На темній стороні ремоуту: 7 незручних зізнань про віддалену роботу

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Ремоут має безліч переваг, які особливо відчуваються в похмурі морозні дні — коли сидиш удома в ковдрі, доки під вікном поспішають на роботу захекані офісні працівники

Удаленная работа Команда HR

Ремоут має безліч переваг, які особливо відчуваються в похмурі морозні дні — коли сидиш удома в ковдрі, доки під вікном поспішають на роботу захекані офісні працівники. А що очікує на темній стороні? Ось кілька спостережень від рекрутингового агентства Indigo.

На темній стороні ремоуту: 7 незручних зізнань про віддалену роботу

1. Зловити Макконахі

Зануритися в журбу легше, коли працюєш наодинці, ніж у різношерстому галасливому колективі. Так, усе залежить від темпераменту та того, наскільки ти задовбався від метушні в до-віддаленому житті. Але самотній вовк на ремоуті — явище більш популярне. Є безліч альтернатив: коворкінги, кав’ярні, парки та пляжі в літню пору. Проте, за даними дослідження State of Remote Work 2018, 78% віддалених працівників обирають саме хоум-офіс. За таких обставин жваві бесіди з героями серіалів, що грають для фончика, — не тривожний знак, а спосіб зберегти соціальні навички.


До речі: згідно зі State of Remote Work 2018, саме самотність та дефіцит спілкування були визнані респондентами найбільшими недоліками ремоут-роботи (такі варіанти обрали по 22% опитаних). Лишатися мотивованими складно 14% респондентів.

2. Довести, що реально працюєш

Людям, які звикли працювати в офісі, важко усвідомити, що займатися чимось корисним та прибутковим можна в піжамі. Сидячи на улюбленому продавленому домашньому стільці. Якщо ці люди мешкають поряд — у них може з’явитися підступна думка: а чого б тихим сапом не перекласти побільше клопотів на плечі того, хто все одно сидить удома? Хіба це складно — зганяти в ЖКХ, метнутися кабанчиком у крамницю, випрасувати всій родині шнурки, погратися з трьома дітлахами?


Але якщо пояснити все близьким можна, домовитися з самим собою часом складніше: «Цілий день вдома, а посуд не помив? Ай-ай-ай. . . »

3. Втратити береги

«Ви ніколи не перетнете океан, якщо не випустите з уваги береги», — гарно ж сказав Колумб! При ремоуті буває дещо інакше: від берегів відірвався — і бовтаєшся в своєму самотньому човнику неподалік. При класичному форматі роботи в команді правила встановлює хтось. Є робочі години — нехай навіть гнучкі, але зазвичай це стимулює планувати навантаження в цих межах. Є обідня перерва — і якщо сам не спромігся відірватися від клавіатури, відтягти може хтось із колег. Коли сам собі і планувальник, і мотиватор, і контролер — все на власній відповідальності. І замість того, щоб знайти баланс, є ризик втратити його повністю. А графік стає таким гнучким, що розтягується на 23, 5 години. Усвідомити це можна, наприклад, після чергової робочої ночі, коли снідаєш позавчорашньою яєчнею.


На темній стороні ремоуту: 7 незручних зізнань про віддалену роботу

Інша крайність — коли занадто відволікаєшся на сторонні справи замість того, щоб робити діло. Дослідження State of Remote Work 2018 свідчить: відволікаючі фактори вдома — третя з найбільших проблем віддаленої роботи. Є вірогідність заплутатися не тільки у власних, а і у чужих кордонах — наприклад, з’являється ілюзія, що день і ніч переплутали всі навкруги. І після 10-годинного дня в офісному вулику для повного щастя людям не вистачає одного: твого довжелезного листа з назвою «АСАП!»

4. Зануритися в невластиві справи

Є різні варіанти віддаленої роботи. Якщо це не фріланс, а стабільна ремоут-робота, де процеси налаштовані — зазвичай кожний займається своєю справою. Але якщо такої можливості немає, доводиться опановувати безліч професій і функцій, від яких може навіть трошки нудити. Не станеш самому для себе маркетологом — ніхто не дізнається про твої послуги. Не опануєш звітування та податки — матимеш штраф. Добре, що нині є нагода позбутися всього невластивого. Аутсорс: і самому веселіше, і профільному товаришу по віддаленій роботі — хліб.

5. Нахапатися

Якщо працюєш на одну компанію, яка забезпечує стабільною зайнятістю — зазвичай все ок. Якщо роботою забезпечуєш себе сам, а постійного потоку замовлень немає — можна набрати «поки є» стільки роботи, що і вп’ятьох не подужали б. Результат — невиконані обіцянки й вигорання. В якому навіть звинуватити, крім себе, нікого.

6. Втратити хватку

На ремоуті шеф не випхає силою на мітапчик, а колега не запросить із собою на воркшоп. А тому можна заіржавіти. Чого допускати не можна в жодному разі. А отже, коли скролиш стрічку замість роботи, варто звертати увагу і на цікаві івенти. І планувати бюджет на розвиток.

7. Застрягти в колесі

На темній стороні ремоуту: 7 незручних зізнань про віддалену роботу

Якщо нехтувати плануванням та усвідомленим керуванням ресурсами, віддалена робота може запустити по колу: вічно працюєш, а жити не встигаєш. Тому таскери, планувальники, додатки тощо — маст-хев.


Попри все перераховане, віддалений формат роботи — це вибір багатьох команд і фахівців, і переваг у ньому вистачає. Журитися, імітувати діяльність, втрачати баланс легко і в опен-спейсі — все залежить від мотивації, самоорганізації, особистих уподобань, періоду життя й інших факторів. До речі: цікаво, що, згідно зі State of Remote Work 2018, для 8% віддалених працівників реальна проблема — це пошук надійного інтернету. Сподіваємося, це тому, що люди масово мандрують і працюють з екзотичних островів.


А чи маєте ви досвід віддаленої роботи? Що було складним для вас?


автор: Катя Маєвська

Инфо
Автор: INDIGO Tech Recruiters
1954 Просмотров
Категория HR
09.12.2019

Похожие статьи

Как создать успешный HR-бренд. Опыт General Electric, Netflix, Google
Как компании выживают в условиях всё большей ориентации рынка труда на кандидатов?Это особенно актуально в отношении технических специалистов - например, сильный java раз..
6 способов сделать свою компанию максимально приятным местом для работы
По результатам опроса на ДОУ, IT-специалисты высоко ценят профессиональный рост. Именно ради него 54% опрошенных выбрали сферу IT..
Добро ли пожаловал: чек-лист для «правильной» адаптации новичков
Как помочь человеку пройти тернистый путь ньюкамера, быстрее влиться в команду и выйти на нужный уровень продуктивности? Рекрутинговое агентство Indigo подготовило удобны..
«Твоя личность сливается с твоим стартапом: если все хорошо – и тебя драйвит, если плохо – ты тоже “падаешь”»: интервью с Александром Дятловым, General Manager Ukraine в Very Good Security
Сфера защиты чувствительных данных становится все перспективнее. На каком участке этот «океан» пока голубой? На какие еще ниши обратить внимание стартаперам, чтобы улетет..
От продактов и дизайнеров до back-end, QA и девопсов: как Киевстар развивает у себя команды для создания IT продуктов. Интервью с СРО Киевстар Михаилом Нестором
IT и Product направление в Украине развивается и растет постоянно. А в Киевстар решили развивать его внутри..
Обзор зарплат Product Roles в украинских IT компаниях
СЕО Екатерина Осадчук и команда INDIGO Tech Recruiters провели обзор заработных плат для Product Roles в IT. Напомним, что ежегодно мы выпускаем обзор заработных плат C-L..
На ремоуте до конца 2020: как «тимбилдиться» онлайн
Позумиться, списаться, включить камеру, выключить микрофон — будем откровенны, многие порядком устали от удаленки и хотят простого офисного «пойдем на кофе?». Но условия ..
Как украинский IT-бизнес адаптируется к «карантинному» рынку: результаты опроса
Карантин и экономическая встряска усложнили работу всех отраслей и не обошли стороной IT-рынок..
«Я не жду от рекрутеров, что они будут ходить с застывшей улыбкой 24/7 и татуировкой “люблю людей”»: интервью с HR Director Ajax Systems Дарьей Назаркиной 
Украинская компания Ajax Systems разрабатывает и изготавливает умные беспроводные системы безопасности, которые покупают в 80+ странах. Бизнес масштабируется, команда быс..
«Высокий потенциал у финтех-решений, которые «откусывают» функции классических банков»: интервью с сооснователем YayPay Евгением Выборовым
Финтех — привлекательный рынок для стартапов, учитывая темпы трансформации сферы финансов
"Важно делать хорошо то, что делаешь" - диалог с Артуром Михно, со-основателем Work.ua
Нам в Indigo стало интересно, что происходит с HR-Tech сферой в Украине
“Мы стараемся сделать рекрутинг предсказуемым” - диалог с WeelWork
WeelWork - это платформа для работы с фриланс-рекрутерами и рекрутинговыми агентствами. Запустилась она в октябре 2019 - буквально месяц назад..
«Наши руководители тратят около 30% своего времени на поиск талантов»: интервью с Максимом Штепой, СЕО SocialTech
По опыту Indigo, один из ключей к качеству рекрутинга — в диалоге сторон. Поэтому мы решили подготовить серию интервью с СЕО компаний, команды которых помогаем усилить I..
ЗОЖ для офисного планктона: как поощрить заботу о здоровье в коллективе, и не облажаться
В СНГ отношение к проблемам со здоровьем - всегда “внезапно”. Рак, гипертонический криз и позвоночная грыжа наступают как снег для коммунальных служб зимой. Но все эти бо..
Сложный разговор: 10 правил кризисной коммуникации для лидеров (с примерами)
Когда грянул кризис, мало кто оказался к этому готов. Но если человек отвечает только за себя — он имеет роскошь завернуться в пакеты с макаронами и молча переждать кризи..