Відео-маркетинг у рекрутингу, або як зняти відео-опис вакансії за 2 дні

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Нові технології вимагають нових підходів до вирішення актуальних задач, даючи нам можливість на просто спостерігати за технологічним прогресом, а бути учасником інновацій і творити майбутнє

Підбір персоналу Найм Рекрутинг

Нові технології вимагають нових підходів до вирішення актуальних задач, даючи нам можливість на просто спостерігати за технологічним прогресом, а бути учасником інновацій і творити майбутнє.


2015-й був проголошений роком відеомаркетингу, а до 2017 року відео становитиме 69% від усіх ресурсів інтернет-трафіку. Зараз цей напрям невпинно завойовує топові позиції серед методів просування продуктів та сервісів і привернення уваги потенційних клієнтів. Люди вже не мають достатньо часу, щоб читати довгі новини, чи інструкції. Відео публікуються в соціальних медіа, надаючи клієнтам швидкий огляд продукту, не перевантажуючи їх текстом. За менш ніж тридцять секунд, може отримати необхідну інформацію про бізнес, послугу чи пропозицію.


Те ж саме стосується сфери рекрутингу. Месседж: «Наша компанія вже 20 років на ринку. Ми забезпечуємо клієнта найкращим сервісом. Нам потрібен інженер з 5-ти річним досвідом. Запрошуємо Вас на співбесіду!» вже давно не працює.
На допомогу приходять відео-описи вакансій, які за 1-2 хвилини виділять основні вимоги до кандидата, а також розкажуть і покажуть про проект/компанію, яка шукає нового гравця.
За допомогою сучасних інструментів можна просто і швидко створити цікавий відео-ролик за невелику плату. Більше того, відео хорошої якості можна зняти за допомогою власного смартфона.


В цій статті ми розглянемо кейс, як можна самостійно створити короткий відео-ролик опису вакансії за 2 робочі дні.


Що потрібно:
Сценарій, актор, локація, камера (достатньо буде хорошої камери смартфона), програма для монтажу і трохи креативу.

Сценарій

Перш за все, потрібно детально продумати, яке відео Ви хочете отримати як кінцевий продукт. Ролик має бути короткотривалим (до 2-х хвилин, оптимально — від 45 секунд до 1 хвилини), має нести повідомлення для того хто його буде дивитися і заклик до дії. На цьому етапі Ви выгадуете історію, яка буде показана в відео, складаєте скрипт і адаптовуєте його під актора і локацію зйомки.

Підготовка до зйомки

Далі приступаємо до практики. Вибираємо добре освітлену локацію, заряджаємо техніку, пропрацьовуємо скрипт з актором, робимо пробні дублі.

Зйомка

При “польових” зйомках важливими елементами є світло і звук. Якщо природнього світла є не достатньо, то на допомогу прийдуть будь-які освітлювальні прилади. Для підсилення звуку радимо використовувати мікрофон (їх вартість починається від 1000 грн), хоча, якщо в кімнаті немає відлуння, то запису звуку на смартфон буде достатньо. 
І пам’ятайте, що з першого дубля нічого не вийде:)  

Монтаж

Є досить великий перелік програм, які дають можливість швидко навчитися змонтувати ролик, добавити до нього анімації чи спецефектів, підкоректувати кольори і звук. Ми рекомендуємо програму Sony Vegas Movie Studio, оскільки вона досить проста в користуванні і має набір функцій, який дозволяє створити хороше промо-відео.

Промоція

Це вже завдання Вашого маркетолога — поширювати відео через різні канали, щоб отримати максимальне охоплення.


Досвідом стосовно відео-маркетингу у рекрутингу з нами поділилася ІТ-компанія TechMagic, яка займається розробкою нативних мобільних додатків та веб-рішень для стартапів.


Ось перше відео такого плану від HR i Marketing team ТесhMagic:

До речі, відео допомогло компанії закрити дану вакансію iOS ніндзі за 3 дні. Тож знімаємо далі, щоб запускати великі ідеї разом з класними людьми!

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
1056 Переглядів
Категорія Рекрутинг
12.02.2016
Схожі статті
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Як створити успішний HR-бренд. Досвід General Electric, Netflix, Google
Як компанії виживають в умовах дедалі більшої орієнтації ринку праці на кандидатів? Це особливо актуально щодо технічних фахівців..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Як захантити крутого Product Manager до себе в команду?
Згодом кількість завдань, проєктів та команда зростають, а керівник фізично не може розірватися та повноцінно встежити за всім. Не потонути у комунікації між різними відд..
Почути головне: 8 порад щодо оцінки цінностей топ-кандидата
Ціна помилки при наймі топ-менеджера вкрай висока і може коштувати бізнесові самого бізнесу. Окрім досвіду, знань та навичок, при executive search особливу увагу слід при..
«Я не чекаю від рекрутерів, що вони ходитимуть із застиглою посмішкою 24/7 та татуюванням “люблю людей”»: інтерв'ю з HR Director Ajax Systems Дар'єю Назаркіною
Українська компанія Ajax Systems розробляє та виготовляє розумні бездротові системи безпеки, які купують у 80+ країнах. Бізнес масштабується, команда швидко зростає – на ..
"Важливо робити добре те, що робиш" - діалог з Артуром Міхном, співзасновником Work.ua
Нам в Indigo стало цікаво, що відбувається з HR-Tech сферою в Україні
"In diversity we trust": інтерв'ю з Максом Ковалем, head of operations Djinni.co
Залучати IT-таланти з огляду на конкуренцію на них складно. Залучати їх швидко - завдання з розряду "знайти Святий Грааль до найближчого четверга". Благо є продукти та се..
"Ми намагаємося зробити рекрутинг передбачуваним" - діалог з WeelWork
WeelWork - це платформа для роботи з фріланс-рекрутерами та рекрутинговими агентствами. Запустилася вона у жовтні 2019 – буквально місяць тому..
«Наші керівники витрачають близько 30% свого часу на пошук талантів»: інтерв'ю з Максимом Штепою, СЕО SocialTech
За досвідом Indigo, один з ключів до якості рекрутингу – у діалозі сторін. Тому ми вирішили підготувати серію інтерв'ю з СЕО компаній, команди яких допомагаємо посилити I..
Як найняти кращих? Працюємо над брендом IT-компанії
Днями ми підіймали одну болючу тему (особливо, для власників і СЕО компаній), чому до вас не йдуть працювати кращі кандидати ринку IT. Серед причин — проблеми з брендом ..
Как правильно составить джоб-оффер для IT-специалиста
Розбираємося, що до чого, з Катериною Осадчук, СЕО IT-рекрутингової агенції INDIGO Tech Recruiters