Перший день на новій роботі: як поводитися?

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

У контексті шкоди психіці стрес під час виходу на нову роботу можна зіставити з болем від втрати близької людини. Тільки під час працевлаштування ніхто й не подумає, що людині потрібна допомога й емоційна підтримка, адже навпаки — попереду світле майбутнє та крута посада. Як не дозволити страхам зруйнувати репутацію і як уникнути типових помилок новачка, добре зарекомендувати себе й не заробити ергофобію (огиду до роботи) — з’ясовуємо.

Пошук роботи Кандидатам Співбесіди Команда Стратегія

Американські вчені з Вашингтонського університету з’ясували: у контексті шкоди психіці стрес під час виходу на нову роботу можна зіставити з болем від втрати близької людини. Тільки під час працевлаштування ніхто й не подумає, що людині потрібна допомога й емоційна підтримка, адже навпаки — попереду світле майбутнє та крута посада.

Як не дозволити страхам зруйнувати репутацію і як уникнути типових помилок новачка, добре зарекомендувати себе й не заробити ергофобію (огиду до роботи) — з’ясовуємо.

Навчимо закривати вакансії оперативніше та якісніше!

Indigo Tech Recruiters School – новий стандарт знань в IT-рекрутингу. Спікери курсу: Ірина Шамаєва, Стаська Падалка, а також експерти з Garmmarly, DataArt, Медіа-Групи Україна і, звичайно, Indigo Tech Recruiters.

Дивитися програму

Топ страхів під час виходу на нову роботу

За даними OC Tanner, 20% працівників ідуть за перші 45 днів. Отже, що п’ятий новачок не затримується в компанії більш ніж на півтора місяця. Чому це відбувається? Ми вивчили останні дослідження й виявили четвірку страхів працівників на новому місці роботи.

Як не хвилюватися у перший робочий день Стрес при виході на нову роботу можна зіставити з болем від втрати близької людини

Страх № 1: не знайти спільну мову з босом і командою

За даними дослідження OC Tanner, що кожен другий фахівець під час виходу на нове місце побоюється, що не зможе влитися в колектив. А 49% новачків вважають, що найліпший спосіб задаптуватися до нової роботи — це завести там друзів.

Як побороти: поводьтеся природно. Ніхто не зможе влитися в колектив першого ж дня. Спостерігайте за колегами, їхнім графіком роботи, стилем спілкування, звичками й традиціями в команді та переймайте те, що вам найближче. Не варто намагатися відразу «залізти в душу» колегам: дотримуйтеся субординації, демонструючи свої найліпші софт- і гард-скіли.

Страх № 2: залишитися без грошей і не отримати зарплату

Вихід на нове місце роботи — це завжди ризик і страх опинитися за бортом, утративши все. 10% опитаних зазначили, що найбільше під час виходу на нове місце роботи побоюються бути ошуканими й залишитися без грошей.

Як побороти: зміна роботи — це ризик втратити попереднє місце й не прижитися на новому. Крім того, завжди є небезпека натрапити на шахраїв, які обдурять із зарплатою. Щоб не залишитися без грошей, відпрацювавши безплатно, завжди ретельно вивчайте всі документи й фіксуйте в них домовленості з компанією.

Страх № 3: заблукати дорогою до нового офісу

Один з наймасштабніших страхів — страх заблукати й не знайти дорогу до нового офісу. Звичайно, запізнитися чи не прийти першого ж робочого дня — не найліпший початок кар’єри. Але й не повний крах усіх сподівань.

Як побороти: якщо до моменту виходу на роботу ви ніколи не бували в новому офісі, варто підготуватися й ретельно вивчити маршрут за допомогою мапи. Для більшої впевненості можна ще до виходу на роботу в «тестовому режимі» пройти шлях від будинку до офісу, щоб реально оцінювати трафік і закладати час на дорогу.

Перший робочий день на новому місці Перед першим робочим днем варто підготуватися та ретельно вивчити маршрут

Страх № 4: вибитися з дрескоду

Прийти на роботу в джинсах та опинитися в компанії білих комірців — найбільший страх 5% опитаних новачків.

Як побороти: якщо в офері не вказано форму одягу, не соромтеся запитати у свого ейчара, як заведено одягатися в компанії. Це ліпше, ніж ускочити в халепу й переживати, що не вгадали з дрескодом.

Чого не слід робити першого робочого дня?

1. Сперечатися. Коли ви приходите в колектив, який уже склався й має свої підвалини, цінності та правила, деякі навички колег можуть дивувати, шокувати й викликати опір. Не варто з першого дня намагатися перекроїти колег під себе. Спочатку спробуйте прийняти те, що намагаєтеся оскаржити. Можливо, річ не в традиціях колективу, а в схильності людської психіки заперечувати все нове? Коли ви вже освоїтеся та станете частиною команди, можна буде проявити себе, але з великою ймовірністю до того часу бажання оскаржувати щось уже зникне.
2. Нав’язуватися. Як би вам не хотілося якнайшвидше влитися в команду й стати «своїм», на початку спілкування зайва приязність може відлякати. Кожна людина має свій темп і рівень емоційного інтелекту, тому зайву приязність можуть сприйняти як нав’язливість і вона, навпаки, лише відштовхне від вас колег. Покажіть себе як професіонал і поступово розкривайте свої сильні й слабкі сторони.
3. Відсторонятися. Не варто йти у зворотну крайність і дистанціюватися від колег. Поринати в справи, ігноруючи спроби колег познайомитися чи не роблячи жодного кроку в бік колективу, — шлях у нікуди. Будьте відкриті, запитуйте.
4. Пускатися берега. У багатьох колективах ще живе традиція святкувати появу нової людини. Крім того, що це можливість у неформальній атмосфері познайомитися з колегами, це ще й справжній стрес-тест на те, як ви тримаєте себе в руках і наскільки дружите з алкоголем.

Перший день у новому колективі: не треба бути надто нав'язливим, але й забиватися в кут теж не варто Не треба бути надто нав'язливим, але й забиватися в кут теж не варто

10 порад, як поводитися першого робочого дня

1. Приходьте вчасно. Банальна й очікувана порада, але планування часу першого робочого дня — must have. Пропрацюйте маршрут, урахуйте затори й закладіть додатковий час: ліпше приїхати раніше, ніж змусити на себе чекати.
2. Продумайте свій зовнішній вигляд. Навіть якщо в компанії не дотримуються суворого дрескоду, охайний зовнішній вигляд — важливий складник образу. Чистий, випрасуваний та акуратний одяг — додаткові бали до першого враження про вас.
3. Знайомтеся. Будьте приязні, природні й привітні, знайомтеся та трохи розповідайте про себе. Не варто переступати межу й нав’язувати свою компанію першого дня в новому колективі, але перший крок усе-таки за вами.
4. Показуйте свої найліпші риси. Жодне резюме чи відгуки з попереднього місця роботи не зарекомендують вас, так само як реальна робота й рівень виконання своїх завдань. Демонструйте свої сильні сторони, професіоналізм і всі ті найліпші риси, про які розповідали на інтерв’ю.

Як поводитися в перший робочий день Проведіть максимальну підготовку, щоб почуватися впевнено

5. Не соромтеся запитувати. Адаптація — важливий етап приходу на нове місце. Багато великих компаній — наприклад Google — на перший час прикріплюють до новачка buddy — стажиста або куратора, який допоможе пройти онбординг, розповість про порядок у компанії й відповість на всі запитання.
6. Зберігайте впевненість. Атмосфера й метушня першого робочого дня можуть створювати нервову напругу. Не варто піддаватися страхам. Зберігайте спокій і незворушність: це допоможе вам кинути всі ресурси на обживання на новому робочому місці, замість того щоб витрачати сили й час на безплідне хвилювання.
7. Аналізуйте. Мало де в компаніях новобранця першого ж дня «кидають у воду». Найчастіше цей час минає в лайтовому режимі: його витрачають на облаштування, онбординг і введення в курс справ. Для новачка це чудова можливість поспостерігати за менеджером і колегами, вивчити, як влаштовано компанію, оцінити звички й стосунки в колективі. Зверніть увагу, як формальні правила зіставляються з неписаними, вивчіть внутрішній розпорядок. Чи ходять колеги перекурити? Обідають разом чи окремо? Розігрівають судочки в офісі чи віддають перевагу кафе неподалік? Відриваються пожартувати й обговорити меми чи повністю зосереджені на роботі?

Зміна роботи — не просто новий челендж своїм професійним здібностям, а й можливість проявити себе, здобути нові навички та вирости як професіонал. Скористайтеся нею на повну!

Навчимо закривати вакансії оперативніше та якісніше!

Indigo Tech Recruiters School – новий стандарт знань в IT-рекрутингу. Спікери курсу: Ірина Шамаєва, Стаська Падалка, а також експерти з Garmmarly, DataArt, Медіа-Групи Україна і, звичайно, Indigo Tech Recruiters.

Дивитися програму
Інфо
Автор статті: Тетяна Демахіна
5656 Переглядів
22.10.2021
Схожі статті
6 способів зробити свою компанію максимально приємним місцем для роботи
За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання. Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
Як створити успішний HR-бренд. Досвід General Electric, Netflix, Google
Як компанії виживають в умовах дедалі більшої орієнтації ринку праці на кандидатів? Це особливо актуально щодо технічних фахівців..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Як захантити крутого Product Manager до себе в команду?
Згодом кількість завдань, проєктів та команда зростають, а керівник фізично не може розірватися та повноцінно встежити за всім. Не потонути у комунікації між різними відд..
Почути головне: 8 порад щодо оцінки цінностей топ-кандидата
Ціна помилки при наймі топ-менеджера вкрай висока і може коштувати бізнесові самого бізнесу. Окрім досвіду, знань та навичок, при executive search особливу увагу слід при..
На ремоуті до кінця 2020: як «тимбілдитися» онлайн
Позумитися, списатися, включити камеру, вимкнути мікрофон — будемо відвертими, багато хто втомився від віддаленої роботи та хочуть простого офісного «підемо на каву?». Ал..
Як український IT-бізнес адаптується до «карантинного» ринку: результати опитування
Карантин та економічний струс ускладнили роботу всіх галузей і не оминули стороною IT-ринок