#TRUKyiv 2019: як це було

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Кінець жовтня в Києві пам’ятний не лише густим молоком смогу, але й однією з найнеформатніших подій у IT-рекрутингу — #TRUKyiv 2019

HR IT Рекрутинг Розвиток Дозвілля
#TRUKyiv 2019: як це було


Кінець жовтня в Києві пам’ятний не лише густим молоком смогу, але й однією з найнеформатніших подій у IT-рекрутингу — #TRUKyiv 2019. Антиконференції все ще не є звичними серед рекрутерів, хоча вперше #TRUKyiv відбулася ще в 2015, і став першою подією такого штибу (увага!) в Україні. Хоча ідеолог руху #truMunity і друг INDIGO Tech Recruiters Білл Борман не зміг бути присутнім на цьогорічній події, правила були дотримані цілком: жодних доповідей, презентацій, самопітчів + ані єдиного бейджу чи брошурки.


А ще жодних нудних монологів зі сцени. Трек-лідери лише задавали теми розмови, в той час, як між учасниками тривав живий діалог — запитання, дискусіїї, обмін досвідом, кейсами та пошук рішень — словом, відсиджуватись у телефоні не довелось нікому. Основний вектор #TRUKyiv 2019 — Future Of Jobs. 100 фанів рекрутингу (саме така кількість учасників передбачена форматом #TRU) говорили про те, що очікує на IT ринок і рекрутинг зокрема. Як зміняться процеси підбору і роль рекрутера? Чи взагалі залишиться робота для нас, враховуючи шалений розвиток AI?


https://www.youtube.com/watch?v=F_NRZ_uTHRc
До речі, помічаєте, як поступово трансформується роль рекрутера: від сорсера-інтерв’юера до проєктного менеджера, коли рекрутер виконує здебільшого функцію модератора процесу найму фахівця? Отож-бо й воно. Тема майбутнього IT сфери і рекрутингу зокрема завжди хвилювала INDIGO Tech Recruiters, тож велкам читати:
15 неймовірних професій майбутнього
10 рис команди майбутнього
Як технології змінять наше завтра?

#TRUKyiv 2019: як це було

На #TRUKyiv про майбутнє говорили не тільки експерти українського ринку (Андрій Стеценко, Роман Кушнарьов, Дмитро Міндра, Ірина Курка, Вікторія Наливайко, Валерія Горська), але й іноземні гості (Hung Lee, Daisy Inslermann, Irma Horvath, Tamás Püski). Тож у підсумку маємо: концентрацію кейсів і яскравих рішень, обмін ідеями, свіжий погляд на звичні рекрутингові процеси, розуміння напрямків для вдосконалення і змін, аби у залишатися класним, ефективним і потрібним.


До слова, цьогоріч INDIGO підтримали еко-рух і ініціативу Zero Waste. Ми відмовились від одноразового посуду і паперу — адже “паперові” стакани насправді містять прошарки пластику, що унеможливлює переробку. Те саме стосується і одноразових ланч-боксів. На події чимало говорили про важливість скорочувати використання упаковки. Також працювала сортувальня сміття.


Підтримання ініціативи “зеленого офісу” в компанії чи відмова від одноразового посуду на івентах — це відносно прості і безболісні кроки, які дозволять уникнути тонн сміття на полігонах.

#TRUKyiv 2019: як це було

Звісно, не слід очікувати, що встановлення в офісі боксів для різних типів відходів автоматично означатиме, що ваші працівники правильно сортуватимуть сміття. Так, одна брудна пляшка, викинута не в той контейнер, може зіпсувати всю “порцію” сортованих відходів, які більш не підлягатимуть переробці.


То що ж робити з тетрапаком, серветками, упаковкою з-під косметики та низкою інших відходів? Ентузіасти з MacPaw створили зручний додаток “Сортуй”, що за кілька секунд допоможе знайти детальну інформацію — не лише стосовно типів різних матеріалів, але й навіть адреси пунктів прийому відходів у вашому місті на інтерактивній мапі. Правда, зручно? Про ці та інші нюанси учасникам #TRUKyiv розповідала Олександра Чернявська, кураторка проекту “Сортуй”. До речі, ми продовжили діалог у нашому спільному матеріалі. Якщо лише почали втілювати еко-ініціативи в офісі — го читати.


Рік, що минає для INDIGO Tech Recruiters був особливим — вже 12-й рік агенція добирає фахівців у найкращі українські та іноземні IT-компанії. Тож, хоча івент і минув, на честь нашої річниці ми вирішили влаштувати приємність: про майбутнє рекрутингу і тенденції IT-сфери дізнаються всі читачі нашого блогу, а не лише ті, хто відвідав антиконференцію. У наступних матеріалах будемо ділитися інформаційною смакотою з #TRUKyiv 2019.

П. С. Щоб не пропустити черговий матеріал блогу, підписуйтеся на оновлення;)

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
2240 Переглядів
Категорія Рекрутинг
17.12.2019
Схожі статті
Огляд рівня заробітних плат для C-level на ринку українського IT в 2022 році
Як війна в країні вплинула на рівень доходу та мотивацію топ-менеджерів українського ІТ – про це у нашому новому огляді зарплат...
6 способів зробити свою компанію максимально приємним місцем для роботи
За результатами опитування на ДОУ, IT-фахівці високо цінують професійне зростання. Саме задля нього 54% ​​опитаних обрали сферу ІТ..
Огляд заробітних плат для C-level на українському IT-ринку 2021 року
CEO Катерина Осадчук і команда Indigo Tech Recruiters провели третій щорічний огляд зарплат для C-level в IT. Ділимося результатами й дякуємо Royallex в особі Віталія Луж..
Огляд рівня заробітної плати для C-level на ринку українського IT за результатами 2019 року
СЕО Катерина Осадчук та команда Indigo Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-level в IT. Ділімося результатами. Помилка найму та втрата ключ..
Чи ласкаво просимо: чек-лист для «правильної» адаптації новачків
Знайти IT-талант – це вже завдання із зірочкою, але рано зітхати з полегшенням. Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Від продактів та дизайнерів до back-end, QA та девопсов: як Київстар розвиває у себе команди для створення IT продуктів. Інтерв'ю із СРО Київстар Михайлом Нестором
IT та Product напрямок в Україні розвивається та зростає постійно. А в Київстарі вирішили розвивати його всередині..
Прожити 6 місяців без зарплати: головний аналітик HUG's розповів про грамотне інвестування
Фінансова грамотність — той скілл, якого часто не вистачає навіть досвідченим професіоналам у своїй справі. Ми поговорили про неї з головним аналітиком робоедвайзера HUG'..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
Як створити успішний HR-бренд. Досвід General Electric, Netflix, Google
Як компанії виживають в умовах дедалі більшої орієнтації ринку праці на кандидатів? Це особливо актуально щодо технічних фахівців..
«Любов з першого погляду», або як Indigo з випускниками школи «Hillel» спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Закрити незакриване: що таке Executive Search? Шукаємо найліпших кандидатів на топові вакансії
Що таке Executive Search, кому він допоможе та як дібрати агентство, що допоможе знайти топового спеціаліста, — розбираємося далі...
Як захантити крутого Product Manager до себе в команду?
Згодом кількість завдань, проєктів та команда зростають, а керівник фізично не може розірватися та повноцінно встежити за всім. Не потонути у комунікації між різними відд..