uaMobiTech event

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

14 ноября в Днепропетровске состоится первая украинская конференция по мобильной разработке uaMobiTech! Она будет посвящена инновациям, разработке продукта и RnD в сфере мобильных технологий

Кандидатам IT Розвиток

14 ноября в Днепропетровске состоится первая украинская конференция по мобильной разработке uaMobiTech!Она будет посвящена инновациям, разработке продукта и RnD в сфере мобильных технологий.


О чем будут говорить на uaMobiTech:

iOS and Android applications development. Самые успешные практики и реализации мобильных услуг и решений.

Mobile-Backend & Architecture. Идеи развития облачной системы хранения данных, особенности работы BaaS.

Design & UX. Подходы, методы и инструменты, которые используют в работе лучшие дизайнеры мобильных приложений.

IoT. Wearables. Augmented Reality. Все, что вы всегда хотели узнать о технологиях будущего, но боялись спросить!

Business thread. Идеи управления бизнесом и развития мобильных продуктов от лидеров IT индустрии.

Кто будет говорить на uaMobiTech:

На конференции выступят более 20 лучших эспертов в сфере мобильной разработки из Украины и Европы, среди которых Энрике Лопез Маниас (Германия), Матео Бонифаци (Италия), Иван Белый (Великобритания), Александр Сосновщенко (Польша).


Где будет проходить uaMobiTech:

Конференция пройдет в загородном комплексе GoodZone business & relax hotel, расположенном на берегу реки, в окружении живописных хвойных лесов.


Что еще будет на uaMobiTech:

Кроме докладов и жарких дикуссий, всех гостей ожидает невероятная вечеринка закрытия с живой музыкой в самом центре Днепропетровска, множество сюрпризов и подарков, отличное настроение и новые знакомства!


Регистрируйся на самое яркое Mobile IT событие этой осени!
Стань частью uaMobiTech комьюнити
Контактное лицо: Кескин Юлия (keskin@uamobi.tech)

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
1544 Переглядів
05.10.2015
Схожі статті
Огляд рівня заробітних плат для C-level на ринку українського IT в 2022 році
Як війна в країні вплинула на рівень доходу та мотивацію топ-менеджерів українського ІТ – про це у нашому новому огляді зарплат...
6 способів зробити свою компанію максимально приємним місцем для роботи
За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання. Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
Огляд заробітних плат для C-level на українському IT-ринку 2021 року
CEO Катерина Осадчук і команда Indigo Tech Recruiters провели третій щорічний огляд зарплат для C-level в IT. Ділимося результатами й дякуємо Royallex в особі Віталія Луж..
Огляд рівня заробітної плати для C-level на ринку українського IT за результатами 2019 року
СЕО Катерина Осадчук та команда Indigo Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-level в IT. Ділімося результатами. Помилка найму та втрата ключ..
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Як український IT-бізнес адаптується до «карантинного» ринку: результати опитування
Карантин та економічний струс ускладнили роботу всіх галузей і не оминули стороною IT-ринок
«Я не чекаю від рекрутерів, що вони ходитимуть із застиглою посмішкою 24/7 та татуюванням “люблю людей”»: інтерв'ю з HR Director Ajax Systems Дар'єю Назаркіною
Українська компанія Ajax Systems розробляє та виготовляє розумні бездротові системи безпеки, які купують у 80+ країнах. Бізнес масштабується, команда швидко зростає – на ..