"Валити не можна залишитися"?

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

22 квітня у Дніпрі на форумі «Валити не можна залишитися» зберуться 250 людей, щоб поговорити про те, що робити далі з цією країною

Розвиток Релокейт

22 квітня у Дніпрі на форумі «Валити не можна залишитися» зберуться 250 людей, щоб поговорити про те, що робити далі з цією країною.
На форумі виступатимуть відомі люди, які за останні 3 роки змогли впровадити реальні зміни в країні, попри тотальну протидію:

  • Артем Ситник, директор Національного антикорупційного бюро України
  • Світлана Заліщук, народний депутат, втоп-100 найуспішніших жінок України за версією журналу «Новий Час»
  • Олексій Гриценко, співзасновник руху Автомайдан
  • Олександр Стародубцев, один із батьків-засновників найкращої системи держзакупівель у світі — ProZorro, директор Департаменту держзакупівель Мінекономіки
  • Іван Примаченко, співзасновник найуспішнішої платформи онлайн-курсів в Україні Prometheus
  • Ірина Литовченко, співзасновник фонду Таблеточки
  • Любов Ждан, директор з розвитку фонду громадських муніципальних ініціатив з Одеси
  • Тетяна Єфімова, директор антикорупційної системи оплати за освіту у школах EduPay з Харкова

Артем Романюков, один з організаторів івенту та голова правління організації «Громадський контроль», погодився відповісти на кілька наших питань.

Тема справді дуже кричуща, увімкнеш фейсбук і з усіх боків "Зрада, Зрада". А в Європі роблять по-іншому, а той чиновник не дозволив би собі це, а інший одразу подав у відставку, а в нас… Добре, там де нас немає? У чому причина цього "Валити", як думаєте? Ви пишете «Тотальна протидія», вона справді є? , Тому що мені здається, що говорять про переїзд більше ті, хто гортає стрічку цілими днями, ні? Чи це ми самі гортаємо стрічку і нічого не робимо, тому створюється таке враження.

З мого оточення дуже багато людей уже «звалило». Хто куди. Тому навряд чи це виключно фейсбучна тенденція. До того ж ми відчуваємо серйозний кадровий голод у неприбутковому секторі. Адже неприбутковий він не тому, що не платить зарплати, а тому, що працює не заради прибутку. А зарплати у нас якраз цілком європейські. Так от попри це все, знайти хорошого юриста, дизайнера, менеджера проєктів, райтера — дуже важко, я вже мовчу про таку екзотику, як аналітик системи тендерних закупівель ProZorro чи журналіст-розслідувач. Власне це нас і наштовхнуло на ідею форуму. Щоб не тільки в черговий раз почухати мовою про міфічні реформи, а й показати людям кар'єрну перспективу, трохи відкрити цю завісу загадкового світу сегмента non-profit.

Ви робите івент, щоб надихнути людей? Адже меседж «Валити не можна, залишитися»?

100%. Щобільше, у нас навіть є хеш-тег для заходу — валити не можна. Ми хочемо впорснути позитив у регіон. Показати, що не все стоїть на місці, як це може здатися, якщо подивитися у "скриньку". У країні є люди з готовими рішеннями та стратегіями. Потрібно лише розчистити їм дорогу, а для цього потрібно підключати нові сили. Ось для цих нових сил ми робимо форум. Вони ще не знають, як хочуть допомогти Україні. А після форуму — маємо піти з готовим баченням, та ще й друзям розповісти.

Ви пишете, що Форум «Для активних молодих людей, які шукають роботу не лише заради грошей». Така ось активна молода людина, інтелігенція, з великого міста. Таких багато, щоправда, вони роблять щось. Але водночас є безліч інших людей, яким цього місяця не заробити гроші не можна. Адже - сім'я, батьки, кредити, оренда квартири та ін. Про яку ще країну їм думати? Про які зміни? Порадити їм хоча б сортувати сміття та намагатися не давати хабарі?

Ось насамперед цим людям і стане легше, якщо нам вдасться розгальмувати максимальну кількість тих, хто вже сьогодні може собі дозволити приділити час не лише своєму бізнесу/роботі/сім'ї, а й своїй країні. Причому ми розповімо, як ще й не залишитися без штанів. Чим більше таких людей підключиться, наприклад, до команди ProZorro чи e-Health чи до нашої організації — Громадського Контролю — тим швидше покращиться загалом ситуація в країні.

Мені здається, що справа у відношенні до оточуючих. Зміни – це повага до інших. До будь-яких думок. Правда? Чи просто поваги мало? Як рухати процес?

Зміни - це теж своєрідний егоїзм. Це про тих, хто «валити» не хоче чи не може, але й жити за таких умов відмовляється. Що тоді лишається? Або сидіти у Фейсбуці та нити, або йти в такі організації, як Громадський контроль чи до інших наших колег з програми форуму та починати змінювати своє оточення своїми ж руками.

Форум благодійний, куди підуть гроші? Розкажіть трохи про це.

Так, форум не має на меті заробити грошей. Вступний внесок за участь – це виключно інструмент, який відфільтрує від участі у форумі роззяв. Час спікерів є надто цінним, щоб витрачати його на тих, хто не включиться в роботу. Форум фінансується з коштів двох міжнародних фондів – EED та NED. Але фонди не на всі організаційні моменти готові надавати фінансову підтримку, тому частина видатків на форум покриватиметься зі зборів. Наприклад, проживання спікерів, частина рекламних витрат, продакшн в день форуму і т. п. Усі кошти, що залишилися, ми передамо до фонду допомоги онкохворим дітям "Таблеточки". До речі, вони у нас також одні зі спікерів. Мені здається, ми перші в Україні проводимо захід у такому форматі, але, зважаючи на динаміку внесків, формат ми вибрали правильний. Якщо все вийде, то продовжуватимемо таку практику.

Дякую велике :) Ви великі молодці, івент дуже важливий. І ми також обов'язково приїдемо. Успіхів вам!

Чекаємо на форум 22 квітня. І захопіть з собою більше потенційних реформаторів ;)

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
1786 Переглядів
Категорія Рекрутинг
18.04.2017
Схожі статті
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
ЗСЖ для офісного планктону: як заохотити турботу про здоров'я у колективі, та не облажатися
У СНД ставлення до проблем зі здоров'ям – завжди “раптово”. Рак, гіпертонічний криз та хребетна грижа наступають як сніг для комунальних служб узимку. Але всі ці хвороби ..
Чому компанії із США відкривають офіси в Україні?
Серед світових імен все більше компаній з R&D-центрами в Україні ― EPAM, Luxoft, Ciklum, Intetics, TEAM International Services та Softjourn..
"Філософія дуже проста: не володій, а май": Максим Соловйов, засновник sharing economy сервісів Carbar і Apple4Teams
Команда Indigo – Tech Recruiters дізналася у фаундера – Максима Соловйова, чим вигідні такі рішення, як оцінити благонадійність потенційного клієнта за його соціальним ка..
«Не чекати на «осяяння» згори, а робити кроки щодня, збирати свою “інноваційну фішку” з невеликих, але ефективних складових»: Максим Слободянюк, засновник Nika Tech Family
Це інтерв'ю ми взяли у Максима до ситуації з пандемією і, здається, настає час, коли компанії починають повертатися до колишнього режиму, а хтось і зростатиме..
Штучний інтелект замість боса, фахівці з різноманіття та бебі-бумери на заміну «зетам»: рекрутингові тренди нової декади 
Про тенденції в своїй галузі наприкінці року не пише хіба що лінивий, а оскільки ми з it recruitment agency Indigo — невтомні бджілки, вирішили і собі проаналізувати, чо..
НЕ СМІШНО. Чому рекрутери пишуть погані вірші
“У день чудовий, день пригожий постукала до Вас сюди” (с), щоб швиденько сказати пару слів про те, як креативіт вітчизняний рекрутер. А креативіт він нещадно, несамовито,..
Бермудські трикутники: 9 небезпечних зон, де ми втрачаємо кандидатів 
Чому замість черги кандидатів під офісом гуляє тільки вітер? В процесі рекрутингу є безліч етапів, коли пул пошукачів поступово зменшується, і в результаті на співбесіді,..
Екранні уроки: 6 епічних кіноспівбесід в IT
Вчитися проводити співбесіди можна не тільки на власному досвіду, а і у своїх колег з великих та малих екранів..
IT-FEST in UKRAINE #it-fest
IT Fest – це 20 доповідей у ​​7 різних напрямках від 14 спікерів рівня senior для 2500 учасників. Захід націлений на кар'єру початківців в IT і тих, хто тільки замислюєть..
24-26 вересня в Одесі пройде VII Всеукраїнська конференція HR-IT
«Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів — це стан постійний», — коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська..
Рекомендаційний лист: структура, правила написання, приклади
Рекомендаційний лист знадобиться під час працевлаштування, подавання заявки на стажування у відому компанію і для трудової імміграції. З’ясовуємо, як написати рекомендаці..