#TRUKyiv 2019: як це було

Twitter
Linkedin
Facebook
Telegram

Кінець жовтня в Києві пам’ятний не лише густим молоком смогу, але й однією з найнеформатніших подій у IT-рекрутингу — #TRUKyiv 2019

HR IT Рекрутинг Розвиток Дозвілля
#TRUKyiv 2019: як це було


Кінець жовтня в Києві пам’ятний не лише густим молоком смогу, але й однією з найнеформатніших подій у IT-рекрутингу — #TRUKyiv 2019. Антиконференції все ще не є звичними серед рекрутерів, хоча вперше #TRUKyiv відбулася ще в 2015, і став першою подією такого штибу (увага!) в Україні. Хоча ідеолог руху #truMunity і друг INDIGO Tech Recruiters Білл Борман не зміг бути присутнім на цьогорічній події, правила були дотримані цілком: жодних доповідей, презентацій, самопітчів + ані єдиного бейджу чи брошурки.


А ще жодних нудних монологів зі сцени. Трек-лідери лише задавали теми розмови, в той час, як між учасниками тривав живий діалог — запитання, дискусіїї, обмін досвідом, кейсами та пошук рішень — словом, відсиджуватись у телефоні не довелось нікому. Основний вектор #TRUKyiv 2019 — Future Of Jobs. 100 фанів рекрутингу (саме така кількість учасників передбачена форматом #TRU) говорили про те, що очікує на IT ринок і рекрутинг зокрема. Як зміняться процеси підбору і роль рекрутера? Чи взагалі залишиться робота для нас, враховуючи шалений розвиток AI?


https://www.youtube.com/watch?v=F_NRZ_uTHRc
До речі, помічаєте, як поступово трансформується роль рекрутера: від сорсера-інтерв’юера до проєктного менеджера, коли рекрутер виконує здебільшого функцію модератора процесу найму фахівця? Отож-бо й воно. Тема майбутнього IT сфери і рекрутингу зокрема завжди хвилювала INDIGO Tech Recruiters, тож велкам читати:
15 неймовірних професій майбутнього 10 рис команди майбутнього
Як технології змінять наше завтра?

#TRUKyiv 2019: як це було

На #TRUKyiv про майбутнє говорили не тільки експерти українського ринку (Андрій Стеценко, Роман Кушнарьов, Дмитро Міндра, Ірина Курка, Вікторія Наливайко, Валерія Горська), але й іноземні гості (Hung Lee, Daisy Inslermann, Irma Horvath, Tamás Püski). Тож у підсумку маємо: концентрацію кейсів і яскравих рішень, обмін ідеями, свіжий погляд на звичні рекрутингові процеси, розуміння напрямків для вдосконалення і змін, аби у залишатися класним, ефективним і потрібним.


До слова, цьогоріч INDIGO підтримали еко-рух і ініціативу Zero Waste. Ми відмовились від одноразового посуду і паперу — адже “паперові” стакани насправді містять прошарки пластику, що унеможливлює переробку. Те саме стосується і одноразових ланч-боксів. На події чимало говорили про важливість скорочувати використання упаковки. Також працювала сортувальня сміття.


Підтримання ініціативи “зеленого офісу” в компанії чи відмова від одноразового посуду на івентах — це відносно прості і безболісні кроки, які дозволять уникнути тонн сміття на полігонах.

#TRUKyiv 2019: як це було

Звісно, не слід очікувати, що встановлення в офісі боксів для різних типів відходів автоматично означатиме, що ваші працівники правильно сортуватимуть сміття. Так, одна брудна пляшка, викинута не в той контейнер, може зіпсувати всю “порцію” сортованих відходів, які більш не підлягатимуть переробці.


То що ж робити з тетрапаком, серветками, упаковкою з-під косметики та низкою інших відходів? Ентузіасти з MacPaw створили зручний додаток “Сортуй”, що за кілька секунд допоможе знайти детальну інформацію — не лише стосовно типів різних матеріалів, але й навіть адреси пунктів прийому відходів у вашому місті на інтерактивній мапі. Правда, зручно? Про ці та інші нюанси учасникам #TRUKyiv розповідала Олександра Чернявська, кураторка проекту “Сортуй”. До речі, ми продовжили діалог у нашому спільному матеріалі. Якщо лише почали втілювати еко-ініціативи в офісі — го читати.


Рік, що минає для INDIGO Tech Recruiters був особливим — вже 12-й рік агенція добирає фахівців у найкращі українські та іноземні IT-компанії. Тож, хоча івент і минув, на честь нашої річниці ми вирішили влаштувати приємність: про майбутнє рекрутингу і тенденції IT-сфери дізнаються всі читачі нашого блогу, а не лише ті, хто відвідав антиконференцію. У наступних матеріалах будемо ділитися інформаційною смакотою з #TRUKyiv 2019. П. С. Щоб не пропустити черговий матеріал блогу, підписуйтеся на оновлення;)

Інфо
Автор статті: INDIGO Tech Recruiters
1365 Переглядів
Категорія Рекрутинг
17.12.2019

Схожі статті

«Твоя особистість зливається з твоїм стартапом: якщо все добре – і тебе драйвить, якщо погано – ти теж "падаєш"»: інтерв'ю з Олександром Дятловим, General Manager Ukraine у Very Good Security
Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров'я, фінанси та інші особисті відомості). У я..
Крізь вогонь, воду й фазу штормінгу: 5 стадій розвитку команди
Безліч концепцій описують динаміку розвитку груп. Простою та зручною для використання на практиці ми, команда IT рекрутерів Indigo, вважаємо теорію, запропоновану америк..
IOWNIT: ми докладаємо всіх зусиль, щоб зберегти технічну культуру на високому рівні. Це імпонує фахівцям з такими ж цінностями
Якщо ви ще не чули про iownit (що було б дивно), дозвольте нам це виправити. iownit Capital and Markets, Inc
"Любов з першого погляду", або як Indigo з випускниками школи "Hillel" спілкувались :)
Між собою ми жартома вирішили що зустріч була схожа нателешоу «Любов з першого погляду» :). Випускники школи мали можливість поспілкуватись з HR’ами і рекрутерами і запит..
Огляд зарплат Product Roles в українських IT-компаніях
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели огляд заробітних плат для Product Roles в IT. Нагадаємо: щорічно ми випускаємо огляд заробітних плат C-Level..
Як найняти кращих? Працюємо над брендом IT-компанії
Днями ми підіймали одну болючу тему (особливо, для власників і СЕО компаній), чому до вас не йдуть працювати кращі кандидати ринку IT. Серед причин — проблеми з брендом ..
Огляд зарплат СТО в українському IT
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-Level в IT. Нагадаємо, що раніше ми випустили огляд заробітних п..
Скільки заробляють СЕО на ринку українського IT?
СЕО Катерина Осадчук і команда INDIGO Tech Recruiters провели другий щорічний огляд заробітних плат для C-Level в IT. Нагадаємо, що раніше ми випустили огляд заробітних п..
СОО: роль и зарплата в реалиях украинского IT?
Об авторе: Екатерина Осадчук — СEO Indigo Tech Recruiters , экономист, профессиональный психолог, HRD и директор по оргразвитию с более чем 10-летним опытом. Функции СО..
Як налаштувати воронку в IT-рекрутингу
Воронка рекрутингу описує послідовні етапи взаємодії роботодавця з кандидатами від запиту на пошук до найму..
Штучний інтелект замість боса, фахівці з різноманіття та бебі-бумери на заміну «зетам»: рекрутингові тренди нової декади 
Про тенденції в своїй галузі наприкінці року не пише хіба що лінивий, а оскільки ми з it recruitment agency Indigo — невтомні бджілки, вирішили і собі проаналізувати, чо..
Бермудські трикутники: 9 небезпечних зон, де ми втрачаємо кандидатів 
Чому замість черги кандидатів під офісом гуляє тільки вітер? В процесі рекрутингу є безліч етапів, коли пул пошукачів поступово зменшується, і в результаті на співбесіді,..
Як стати family-friendly роботодавцем: 15 цікавих практик 
Окрім турботи про самих співробітників — що ще може зробити компанія, щоб показати своє ставлення до людей? Налагодити стосунки з їхніми родинами. Family-friendly — важли..
Погані ідеї: 5 способів завалити бренд роботодавця
Ви можете формувати персональний бренд або ні — але ваша репутація бігтиме поперед вас, немов конферансьє..
Екранні уроки: 6 епічних кіноспівбесід в IT
Вчитися проводити співбесіди можна не тільки на власному досвіду, а і у своїх колег з великих та малих екранів..