5 проблем, з якими йдуть до кар'єрного коуча

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Вирішімо маленьке завдання. Дано: Кар'єра займає 40-60% часу вашого усвідомленого життя. Питання: Якщо робота не в радість, що ви готові зробити? Вихідні дані: Виявляється, що у вас є тільки робота

Розвиток Коучинг
вигоряння

Вирішімо маленьке завдання.


Дано:
Кар'єра займає 40-60% часу вашого усвідомленого життя.
Питання:
Якщо робота не в радість, що ви готові зробити?


Вихідні дані:
Виявляється, що у вас є тільки робота.
Спочатку вона смиренно вміщається у відведені вісім годин. Потім раптом стає вашою постійною гостею і вечорами, непомітно займаючи ваші думки навіть тоді, коли ви лягаєте спати. Вона ж перша стукає, як тільки ви відкриваєте очі. Ще може наполегливо нагадувати себе навіть у снах. І тут ви зовсім безсилі зберегти свій особистий простір. Хоча й в інший час доби, як виявляється, також.
При цьому, вона дуже ревнива та владна. Запобігає будь-яким, навіть найсміливішим, спробам інших людей або ваших інтересів посягнути на її “власність”, тобто вас. Ви й хотіли б позбутися цієї настирливої ​​гості, але не знаєте, як. Все зайшло надто далеко.


Ви катастрофічно відстали від своїх успішніших колег
На оперативках негативу вам дістається найбільше, показники роботи вже давно не дотягують до планових, ви відчуваєте, що ставку роблять на інших. Навіть якщо ви не опустили руки, а намагаєтеся реанімувати ситуацію і працюєте ще більш старанно, суєти стає більше, а результату — на жаль, менше. Це не означає, що ви невдаха. Просто вам чогось не вистачає. Можливо, якихось знань, а можливо, впевненості.


Ви вперлися в стелю
Точно? Може, варто всього лише зробити пару кроків… убік! Перед вами відкриються нові горизонти й ви побачите: до стелі ще зростати й зростати. Питання тільки, в який бік зробити крок.


Вас не заводить
Навіть те, що раніше драйвило в роботі, стало прісним, і доводиться буквально змушувати себе “проковтнути ще шматочок” провести пару співбесід, оптимізувати звіт. . Або ще один сигнал, коли знаходишся на професійній тусовці – всім весело, а вам сумно. Хоча весело має бути, як і їм. Як було раніше. Тепер ви відчуваєте себе на іншій орбіті. І тоді стає відкритим питання: чи повернутися туди, де все зрозуміло та звично, але не гріє. Або йти у відкритий космос — де є надія на іншу, дружню та цікаву планету. Але страшно.


Вам страшно
А раптом там, за межами нехай недосконалого, нехай набридлого, але такого знайомого і нагрітого світу, буде голодно, холодно, небезпечно, самотньо, недружелюбно (тут фантазія зазвичай розігрується не на жарт)? Страхи зазвичай говорять набагато голосніше та наполегливіше наших справжніх бажань. І, на жаль, часто перемагають.


Що ж робити?
Можна звернутися за порадою до самого себе, прочитати багато корисних книг, відвідати тренінги. Якщо відчуваєте, що потрібна вагоміша група підтримки, можете залучити чоловіка/дружину, друга. Або зверніться до кар'єрного коуча, що я щиро радила б зробити.

Чому?
Бо, по-перше, коуч — обличчя неупереджене, і він слідуватиме лише вашим справжнім інтересам. Часом вони заховані глибоко під пластами соціальних норм і правил, і коуч допоможе дістатись них.

По-друге, коуч поза системою, бачить ситуацію з боку. Він зможе розширити рамки, які ваша свідомість старанно побудувала, щоб захистити вас від можливих невдач. Але й від потенційного успіху також.

По-третє, хороший коуч допоможе реально оцінити та підготувати вашу “фізичну форму” (рівень знань та умінь) та моральний дух (впевненість у собі) для реалізації прийнятого рішення.

І на завершення, в ньому ви знайдете досвідченого і надійного партнера на всьому шляху прокладання нового маршруту в кар'єрі.
Ну, ви знаєте, до кого звертатися :). Ольга Іванова, сертифікований коуч (ICF)

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
2320 Переглядів
Категорія HR
12.10.2015
Схожі статті
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
ЗСЖ для офісного планктону: як заохотити турботу про здоров'я у колективі, та не облажатися
У СНД ставлення до проблем зі здоров'ям – завжди “раптово”. Рак, гіпертонічний криз та хребетна грижа наступають як сніг для комунальних служб узимку. Але всі ці хвороби ..
"Філософія дуже проста: не володій, а май": Максим Соловйов, засновник sharing economy сервісів Carbar і Apple4Teams
Команда Indigo – Tech Recruiters дізналася у фаундера – Максима Соловйова, чим вигідні такі рішення, як оцінити благонадійність потенційного клієнта за його соціальним ка..
«Не чекати на «осяяння» згори, а робити кроки щодня, збирати свою “інноваційну фішку” з невеликих, але ефективних складових»: Максим Слободянюк, засновник Nika Tech Family
Це інтерв'ю ми взяли у Максима до ситуації з пандемією і, здається, настає час, коли компанії починають повертатися до колишнього режиму, а хтось і зростатиме..
Штучний інтелект замість боса, фахівці з різноманіття та бебі-бумери на заміну «зетам»: рекрутингові тренди нової декади 
Про тенденції в своїй галузі наприкінці року не пише хіба що лінивий, а оскільки ми з it recruitment agency Indigo — невтомні бджілки, вирішили і собі проаналізувати, чо..
НЕ СМІШНО. Чому рекрутери пишуть погані вірші
“У день чудовий, день пригожий постукала до Вас сюди” (с), щоб швиденько сказати пару слів про те, як креативіт вітчизняний рекрутер. А креативіт він нещадно, несамовито,..
Бермудські трикутники: 9 небезпечних зон, де ми втрачаємо кандидатів 
Чому замість черги кандидатів під офісом гуляє тільки вітер? В процесі рекрутингу є безліч етапів, коли пул пошукачів поступово зменшується, і в результаті на співбесіді,..
Екранні уроки: 6 епічних кіноспівбесід в IT
Вчитися проводити співбесіди можна не тільки на власному досвіду, а і у своїх колег з великих та малих екранів..
IT-FEST in UKRAINE #it-fest
IT Fest – це 20 доповідей у ​​7 різних напрямках від 14 спікерів рівня senior для 2500 учасників. Захід націлений на кар'єру початківців в IT і тих, хто тільки замислюєть..
24-26 вересня в Одесі пройде VII Всеукраїнська конференція HR-IT
«Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів — це стан постійний», — коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська..
Рекомендаційний лист: структура, правила написання, приклади
Рекомендаційний лист знадобиться під час працевлаштування, подавання заявки на стажування у відому компанію і для трудової імміграції. З’ясовуємо, як написати рекомендаці..
Тестувальник програмного забезпечення: де вчитися?
Ми зібрали 10 найкращих курсів тестувальників, які допоможуть опанувати професію або підвищити кваліфікацію. У добірці - онлайн-програми, очні курси в Україні, стажування..