Інглішмени: 12 ресурсів для вивчення англійської мови

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Вивчення англійської мови — питання мотивації, а не доступності матеріалу. Ми з recruiting agency Indigo пропонуємо добірку сайтів та каналів «для розігріву»: прокачувати білінгвальність можна результативно та цікаво

Розвиток
Інглішмени: 12 ресурсів для вивчення англійської мови

Вивчення англійської мови — питання мотивації, а не доступності матеріалу. Ми з recruiting agency Indigo пропонуємо добірку сайтів та каналів «для розігріву»: прокачувати білінгвальність можна результативно та цікаво.

У рамках проєкту є кілька курсів для різних рівнів володіння мовою. Наприклад, серія подкастів The English We Speak розрахована на Intermediate, і тут регулярно додаються нові 3-хвилинні випуски про стійкі висловлювання та сленгу в англійській. Можна дізнатися про походження ідіом «білий слон» або «королева драми», і навіть улюбленого «бла-бла-бла», без якого так складно завершити багато речень; запастися стійкими виразами про погоду і не тільки.

Youtube-ресурс для вивчення американської англійської. Наприклад, тут можна знайти серію однохвилинних відео, уроки граматики, оповідання англійською Едгара Аллана По, Джека Лондона та О’Генрі, репортажі та новини.

Велика колекція подкастів у різних категоріях — можна вибрати з трьох рівнів складності, а також серію записів для вивчення бізнес-англійської, для викладачів мови або присвячену правильній вимові.

Ресурс заточений на вивчення бізнес-англійської мови за різними категоріями — зустрічі, переговори, комунікації, продажі, менеджмент, проходження інтерв'ю… Тож багато корисного для себе тут знайде як android developer та інші IT-фахівці, так і працівники нетехнічного фронту. Крім того, можна вивчити бізнес-ідіоми та поповнити словниковий запас у своїй професійній галузі, будь то маркетинг або HR.

На ресурсі розміщені матеріали та вправи, які допомагають розвивати різні навички — сприймати на слух, читати, писати та розмовляти англійською, вивчати граматику та лексику.

Забавний містер Данкан пропонує вивчати мову з гумором. Є як уроки з граматики, так і мінізаписи, які пояснюють, наприклад, походження складних англійських слів або нових термінів — таких як «чорна п'ятниця» та «брексіт».

Відмінний канал для тих, хто цікавиться «живою» англійською. У захоплюючій формі ведуча пропонує розібратися в граматиці, вчитися правильної вимови, а також вивчати мовні нюанси - наприклад, коли правильно вживати fun або funny, famous або popular. І навіть опанувати непристойну лексику та секс-англійську.

Блог популярного сервісу, де можна знайти багато корисних матеріалів для вивчення англійської: за граматикою, письму, але не тільки. Також тут є безліч цікавих та практичних порад на всі випадки життя — наприклад, стаття про ідіоми для офісної комунікації або написання листів під час пошуку роботи.

Відеоуроки з доступними поясненнями як базових правил, так і мовних нюансів можна вибрати матеріали, що відповідають своєму рівню, а також загального характеру — наприклад, про 10 поширених мовних помилок. Після уроків пропонується пройти тести для перевірки вивченого.

Крім «серйозного» прикладного контенту, на сайті є багато можливостей, щоб вивчати англійську з фаном. Наприклад, пограти в слова та анаграми або прочитати короткі смішні історії.

А цей канал підійде тим, хто віддає перевагу нестандартному підходу — ведучий пропонує вивчати мову за допомогою репу: як розбирати граматичні тонкощі, так і поповнювати запас лексики.

Словник технічних термінів англійською. Лексика поділена на категорії, можна знайти необхідне слово й отримати короткий опис термінів. А перевіряти свої знання за допомогою тестів. Стане в пригоді як full-stack developer-ам та іншим IT-фахівцям, так і тим, хто працює в IT-рекрутингу. Донт воррі і бі хепі: вивчити англійську — здійсненне завдання, якщо чітко розуміти, що без нього в IT складно розвивати кар'єру, не кажучи вже про решту приємних бенефітів на кшталт подорожей та читання улюблених авторів в оригіналі. Потрібно тільки поставити вимірювану мету та знайти небагато часу. Точніше, знаходити його регулярно та послідовно.


автор: Катерина Маєвська

Теги
Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
3794 Переглядів
19.11.2018
Схожі статті
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
ЗСЖ для офісного планктону: як заохотити турботу про здоров'я у колективі, та не облажатися
У СНД ставлення до проблем зі здоров'ям – завжди “раптово”. Рак, гіпертонічний криз та хребетна грижа наступають як сніг для комунальних служб узимку. Але всі ці хвороби ..
"Філософія дуже проста: не володій, а май": Максим Соловйов, засновник sharing economy сервісів Carbar і Apple4Teams
Команда Indigo – Tech Recruiters дізналася у фаундера – Максима Соловйова, чим вигідні такі рішення, як оцінити благонадійність потенційного клієнта за його соціальним ка..
«Не чекати на «осяяння» згори, а робити кроки щодня, збирати свою “інноваційну фішку” з невеликих, але ефективних складових»: Максим Слободянюк, засновник Nika Tech Family
Це інтерв'ю ми взяли у Максима до ситуації з пандемією і, здається, настає час, коли компанії починають повертатися до колишнього режиму, а хтось і зростатиме..
Штучний інтелект замість боса, фахівці з різноманіття та бебі-бумери на заміну «зетам»: рекрутингові тренди нової декади 
Про тенденції в своїй галузі наприкінці року не пише хіба що лінивий, а оскільки ми з it recruitment agency Indigo — невтомні бджілки, вирішили і собі проаналізувати, чо..
НЕ СМІШНО. Чому рекрутери пишуть погані вірші
“У день чудовий, день пригожий постукала до Вас сюди” (с), щоб швиденько сказати пару слів про те, як креативіт вітчизняний рекрутер. А креативіт він нещадно, несамовито,..
Бермудські трикутники: 9 небезпечних зон, де ми втрачаємо кандидатів 
Чому замість черги кандидатів під офісом гуляє тільки вітер? В процесі рекрутингу є безліч етапів, коли пул пошукачів поступово зменшується, і в результаті на співбесіді,..
Екранні уроки: 6 епічних кіноспівбесід в IT
Вчитися проводити співбесіди можна не тільки на власному досвіду, а і у своїх колег з великих та малих екранів..
IT-FEST in UKRAINE #it-fest
IT Fest – це 20 доповідей у ​​7 різних напрямках від 14 спікерів рівня senior для 2500 учасників. Захід націлений на кар'єру початківців в IT і тих, хто тільки замислюєть..
24-26 вересня в Одесі пройде VII Всеукраїнська конференція HR-IT
«Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів — це стан постійний», — коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська..
Рекомендаційний лист: структура, правила написання, приклади
Рекомендаційний лист знадобиться під час працевлаштування, подавання заявки на стажування у відому компанію і для трудової імміграції. З’ясовуємо, як написати рекомендаці..
Тестувальник програмного забезпечення: де вчитися?
Ми зібрали 10 найкращих курсів тестувальників, які допоможуть опанувати професію або підвищити кваліфікацію. У добірці - онлайн-програми, очні курси в Україні, стажування..