#Післясвят: 7 ідей про те, як підвести новорічну межу та спланувати майбутнє щастя

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Чергова календарна фіналочка на носі, і багато хто з нас знову запускає себе по лукавому колу. Написати перелік справ для «нового життя з нового року». Знайти торішній список. Усвідомити, що він був майже таким самим

Розвиток Дозвілля

Чергова календарна фіналочка на носі, і багато хто з нас знову запускає себе по лукавому колу. Написати перелік справ для «нового життя з нового року». Знайти торішній список. Усвідомити, що він був майже таким самим. Спалити після прочитання, вдати, що так і замислювалося — і пообіцяти собі «більше ніколи/відтепер завжди». Людство це вже проходило лише після Різдва Христового 2020 разів. Ми з IT recruitment agency Indigo записали кілька цікавих фішок, які можуть допомогти пройти цей етап майже безболісно і все-таки зробити так, щоб наступного року хоча б кілька нових пунктів «нового життя» звільнили місце новим.

Бобік живий?

Буває, всі навколо вже штампують підсумки й діляться планами на 30-ті роки. А ти ще взагалі не зрозумів, що це таке просвистало повз 365 разів. Не ведемося на хайп! Кожен має право починати рік, а отже, і препарувати попередній, тоді, коли вважає за потрібне. Чи не любите «наш» Новий рік? Так, є ще десятки варіантів в інших культурах: календар поняття відносне. Є день народження, повня або просто «після свят», коли вже встигнеш видихнути. Коли немає сил — підбиття підсумків і тим більше планування майбутніх перемог важко.

Мішечок факапів

Якщо протягом року ми хоча б раз виходили з дому, значить точно встигли десь облажатися — у роботі, соціальному чи особистому житті. Добре було б весь цей вантаж дістати, розкласти на столі та уважно розглянути.Чому це сталось? Цікавий факт: розумні люди (вважається, що спочатку в компанії Toyota) емпіричним шляхом встановили, що причину можна знайти, послідовно поставивши 5 разів питання «Чому?» На кожну відповідь — нове питання, і так ланцюжком, до початку. Варіант «Та просто я бездар!» не підходить. Варіант "Та просто Петро - дурень!" теж. Потрібно намагатися бути чесним та конструктивним. Так простіше потім вміст мішечка з факапами розділити: досвід забрати з собою, а провину та інші непотрібні огризки залишити в минулому.

Скринька ніштяків

Але неможливо ж облажатися по всіх напрямках одразу. Напевно, за рік сталося багато хорошого, і до чогось кожен із нас навіть має якесь відношення. Штурхати себе лежачого — не найкраща тактика, щоб увійти в новий рік бадьорим і стримано оптимістичним. Дуже важливо знайти речі, які принесли комусь користь, допомогли щось зрозуміти, навчитися, зрештою, вирішити «більше ніколи» — і зафіксувати їх.

Говорять, навіть якщо впевнений, що пунктів буде нуль — треба себе змусити: взяти листок, ручку, напружитися, і трапляється магія, потім навіть важко зупинитися. Підходить все - продав бренд про смішну свинку за 4 мільярди доларів/ познайомився з чудовою людиною/ вивчив мову/першим вибачився/ був ввічливий із сусідом/отримав відповідь у Linkedin відразу від трьох android розробників/вперше спалив пиріг вщент тільки наполовину. . . Досягнення різні, але всі вони цінні та гідні того, щоб похвалити себе за них.


Зокрема, корисно згадати, які проблеми та складнощі вдалося перемогти саме цього року. Це допомагає переконатися, що прогрес, навіть якщо життя здається рутинним, є. Зростання трави теж не очевидне — але всі ми влітку поваляємось на зеленому лужку, правда?

Пишіть - не пишіть

Не всі це люблять, але є причини, з яких аналізувати та планувати рекомендується письмово. Це допомагає чіткіше формулювати думки. Розвантажує мозок (немає відчуття, що в голові хаос, багато всього необробленого, і половину ти просто вже забув, все пропало!). Задіяно відразу три види запам'ятовування: візуальне, аудіальне та кінестетичне (якщо писати від руки).

Сила емоцій

Плани, чіткі кроки щодо їх досягнення, графіки — необхідні. "Не планувати нічого - значить планувати невдачу", - Черчілль поганого не порадить. Але якщо у смартуванні багато хто з нас давно заробив чорний пояс, то з вмінням «слухати серце» часто — біда. Аналізуючи досвід, дуже важливо згадувати як факти, імена, причини. Але і що ми відчували в цей момент, і чи хочемо знову. Представляючи майбутнє, важливо робити те саме — уявляти, що відчуєш, коли нарешті отримаєш Нобелівську премію/бажану посаду/оффер, підписаний тим самим frontend розробником/додивишся до фінальних титрів «Ірландця» Скорсезе. Це допомагає намацувати те, що є справді цінним, і тримати це у фокусі.

Навести різкість

#Післясвят: 7 ідей про те, як підвести новорічну межу та спланувати майбутнє щастя

Так, хочеться встигнути все й одразу. Але нажаль. Обдурити час не виходить: хитрі методики 1,5-годинного сну на добу не працюють. Клонування розвивається неймовірними темпами, але в нас, простих побутових хоч, таких опцій поки немає. Сьоморукими бувають лише божества. Тому доведеться сфокусуватися, вибрати кілька пріоритетів та вкладати максимум ресурсів саме у них. Протягом року все неодноразово зміниться і переграється — залишиться тільки те, без чого і важко дихати.

Думки про людей

Оточення важливе. Важливіше, ніж найточніший план. Відносини — матерія складна, проте, якщо проводиш ревізію поганих звичок, пожирачів часу, невдач, непогано б подумати й про тих, з ким ділиш щоденну рутину. Багато хто зробив для нас щось хороше і будуть раді отримати подяку в будь-якому вигляді. А хтось, можливо, наступного року нехай буде здоровим і тричі щасливим — на максимально віддаленій відстані. А хтось дуже цінний був витіснений обставинами з поля зору — і в січні 2020 ця кава, обіцяна в березні 2015, нарешті звариться. А як ви підбиваєте підсумки та плануєте рік? Поділіться ідеями у коментарях :)


автор: Катя Маєвська

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
2773 Переглядів
26.12.2019
Схожі статті
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
ЗСЖ для офісного планктону: як заохотити турботу про здоров'я у колективі, та не облажатися
У СНД ставлення до проблем зі здоров'ям – завжди “раптово”. Рак, гіпертонічний криз та хребетна грижа наступають як сніг для комунальних служб узимку. Але всі ці хвороби ..
"Філософія дуже проста: не володій, а май": Максим Соловйов, засновник sharing economy сервісів Carbar і Apple4Teams
Команда Indigo – Tech Recruiters дізналася у фаундера – Максима Соловйова, чим вигідні такі рішення, як оцінити благонадійність потенційного клієнта за його соціальним ка..
«Не чекати на «осяяння» згори, а робити кроки щодня, збирати свою “інноваційну фішку” з невеликих, але ефективних складових»: Максим Слободянюк, засновник Nika Tech Family
Це інтерв'ю ми взяли у Максима до ситуації з пандемією і, здається, настає час, коли компанії починають повертатися до колишнього режиму, а хтось і зростатиме..
Штучний інтелект замість боса, фахівці з різноманіття та бебі-бумери на заміну «зетам»: рекрутингові тренди нової декади 
Про тенденції в своїй галузі наприкінці року не пише хіба що лінивий, а оскільки ми з it recruitment agency Indigo — невтомні бджілки, вирішили і собі проаналізувати, чо..
НЕ СМІШНО. Чому рекрутери пишуть погані вірші
“У день чудовий, день пригожий постукала до Вас сюди” (с), щоб швиденько сказати пару слів про те, як креативіт вітчизняний рекрутер. А креативіт він нещадно, несамовито,..
Бермудські трикутники: 9 небезпечних зон, де ми втрачаємо кандидатів 
Чому замість черги кандидатів під офісом гуляє тільки вітер? В процесі рекрутингу є безліч етапів, коли пул пошукачів поступово зменшується, і в результаті на співбесіді,..
Екранні уроки: 6 епічних кіноспівбесід в IT
Вчитися проводити співбесіди можна не тільки на власному досвіду, а і у своїх колег з великих та малих екранів..
IT-FEST in UKRAINE #it-fest
IT Fest – це 20 доповідей у ​​7 різних напрямках від 14 спікерів рівня senior для 2500 учасників. Захід націлений на кар'єру початківців в IT і тих, хто тільки замислюєть..
24-26 вересня в Одесі пройде VII Всеукраїнська конференція HR-IT
«Думаю, навчання для менеджерів із персоналу та рекрутерів — це стан постійний», — коментує директор компанії-організатора Оксана Краснопольська..
Рекомендаційний лист: структура, правила написання, приклади
Рекомендаційний лист знадобиться під час працевлаштування, подавання заявки на стажування у відому компанію і для трудової імміграції. З’ясовуємо, як написати рекомендаці..