкувались з усіма, кого мали на меті зустріти
 • Не написали фоловап після івенту
 • Не написали в соц. мережах про івент
 • Не зафоловили учасників зустрічі
 • Не отримали контакти можливих кандидатів, колег чи клієнтів
 • Не відповіли всім, чиї контакти ви отримали протягом наступних 2-ох днів.

А як ви готуєтесь до івентів і заводите нові знайомства?


цьомки-бомки =)

Як тусити на івентах?
Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
1827 Переглядів
Категорія HR
27.03.2015
Схожі статті
6 способів зробити свою компанію максимально приємним місцем для роботи
За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання. Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
На ремоуті до кінця 2020: як «тимбілдитися» онлайн
Позумитися, списатися, включити камеру, вимкнути мікрофон — будемо відвертими, багато хто втомився від віддаленої роботи та хочуть простого офісного «підемо на каву?». Ал..
Як український IT-бізнес адаптується до «карантинного» ринку: результати опитування
Карантин та економічний струс ускладнили роботу всіх галузей і не оминули стороною IT-ринок
«Високий потенціал у фінтех-рішень, які «відкушують» функції класичних банків»: інтерв'ю з співзасновником YayPay Євгеном Виборовим
Фінтех — привабливий ринок для стартапів з огляду на темпи трансформації сфери фінансів
"Важливо робити добре те, що робиш" - діалог з Артуром Міхном, співзасновником Work.ua
Нам в Indigo стало цікаво, що відбувається з HR-Tech сферою в Україні
"In diversity we trust": інтерв'ю з Максом Ковалем, head of operations Djinni.co
Залучати IT-таланти з огляду на конкуренцію на них складно. Залучати їх швидко - завдання з розряду "знайти Святий Грааль до найближчого четверга". Благо є продукти та се..
"Ми намагаємося зробити рекрутинг передбачуваним" - діалог з WeelWork
WeelWork - це платформа для роботи з фріланс-рекрутерами та рекрутинговими агентствами. Запустилася вона у жовтні 2019 – буквально місяць тому..
ЗСЖ для офісного планктону: як заохотити турботу про здоров'я у колективі, та не облажатися
У СНД ставлення до проблем зі здоров'ям – завжди “раптово”. Рак, гіпертонічний криз та хребетна грижа наступають як сніг для комунальних служб узимку. Але всі ці хвороби ..
Чому компанії із США відкривають офіси в Україні?
Серед світових імен все більше компаній з R&D-центрами в Україні ― EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM International Services та Softjourn..
"Філософія дуже проста: не володій, а май": Максим Соловйов, засновник sharing economy сервісів Carbar і Apple4Teams
Команда Indigo – Tech Recruiters дізналася у фаундера – Максима Соловйова, чим вигідні такі рішення, як оцінити благонадійність потенційного клієнта за його соціальним ка..