На темній стороні ремоуту: 7 незручних зізнань про віддалену роботу

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Ремоут має безліч переваг, які особливо відчуваються в похмурі морозні дні — коли сидиш удома в ковдрі, доки під вікном поспішають на роботу захекані офісні працівники

Віддалена робота Команда HR

Ремоут має безліч переваг, які особливо відчуваються в похмурі морозні дні — коли сидиш удома в ковдрі, доки під вікном поспішають на роботу захекані офісні працівники. А що очікує на темній стороні? Ось кілька спостережень від рекрутингового агентства Indigo.

На темній стороні ремоуту: 7 незручних зізнань про віддалену роботу

1. Зловити Макконахі

Зануритися в журбу легше, коли працюєш наодинці, ніж у різношерстому галасливому колективі. Так, усе залежить від темпераменту та того, наскільки ти задовбався від метушні в до-віддаленому житті. Але самотній вовк на ремоуті — явище більш популярне. Є безліч альтернатив: коворкінги, кав’ярні, парки та пляжі в літню пору. Проте, за даними дослідження State of Remote Work 2018, 78% віддалених працівників обирають саме хоум-офіс. За таких обставин жваві бесіди з героями серіалів, що грають для фончика, — не тривожний знак, а спосіб зберегти соціальні навички.


До речі: згідно зі State of Remote Work 2018, саме самотність та дефіцит спілкування були визнані респондентами найбільшими недоліками ремоут-роботи (такі варіанти обрали по 22% опитаних). Лишатися мотивованими складно 14% респондентів.

2. Довести, що реально працюєш

Людям, які звикли працювати в офісі, важко усвідомити, що займатися чимось корисним та прибутковим можна в піжамі. Сидячи на улюбленому продавленому домашньому стільці. Якщо ці люди мешкають поряд — у них може з’явитися підступна думка: а чого б тихим сапом не перекласти побільше клопотів на плечі того, хто все одно сидить удома? Хіба це складно — зганяти в ЖКХ, метнутися кабанчиком у крамницю, випрасувати всій родині шнурки, погратися з трьома дітлахами?


Але якщо пояснити все близьким можна, домовитися з самим собою часом складніше: «Цілий день вдома, а посуд не помив? Ай-ай-ай. . . »

3. Втратити береги

«Ви ніколи не перетнете океан, якщо не випустите з уваги береги», — гарно ж сказав Колумб! При ремоуті буває дещо інакше: від берегів відірвався — і бовтаєшся в своєму самотньому човнику неподалік. При класичному форматі роботи в команді правила встановлює хтось. Є робочі години — нехай навіть гнучкі, але зазвичай це стимулює планувати навантаження в цих межах. Є обідня перерва — і якщо сам не спромігся відірватися від клавіатури, відтягти може хтось із колег. Коли сам собі і планувальник, і мотиватор, і контролер — все на власній відповідальності. І замість того, щоб знайти баланс, є ризик втратити його повністю. А графік стає таким гнучким, що розтягується на 23, 5 години. Усвідомити це можна, наприклад, після чергової робочої ночі, коли снідаєш позавчорашньою яєчнею.

На темній стороні ремоуту: 7 незручних зізнань про віддалену роботу

Інша крайність — коли занадто відволікаєшся на сторонні справи замість того, щоб робити діло. Дослідження State of Remote Work 2018 свідчить: відволікаючі фактори вдома — третя з найбільших проблем віддаленої роботи. Є вірогідність заплутатися не тільки у власних, а і у чужих кордонах — наприклад, з’являється ілюзія, що день і ніч переплутали всі навкруги. І після 10-годинного дня в офісному вулику для повного щастя людям не вистачає одного: твого довжелезного листа з назвою «АСАП!»

4. Зануритися в невластиві справи

Є різні варіанти віддаленої роботи. Якщо це не фріланс, а стабільна ремоут-робота, де процеси налаштовані — зазвичай кожний займається своєю справою. Але якщо такої можливості немає, доводиться опановувати безліч професій і функцій, від яких може навіть трошки нудити. Не станеш самому для себе маркетологом — ніхто не дізнається про твої послуги. Не опануєш звітування та податки — матимеш штраф. Добре, що нині є нагода позбутися всього невластивого. Аутсорс: і самому веселіше, і профільному товаришу по віддаленій роботі — хліб.

5. Нахапатися

Якщо працюєш на одну компанію, яка забезпечує стабільною зайнятістю — зазвичай все ок. Якщо роботою забезпечуєш себе сам, а постійного потоку замовлень немає — можна набрати «поки є» стільки роботи, що і вп’ятьох не подужали б. Результат — невиконані обіцянки й вигорання. В якому навіть звинуватити, крім себе, нікого.

6. Втратити хватку

На ремоуті шеф не випхає силою на мітапчик, а колега не запросить із собою на воркшоп. А тому можна заіржавіти. Чого допускати не можна в жодному разі. А отже, коли скролиш стрічку замість роботи, варто звертати увагу і на цікаві івенти. І планувати бюджет на розвиток.

7. Застрягти в колесі

Якщо нехтувати плануванням та усвідомленим керуванням ресурсами, віддалена робота може запустити по колу: вічно працюєш, а жити не встигаєш. Тому таскери, планувальники, додатки тощо — маст-хев.


Попри все перераховане, віддалений формат роботи — це вибір багатьох команд і фахівців, і переваг у ньому вистачає. Журитися, імітувати діяльність, втрачати баланс легко і в опен-спейсі — все залежить від мотивації, самоорганізації, особистих уподобань, періоду життя й інших факторів. До речі: цікаво, що, згідно зі State of Remote Work 2018, для 8% віддалених працівників реальна проблема — це пошук надійного інтернету. Сподіваємося, це тому, що люди масово мандрують і працюють з екзотичних островів.


А чи маєте ви досвід віддаленої роботи? Що було складним для вас?


автор: Катя Маєвська

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
3821 Переглядів
Категорія HR
09.12.2019
Схожі статті
6 способів зробити свою компанію максимально приємним місцем для роботи
За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання. Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
Як створити успішний HR-бренд. Досвід General Electric, Netflix, Google
Як компанії виживають в умовах дедалі більшої орієнтації ринку праці на кандидатів? Це особливо актуально щодо технічних фахівців..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Як захантити крутого Product Manager до себе в команду?
Згодом кількість завдань, проєктів та команда зростають, а керівник фізично не може розірватися та повноцінно встежити за всім. Не потонути у комунікації між різними відд..
На ремоуті до кінця 2020: як «тимбілдитися» онлайн
Позумитися, списатися, включити камеру, вимкнути мікрофон — будемо відвертими, багато хто втомився від віддаленої роботи та хочуть простого офісного «підемо на каву?». Ал..
Як український IT-бізнес адаптується до «карантинного» ринку: результати опитування
Карантин та економічний струс ускладнили роботу всіх галузей і не оминули стороною IT-ринок
«Я не чекаю від рекрутерів, що вони ходитимуть із застиглою посмішкою 24/7 та татуюванням “люблю людей”»: інтерв'ю з HR Director Ajax Systems Дар'єю Назаркіною
Українська компанія Ajax Systems розробляє та виготовляє розумні бездротові системи безпеки, які купують у 80+ країнах. Бізнес масштабується, команда швидко зростає – на ..
«Високий потенціал у фінтех-рішень, які «відкушують» функції класичних банків»: інтерв'ю з співзасновником YayPay Євгеном Виборовим
Фінтех — привабливий ринок для стартапів з огляду на темпи трансформації сфери фінансів